Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
55 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

NEONKI ZA OSVETLUVANJE

Dupli neonki ispravni za sekakva namena 076 442 351


По Договор
или предлог цена
Денес 09:06PRODAVAM DUPLI NEONKI ODLICNI

Potpolno ispravni socuvani dupli neonki dve parcinja 076442351


По Договор
или предлог цена
Денес 09:06Neonki - plafonerki

Montirani i vednas izvadeni. Ne se koristeni . Proizvodot e kako No...


555 МКД
или предлог цена
17 сеп 19:36LED PANELI

LED PANELI PREMIUM QUALITY . . . AKCIJA !!! LED SVETLA VNATRESNI...


По Договор
или предлог цена
15 сеп 09:14Furna na struja trofaz 3.5 kw novo

Koristen samo 2 meseci vo ispravna sostojba Trofazen Moze da se vid...


500 €
или предлог цена
05 сеп 21:49neonski armaturi 2x36 i 3x36

i edna 3x36 so raster nadgradni, 1000 den


15 €
или предлог цена
23 авг 16:09Novo plafonsko osvetluvanje

Se prodava novo plafonsko osvetluvanje.Dimenzija 120x30 cm. Karakteri...


700 МКД
или предлог цена
18 авг 21:19Неонки за плафон

Се продаваат 2 парчиња надградни неонки за плафон. Димензија: 125х65


1.200 МКД
или предлог цена
16 авг 08:41Plafonjerki za regips

Novi regips plafonjerki12v GY6.35 230 v G6 model AURORA ne se kines...


250 МКД
или предлог цена
12 авг 20:44Neonki

3 komada neonki so po 3 sijalici


400 МКД
или предлог цена
05 авг 00:15Novi sijalici, led, neonki, kandelabri, lusteri, topki

Golema rasprodazba i super cena na novi: Sijalici, Led Sijalici, ...


20 МКД
или предлог цена
03 авг 10:49Prodavam Neonki Plafonjerki

Prodavam Neonki Plafonjerki vgradni i nadgradni dobro socuvani i malc...


1.000 МКД
или предлог цена
19 јул 12:19NEONSKI ARMATURI

Se prodavat polovni neonski armaturi 60x60 komplet so neonki.Ima 7 pa...


500 МКД
или предлог цена
16 јул 20:42Зачувана неонка х4

Квадратна таванска неонка со 4 ламби. Зачувана и во добра состојба. ...


500 МКД
или предлог цена
10 јул 23:15Арматури за флуоросцентна светилка 120 см

Комплет арматури метални со флуоросцентни светилки 120 см со многу ...


По Договор
или предлог цена
01 јул 07:14Plafonsko osvetluvanje/неонски растери

Се продаваат половни растери за вградување со гратис неонки, димензии...


500 МКД
или предлог цена
28 јун 14:14Neonki вградливи 60×60 / Неонки вградливи

Продавам многу малку користени плафонски неонски растери- комплетни с...


200 МКД
или предлог цена
11 јун 19:51НЕОНКИ ЗА ХАЛА ЕФТИНО !!!

СЕ ПРОДААТ КОМПЛЕТ АРМАТУРИ 20 СО ПО ДВЕ НЕОНКИ ИМА И ЗАЧУВАНИ И ПОМ...


300 МКД
или предлог цена
30 мај 22:04Растери

Се продава растер неонско осветлување квадрати уградни и надградни и ...


10 €
или предлог цена
26 мај 16:47NEONKI KOMPLET

Neonki komplet zacuvani ispravni 21 parce po 500 den dimenzija 126 sm...


500 МКД
или предлог цена
05 мај 21:42Plafonski raster neonki

Se prodavaat x60 raster plafonski neoki (60cm x 60cm). Cenata za edno...


600 МКД
или предлог цена
11 апр 17:25NOVI Uv Neonski Svetla

Pod greshka kupeni ni ednas ne koristeni. 600 denari za 2-te sijalic...


600 МКД
или предлог цена
03 апр 20:43Prigusnici za 18W neonki.

Prigusnici za 18W neonki.Novi ne koristeni, ispravni.


40 МКД
или предлог цена
02 апр 15:40Neonki tavanski

Komplet ispravni 5 kom 1 kom 10evra


10 €
или предлог цена
20 мар 21:27NEONSKI SVETLA

POLOVNI NEONSKI SVETLA


1.000 МКД
или предлог цена
12 фев 11:57Neonki

Neonki


300 МКД
или предлог цена
14 јан 16:48Plafonski neonki kako novi

Ispravni plafonski neonki Cena 600 denari edna telefon 070/205-...


600 МКД
или предлог цена
24 дек 10:54Luster ,samo za kolekcioneri

Luster so skapocena vrednost ..broj za kontakt....078.405.404..Djoko


450 €
или предлог цена
10 дек 17:06LED 20W 60cm Sijalici za vo Ulicna Svetlecka Armatura

Ima dva modeli od dvata po edno parce so iglici za vo postoecka ulicn...


500 МКД
или предлог цена
07 ное 20:48Neonki za deloven prostor

Vo dobra sostojba tel: 071237901


По Договор
или предлог цена
07 окт 20:43POLOVNI NEONKI

Prodavam polovni neonki: 1. plafonska 60x60cm so 4 svetilki - 500 de...


300 МКД
или предлог цена
14 сеп 10:19Арматури Pelsan 2x120 цм со Лед и Флуо цевки

Се продаваат 6 половни арматури Pelsan 2x 120 cm со ЛЕД цевки / неонк...


1.500 МКД
или предлог цена
11 сеп 18:45Се продаваат 3 плафонски неонски светла во одлична состојба

Се продаваат 3, целосно функционални неонски светла за на плафон. Цен...


500 МКД
или предлог цена
11 авг 13:00Плафонски неонки

Плафонски арматури комплет со исправни неонки 14 парчиња


1 €
или предлог цена
05 јул 10:09Neonsko svetlo

Odgovara za svetlosna reklama so tri cevki Dimenzii 125 X 25 cm


1.000 МКД
или предлог цена
08 јун 13:44Neonki kancelariski kako novi ispravni

Neonki kancelariski kako novi ispravni Tel:075 214 368


10 €
или предлог цена
07 јун 20:49Starteri

Se prodavaat koristeni starteri 4-22 1. Site se vo ispravna sostojba ...


4.000 МКД
или предлог цена
04 јун 22:02Plafonjerka so neonki 950 den/parce

Prodavam 8 plafonjerki so vkluceno neonki ispravni, malku koristeni. ...


750 МКД
или предлог цена
29 апр 20:33Neonki 18w

Se prodavaat koristeni neonki 18w / 60 cm. Site se vo ispravna sostoj...


6.000 МКД
или предлог цена
26 апр 21:42Prigusnici / trafoa za neonki

Se prodavaat 192 koristeni prigusnici. Site se ispravni no poradi pro...


6.000 МКД
или предлог цена
26 апр 21:41Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам