Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
277 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Aluminumski Radiatori

Vo ekstra sostojba 100% ispravni , 9x 15 rebra, 1x 10 rebra. Cena po...


1 €
или предлог цена
21 сеп 21:22Промовирано

Rezerva za nafta 1000 L

Rezerva za nafta ili gorivo od alluminium 1000L. Rezervarot e NOV


1 €
или предлог цена
Вчера 17:36КЛИМА СЕРВИС/МОНТАЖА/ЧИСТЕЊЕ/ПРОДАЖБА НА КЛИМИ

-Комплетен Сервис за вашите клима уреди : ✅Поправка на сите видови к...


222 €
или предлог цена
Вчера 13:49Klimi

Accent Air Solution ви нуди: -Комплетен Сервис за вашите клима уреди...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Останато

Вчера 13:49Kalorifer industriski 4-9 KW

Prodavam novi kaloriferi industriski, nameneti za greenje na pogolemi...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 12:38Grealka na plin NEO

Se prodava grealka na plin NEO, mnogu malku koristena vo odlicna sost...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 10:49Tajfun na gas Kalorifer AGROMAX

I od ovaa godina Nov Uvoz na Tajfuni na gas i nafta kaloriferi od bre...


5.700 МКД
или предлог цена
Вчера 09:01TAJFUN/TAJFUNI/KALORIFER NA GAS I NAFTA NAJGOLEM IZBOR

I od ovaa godina Nov Uvoz na Tajfuni na gas i nafta kaloriferi od bre...


5.490 МКД
или предлог цена
Вчера 09:01ANTIBAKTERISKO CISTENJE NA KLIMA,POLNENJE FREON

Полнење со сите видови на фреон: R32, R410a, R22, R407.. Лош мир...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Останато

25 сеп 12:08Plinski ventili

Prodavam 38 parcinja razni plinski ventili za skari boci i drugo komp...


150 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Останато

24 сеп 11:22Granitni ploci za greenje

Prodavam dve granitni ploci dimenzii: ednata 100 cm drugata 120 cm.Ko...


120 €
или предлог цена
23 сеп 19:03DERBY 86

Malku koristeno


4.000 МКД
или предлог цена
23 сеп 18:14Taifun Remko

Taifun Marka Remko tro fazen uvezen od ch


11.000 МКД
или предлог цена
23 сеп 15:07KVARCNA GREALKA NOVA

LEOV КВАРЦНА ГРЕАЛКА Нова, под гаранција Димензии/мм: 710/650/110 Теж...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Останато

23 сеп 12:45KUPUVAM SPORET KAMIN NA DRVA

Kupuvam sporet, kamin obicen ne za parno. Ako imate za prodavanje ja...


По Договор
или предлог цена
23 сеп 11:27Se prodavaat dve termo pecki vo odlicna sostojba

Se prodavaat dve termo pecki edna 6 kw i edna 4.5 kw vo odlicna sosto...


По Договор
или предлог цена
22 сеп 20:16Handy Heater mini grealka - 400W

🏠 Дали греењето во вашиот дом не ве затоплува доволно? Ослободете се...


799 МКД
или предлог цена
22 сеп 10:47Шпорет на дрва

Продавам шпорет на дрва Alfa 90 Tel. 071-209-122


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Останато

21 сеп 16:02Se prodava panelna grealka

Se prodava panelna grealka ATLANTIC francusko proizvodstvo koristena...


2.000 МКД
или предлог цена
20 сеп 11:52Радијатори на струја - 1000 денари

Продавам два радијатори на струја, секој по 1000 денари.


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Греење и климатизација / Останато

19 сеп 17:36Prodavam Digitalen Termostat do 16A

Prodavam nov digitalen termostat 16A So moznost za vnatresen senzor ...


1.500 МКД
или предлог цена
19 сеп 09:50Grealka Radoje Dakič 3kW

Se prodava grealka Radoje Dakič 3x1000w socuvana. Povekje info na 071...


2.000 МКД
или предлог цена
18 сеп 21:34Grealka Saray 3kW

Se prodava grealka Saray 3kW socuvana , dali 3 4 pati e pustena , kak...


2.500 МКД
или предлог цена
18 сеп 21:33prodavam zepter grealka-kamin skoro nova

prodavam zepter grealka-kamin.skoro nova pustena ednas dvapati mnogu ...


10.000 МКД
или предлог цена
18 сеп 17:57PODVIZNA - ( GREALKA EKONOMICNA) prakticna

Zatopluva do 30 kvadrati Displej Ekonomicna 400w Prakticna Exst...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Останато

18 сеп 17:02Rezervoar za nafta 1000 litri

Se prodava rezervoar za nafta 1000 litri kako nov


120 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Останато

18 сеп 15:07Брикет Брикети Briket Briketi

Spačva Состав : 100% даб Енергетска моќ : >4.9 kWh/kg Влажност :...


350 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Греење и климатизација / Останато

18 сеп 14:44Држач за панел конвектор

Продавам метален држач за панел конвектор за греење, во супер состојб...


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Греење и климатизација / Останато

18 сеп 01:27Воздушна завеса со греење 6kw во одлична состојба

Во одлична состојба, 120 cm


199 €
или предлог цена
17 сеп 23:46Inox Inoks Инокс Odzaci Oxhaci Оџаци

Vrsime montaza i prodazba na inox odzaci Odzacite se grcko proizvod...


12.345 €
или предлог цена
16 сеп 23:54prodavam zepter grealka-kamin skoro nova

prodavam zepter grealka-kamin.skoro nova pustena ednas dvapati mnogu ...


10.000 МКД
или предлог цена
16 сеп 22:40Bakarna cevka Ф22

Se prodava bakarna cevka Halcor so dolzina od 18m, Ф22mm, debelina...


9.000 МКД
или предлог цена
16 сеп 17:39GREALKA ekonomicna

EDNOSTAVNA MALECKA MALCE TROSI


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Останато

15 сеп 10:53Termo 4.5kWh

Se prodava termo 4.5kWh


2.500 МКД
или предлог цена
13 сеп 00:59Termogen radijator so ventilator za poveke toplina vo domot

Termogen radijator so ventilator koj dava poveke toplina vo vasiot do...


1 МКД
или предлог цена
12 сеп 23:24prodavam zepter grealka-kamin

prodavam zepter grealka-kamin.skoro nova pustena ednas dvapati mnogu ...


160 €
или предлог цена
11 сеп 21:21ЛИМ И ЛИМЕНИ ПРОИЗВОДИ

Сите видови на производи изработени од лим Радијатори Ќумци Криви ...


90 МКД
или предлог цена
10 сеп 18:46Pumpa wilo

Pumpa wilo 3/4 za parno,solarni sistemi i drugo nova germanska nekori...


2.000 МКД
или предлог цена
10 сеп 08:57Radiator

Se prodava radiator kako nov


3.000 МКД
или предлог цена
07 сеп 18:54Pravosmukalka za pelel 1200w maxpuls za peleti

Правосмукалка за пепел MAXPULS 1200W Напон:230V~50Hz Моќност:1200W ...


2.500 МКД
или предлог цена
07 сеп 09:53Grealka za kupatilo 2 kW TESY

Prodavam polovna grealka za kupatilo. Cena: 900 den.


900 МКД
или предлог цена
03 сеп 12:15Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам