Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
1005 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Hosseven 30kW

Elektrostatska boja vo prav za nadvorešna površina * Ventilator za am...


1.100 €
или предлог цена
29 сеп 14:41Промовирано

Se prodava Termo 4

Termoto e ispravno i socuvano


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 16:18Печки на пелет Екошпар / Ekospar лагер од сите модели

Се продаваат печки на пелет од програмата на Ekospar, имаме лагер од ...


850 €
или предлог цена
Денес 13:02Sporet

Se prodava sporet na drvo Za poveke informacii javete se na ovoj b...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:59  НОВ ОГЛАС

Termo Pecka 6 kw

Se prodava termo pecka 6 kw ispravna


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:56Se prodava termo pecka 6kw

Se prodava termo pecka 6kw. Се продава термо печка 6kw. Odlicno za...


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:54Termo pecka 6kw

prodavam termoakomulaciona pecka 6ka vo ispravna sostojba 3000den ko...


2.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
3.000 МКД
Денес 11:38TERMO PECKI 3KW I 2KW

Se prodava termo pechka 3kw vo ispravna sostojba


500 МКД
или предлог цена
- 50 % Попуст
1.000 МКД
Денес 10:16PECKA SPORET KAMIN NA DRVA KUPUVAM

Ako imate za prodavanje javete se ponudete samo ne za parno so kotel ...


По Договор
или предлог цена
Денес 09:30Kotel za parno tkk30

Prodavam gusen kotel za parno tkk30kw malku koristen.Cena po dogovor ...


По Договор
или предлог цена
Денес 09:28  НОВ ОГЛАС

Se prodava termo pecka

Se prodava termo pecka nekoristena kontakt broj 075 368 158 Trajce


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 07:57NOVI SPORINJA NA DRVA

Se prodavat sporinja na drva,sporinjata se skroz novi spakovani


14.000 МКД
или предлог цена
Денес 01:32  НОВ ОГЛАС

Alfa 90 kupuvam

Na drva, obicno ne za parno !


1 €
или предлог цена
Денес 00:33  НОВ ОГЛАС

Термо печка

Се продава термо печка 6KW исправна и зачувана. Печката е со посебен ...


3.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
4.500 МКД
Вчера 23:11TERMO PECKA CER 4.5

Peckata e razmontirana ,ispravna socuvana


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 21:38Pecka kamin печка

Ovaa na slikite Koristena 3 sezoni


По Договор
или предлог цена
Вчера 20:05  НОВ ОГЛАС

Продавам 18 шамотни тули од термо печка

---Продавам 18 шамотни тули извадени од термо печка ( на сликата ), ц...


60 МКД
или предлог цена
Вчера 19:54Sporet na drva

Prodavam odlicno socuvan sporet na drva, malku koristen ZVONETE NA...


12.000 МКД
или предлог цена
Вчера 19:10  НОВ ОГЛАС

TERMOPECKA TERMOVKA ISPRAVNA 3.5 KA!!!!!

SE PRODAVA TERMOFKA VO ISPRAVNA SOSTOJBA - MNOGU MALKU E KORISTENA...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 19:09Се продава термоалумулациона печка 5kw

Се продава термоалумулациона печка 5kw во одлична состојба, со мета...


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 14:57Termo pecka 6 kw

Ispravna malku koristena


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:25Termo Pecki 3.5kw 4.5kw

Se prodava termo pecka za poveke informafci +389 71 714 828


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:21PECKA 6KW CER

Prodavam pecka 6kw CER vo ispravna sostojba


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:30Термо печка 3 киловати

Продавам термо печка од 3 киловати, користена но сочувана и во исправ...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:03TERMO PECKA 6kw MAGROHROM

Termoakomulaciona pecka 6kw magrohrom EXTRA sostojba malku koriste...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:23Термо печка

Се продава термо печка,исправна со тркала. Телефон за контакт : ...


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 08:41Termo Pecka 3 kw i 4kw

Termo Peckite se Dobro Socuvani 3 Kw i 4Kw Dvete Se Na MK Magnoh...


По Договор
или предлог цена
Вчера 07:57SE PRODAVA KALOREKS SPORET

SE PRODAVA KALOREKS SPORET NA DRVA VO DOBRA SOSTOJBA


4.200 €
или предлог цена
Вчера 07:52Pecka 4.5kw

se prodava pecka 4.5 kw vo odlicna sostojba malku koristena !


1.000 МКД
или предлог цена
03 окт 23:34termo pecka cer

se prodava termo pecka cer 4 kw so postolje


3.000 МКД
или предлог цена
03 окт 21:37termo pecka cer

termo pecka 6kw cer vo ispravna sostojba so postolje na trkalca


4.500 МКД
или предлог цена
03 окт 21:37Termo pecka

Prodavam socuvana termo pecka 6kw AEG 070 243 553


4.000 МКД
или предлог цена
03 окт 21:02Termo pecka 6 kw

Farbana presno malku koristena


7.000 МКД
или предлог цена
03 окт 18:41Pecka na drva

Se prodava pecka na drva koristena 1 sezona


100 €
или предлог цена
03 окт 18:10TERMO PECKA 6kw CER

Ispravna,so postolje so trkala,malku koristena.


3.000 МКД
или предлог цена
03 окт 16:05Plamen

Se prodava sporet Plamen mnogu malce koristen Poveke info na telefon...


18.000 МКД
или предлог цена
03 окт 15:01TERMO PECKA 6kw - CER

TERMO PECKA 6kw - CER


100 €
или предлог цена
03 окт 13:00Termo 3.5 kw me e mnogu koristeno

Vo odlicna sostojba


3.500 МКД
или предлог цена
03 окт 12:57TERMO PECKA 6KW VO DOBRA SOSTOJBA

SE PRODAVA TERMO PECKA 6KW SO DVA VINTILATORA E I GRE MNOGU DOBRO S...


100 €
или предлог цена
03 окт 11:05Sporet alfa90

Alfa90


220 €
или предлог цена
03 окт 10:27Termo pecka AEG 4.5kw

Prodavam ispravna termo pecka 4,5 kw


3.800 МКД
или предлог цена
03 окт 08:41Страна 1 од 26

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам