Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
600 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MONTAZA I SERVIS ZA KLIMI/ KLIMA UREDI

Vrsime montaza, demontaza, antibakterisko cistenje, prodazba i servis...


1 €
или предлог цена
Денес 09:52Промовирано

Klima servis se za klima antibakterisko cistenje, montaza

Klima Servis,se za klima,Montaza,Demontaza,Antibakterisko cistenje i ...


По Договор
или предлог цена
29 јун 10:43Промовирано

KLIMA SERVIS, PRODAZBA, MONTAZA NA SITE KLIMI

"КЛИМАТРОНИК ПРОФЕСИОНАЛ" 1. Монтажа на нови и половни клима уреди...


87 МКД
или предлог цена
10 мар 10:48Промовирано

VOZDUSNA ZAVESA ,,BANE AIR" ABG 200O koristena edna sezona

--VOZDUSNA ZAVESA ,,BANE AIR" ABG 200O. --KAKO NOVA. --KORISTENA ED...


500 €
или предлог цена
Денес 17:31Chiler ciler chiller pumpa za ladenje - чилер ладење

Kontakt 070 26 58 52 Kontakt 075 407 565 Poloven, servisiran, vo is...


По Договор
или предлог цена
Денес 16:49SE PRODAVA Nova Klima Inverter 3,5kw Pod GARANCIJA 5god

SE PRODAVA NOVA KLIMA INVERTER POD GARANCIJA 5GODINI St Tac Siberija ...


21.000 МКД
или предлог цена
- 16 % Попуст
25.000 МКД
Денес 15:24Montaza na klimi/klima uredi,Servisiranne na klimi,Freon

Vesime montaza, demontaza,servisiranje na klimi,dopolnuvanje freon,...


1 МКД
или предлог цена
Денес 14:19Klima Servis/Popravka Klimi/Клима Сервис/Поправка Клими

КОНТАКТ : 070-333-209 070-333-209 070-333-209 070-333-209 Ком...


500 МКД
или предлог цена
Денес 13:34Инвертер клима уред LG S12AN 12000Btu 3,5kW

Се продава инвертер клима уред LG S12AN 12000Btu. Климата е половна, ...


35.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

Денес 13:31  НОВ ОГЛАС

Инвертер клима уред LG ARTCOOL 12000Btu 3,5kW

Се продава инвертер клима уред LG C12AWR-2 ARTCOOL 12000Btu. Климата ...


40.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

Денес 13:12  НОВ ОГЛАС

Servis montaza demontaza na site vidovi klimi

Servis montaza demontaza anti bakterisko cistenje na site vidovi klim...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Podvizna klima

Se prodava odlicna podvizna klima vo ekstra sostojba Cena po dovor,i...


По Договор
или предлог цена
Денес 11:50  НОВ ОГЛАС

KLIMA KLIMI ZA LADENJE VNTRESNI DONESENI SE OD SVAJCARIJA .

SE PRODAVAT 3 KLIMI VNATRESNI DONESENI SE OD SVAJCARIJA NOVI NE KORIS...


250 €
или предлог цена
Денес 11:37KLima 3,5 Kw bez inverter

Se prodava koristena klima 3,5 kw, bez inverter, strucno demontirana ...


По Договор
или предлог цена
Денес 10:37Клима сервис,поправка,клими хемиско,монтажа,фреон,клима уред

КОНТАКТ : 070-333-209 070-333-209 070-333-209 070-333-209 К...


600 МКД
или предлог цена
Денес 09:59Клима монтер,монтер на клима,Klima Monter na klima Monter

Klima servis,se za klimi,Клима сервис се за клими


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

Денес 09:54KLIMA UREDU VIVAX AEMIS 2.5kw DC INVERTER

Го имаме одговорот за високите температури – Vivax 09CH25AEMIs инверт...


1 МКД
или предлог цена
Денес 09:53MONTAZA I SERVIS ZA KLIMI/ KLIMA UREDI

Vrsime montaza, demontaza, antibakterisko cistenje, prodazba i servis...


1 €
или предлог цена
Денес 09:52VIVAX-ACP-12CH35AEMI S R32

ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА (SEER/SCOP): A++ (6.1/4.0) МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ НА ...


26.499 МКД
или предлог цена
Денес 09:26Vrsime servis na site vidovi klima, klimi.

Vrshime servis na site vidovi klimi. Polnime freon od site vidovi: r2...


1 €
или предлог цена
Денес 07:46Majstor za klimi

Vrsime sekakvi uslugi za vasite klimi -Montaza i Demontaza -Servisi...


1 МКД
или предлог цена
Денес 07:45Montaza demontaza na site vidovi klima, klima

Montraza demontaza na novi i polovni klimi po najpovolni ceni. -07...


1 €
или предлог цена
Денес 07:45Midea Fonko 2 klimi

Klimite se vo bezprekorna sostojba,se fikcionira na niv. Ednata e 3.5...


12.000 МКД
или предлог цена
Денес 07:45MONTAZA na KLIMA UREDI

MoNTIRANJE KLIMI/Klima montiM⚡ Tetovo_GostivaR


60 €
или предлог цена
Вчера 22:40Vnatresni Klimi kvalitetni od Germanija

Se prodavat 2 klimi doneseni od Germanija, po 200 eu.


200 €
или предлог цена
Вчера 21:44Хемиско и Антибактериско Чистење на Клими, Cistejne na klimi

Професионално Хемиско и антибактериско чистење на вашите клима уреди....


1.300 МКД
или предлог цена
Вчера 14:53Разладувач

Разладувач на просторија Број за информации 070852205


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 14:39Fonko 12000 BTU.

Isparvna. FONKO 12000 BTU.


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:33Klima Servis/Popravka Klimi/Клима Сервис/Поправка Клими

КОНТАКТ : 070-333-209 070-333-209 070-333-209 070-333-209 Ком...


400 МКД
или предлог цена
Вчера 11:25Servis na klima

Sevis, montaza, demontaza, dopuna so freon, odrzuvanje i hemisko cist...


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:27KLIMATIZACIJA:Montaza,Demontaza i Servis

Izrabotuvame montaza i demontaza na site vidovi klimi: •servis na sit...


По Договор
или предлог цена
02 јул 23:12KLIMA 3.5KW DELONGHI PROFESSIONAL

Se prodava klima 3.5kw vo ispravna sostojba koristena mnogu malce. La...


100 €
или предлог цена
02 јул 14:34Chiller klima Venetta (Чилер)

Chiller klima Venetta italianska (2005 god) so nov motor. Gree - ladi...


1.700 €
или предлог цена
02 јул 14:25KLIMA UREDI KLIMATIZERI novi i polovni

KLIMA UREDI Novi standardni on/off modeli za ladenje i dogrevanje i...


1 €
или предлог цена
02 јул 13:56Mini frizider Ladenje i toplenje 7.5l so 12V

Цена-1499 Денари ================ 🌞Мини- фрижидер (7.5 литри капац...


1.499 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

02 јул 13:42motorce za Fuego klima

motorce za ventilatorot na Fuego klima


2.000 МКД
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Греење и климатизација / Клима уреди

02 јул 09:06Klima PR !

PR Klima


50 €
или предлог цена
01 јул 21:05Beko Klima

Beko Klima Bkm-12 H roboti dobra sostojba


12.500 МКД
или предлог цена
01 јул 15:42Montaza,demontaza,polnenje freon na site vidovi klima uredi

Prodazba na klima uredi od markata Standard, Inverter Vivax aeri V...


1.000 МКД
или предлог цена
01 јул 13:31prodavam ac klimi klima 3.5 kw ST

klimata e vo odlicna sostojba , montirana e moza da se proba


6.150 МКД
или предлог цена
01 јул 12:02prodavam ac klimi klima 3.5 kw Beko

Klimata e vo ispravna sostojba , montirana e moze da se proba i da se...


6.150 МКД
или предлог цена
01 јул 12:00Воздушна завеса OLEFINI

Се продава воздушна завеса OLEFINI со опција за греење 6кв со 1м изду...


3 €
или предлог цена
30 јун 21:46PRODAVAM KLIMATIZER

Prodavam isparaven klima ured


10.000 МКД
или предлог цена
30 јун 17:00Страна 1 од 16

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам