Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
40 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Сервис и монтажа на клима уреди/клими

Vrsime montaza, demontaza, antibakterisko cistenje, prodazba i servis...


1 €
или предлог цена
Вчера 12:07Промовирано

Klima Servis/Popravka Klimi/Клима Сервис/Поправка Клими

КОНТАКТ : 070-333-209 070-333-209 070-333-209 070-333-209 Компл...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 10:44Промовирано

Две перфектни ST клими 3.5KW и 5KW

Се продаваат два клима уреди- Инвертер сплит системи Superior Technol...


13.000 МКД
или предлог цена
09 мај 13:57Промовирано

Grejac za palenje na pelet

Se prodava grejac za palenje na peleti. Nov e neupotrebuvan (po gre...


1.500 МКД
или предлог цена
14 мај 13:12Pelet Peleti Пелет Пелети

Eco Madera пелет А1 Состав : 80% бука, 20% елка - без кора и адити...


260 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Греење и климатизација / Пелети

13 мај 15:12Pecka na peleti/Печка на пелети ECOSPAR 8KW

Продавам печка на пелето ecospar 8 киловати, сочувана. Користена 3 се...


350 €
или предлог цена
11 мај 13:31Vardar pelet

Vardar peleti A1 na golemo i malo za poveke innfo 078568882


2 МКД
или предлог цена
05 мај 19:13Pelet Peleti Пелет Пелети

РОЈАЛ пелет Состав : 100% буково дрво, без кора и адитиви Енергет...


285 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Греење и климатизација / Пелети

02 мај 10:27Пелет EN A1 plus класа

Продаваме пелет EN A1 plus класа. Минимална количина 1 Тон. Цена фр...


320 МКД
или предлог цена
10 апр 12:54Pelet Peleti Пелет Пелети

Spačva пелет Состав : 100% дабово дрво - без кора и адитиви Енерг...


275 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Греење и климатизација / Пелети

01 апр 10:07Kotel na peleti 25 kw

Se prodava kotel na peleti 25 kw, ima potroseno samo 200 vreki,moze d...


1.200 €
или предлог цена
30 мар 14:16Kotel na peleti 50 kw

Prodavam kotel na peleti koristen edna sezona 50 kw. Na poraki i e-ma...


1.900 €
или предлог цена
20 мар 09:44Pecka na peleti 10kw

Se prodava pecka na peleti MBS 10kw Pravosmukalka za pepel I cunak Is...


36.000 МКД
или предлог цена
23 фев 07:23Kotel na drva + brener na peleti

Se prodava kotel na drva vo odlicna sostojba. Dopolnitelno se prodava...


850 €
или предлог цена
31 јан 16:01Буков Пелет (Pelet) A-класа Biotherm

Буков пелет Цената е франко Кочани минимална количина 70 вреки 1050 ...


320 МКД
или предлог цена
11 јан 07:34Briketi Visoko kaloricni

Prodazba na kvalitetni i visoko kaloricni briketi za greenje na golem...


14.800 МКД
или предлог цена
09 дек 13:09GREJTE SE NA PELETI OD BADEMOVA KOSKA!!

Proizvodstvo na peleti od Bademova kostinka (oklop)a moze prodazba na...


15 МКД
или предлог цена
29 ное 18:38KJUMCI F80 NOVI

Kjumci 1m-3komada,rozetna,dve kolena 45’ i dva drzaci. Site novi,inox...


1 МКД
или предлог цена
24 ное 19:08Prodavame kvalitetni peleti

Prodavame kvalitetni peleti A1 uvoz od C.Goracena po dogovor


235 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Пелети

09 ное 10:39Peleti- Пелети

Вршиме продажба и достава на пелети EKO LIFE -Македонија висока А1 ...


190 МКД
или предлог цена
25 авг 13:07ПЕЛЕТИ - продажба на шлепер

Продажба на пелети на шлепер со Ваш машински истовар на едно истоварн...


1 €
или предлог цена
31 јул 19:31PELETI - PRODAZBA NA SHLEPER ПЕЛЕТИ

Продажба на пелети на шлепер со Ваш машински истовар на едно истоварн...


1 МКД
или предлог цена
31 јул 19:31Еко Лаиф Пелет / Eko Life Pelet

🔥 Еко Лаиф 🔥 ☑️Потекло: Македонија🇲🇰 ☑️Состав: 70% зимзелено дрв...


По Договор
или предлог цена
04 јун 08:52Био Енерџи Поинт / Bio Energi Point

🔥 Био Енерџи Поинт Премиум🔥 ☑️Потекло: Србија🇷🇸 ☑️Состав: 100% Б...


По Договор
или предлог цена
04 јун 08:52Био Енерџи Поинт Пелет / Bio Energi Point Pelet

🔥 Био Енерџи Поинт Класик🔥 ☑️Потекло: Србија🇷🇸 ☑️Состав: 100% Бу...


По Договор
или предлог цена
04 јун 08:52Шишарка А1 Пелет / Sisarka A1

🔥 Шишарка А1 🔥 ☑️Потекло: Хрватска 🇭🇷 ☑️Состав: 100% Буково Дрво...


По Договор
или предлог цена
04 јун 08:51Алпин Пелет / Alpin Pelet

🔥 Алпин Пелет 🔥 ☑️Потекло: Македонија 🇲🇰 ☑️Состав: 100% Буково д...


По Договор
или предлог цена
04 јун 08:51Се Продава

Се продава Пелети Алфа Плам Лука 8.37 Kw + Смукачка за пепел Алфа П...


По Договор
или предлог цена
30 апр 13:00EcoSpar ASTRA

Prodavam šporet na peleti za parno. Za poveke informacii javetese na ...


1 €
или предлог цена
30 апр 02:40Се продава камин на пелети 10kw.

Продавам камин на пелети. Користен 1 сезона (4 месеци). Купен од eco...


550 €
или предлог цена
11 апр 20:22Kupuvam peleti пелети

Kupuvam peleti plakjam vednash 160 den od vrekja 15kg 11 den/kg


160 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Греење и климатизација / Пелети

11 апр 15:40Centrometal Kotel / Pecka na Peleti

Se prodava kotel / pecka na peleti so piklucok pumpa i ekspanzionen s...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Греење и климатизација / Пелети

07 апр 11:23Peleti

Peleti od srpsko proizvodstvo Termo pelet Dostava i istovar 076 4...


168 МКД
или предлог цена
24 мар 19:47PELETI A1 A2

【АКЦИЈА】- 【АКЦИЈА】 BIO MONTE PELET A2 🌲🌲 📍180 Ден / Вреќа ...


180 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Греење и климатизација / Пелети

22 фев 14:21BRIKETI 100% BUKOVO

Cena Za Briketi Samo Vo Kemo AB Company Povelete ➡ Zastede Znaciteln...


11 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Греење и климатизација / Пелети

22 фев 14:21PELETI A1 A2

# PELETI A1 A2 🇲🇪🔥🔥 071-930-009 072-228-284 Transporti Falas...


180 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Греење и климатизација / Пелети

19 јан 19:26PELETI ПЕЛЕТИ

BIO MONTE PELET A2 🌲🌲 📍180 Ден / Вреќа 📞Контакт : 071-930-0...


180 МКД
или предлог цена
13 јан 14:45ПЕЛЕТИ EKO PELET A1-КЛАСА

Се прoдаваат пелети од брендот EKO PELET, кој за прв пат се наоѓа на ...


200 МКД
или предлог цена
22 дек 13:00Briketi Visoko kaloricni

Prodazba na kvalitetni i visoko kaloricni briketi za greenje na golem...


14.800 €
или предлог цена
15 окт 10:02Briketi

Prodazba na kvalitetni i visoko kaloricni briketi za greenje na golem...


14.800 МКД
или предлог цена
13 окт 14:21Briketi

Prodazba na kvalitetni i visoko kaloricni briketi za greenje na golem...


15 МКД
или предлог цена
12 окт 16:02Briketi

Prodazba na kvalitetni i visoko kaloricni briketi za greenje na golem...


14.800 €
или предлог цена
09 окт 20:04Briketi

Prodavam kvalitetni i visoko kaloricni briketi za greenje. 100% Buka....


14.800 €
или предлог цена
08 окт 19:36Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам