Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
157 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Hosseven 30kW

Elektrostatska boja vo prav za nadvorešna površina * Ventilator za am...


1.100 €
или предлог цена
29 сеп 14:41Промовирано

Kotel za parno na peleti

Se prodava kotel na peleti koristen 3 sezoni 21 kw - alfa como Pog...


900 €
или предлог цена
Денес 16:53ALFA PLAM COMMO 15

ALFA PLAM COMMO 15 najkvaliteten kotel na peleti koristen 4 zimi, red...


60.000 МКД
или предлог цена
Денес 16:23Се продава печка на пелети

Се продава печка на пелети. Цена по договор. Повеќе информации слобо...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:00Vesta Lux kamin na peleti

Продавам Веста Лукс камин 25kW, само 2 пати вклучен. Каминот е буквал...


75.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:38KOTEL,PECKA NA PELETI

Se prodava pecka na peleti, ECO COMFORT 35. Koristena 2 sezoni.Isprav...


1.500 €
или предлог цена
Денес 08:29Pecka na peleti alfa plam

Prodavam pecka na peleti "alfa plam pelet 9" vo odlicna sostojba kako...


36.500 МКД
или предлог цена
Денес 00:15  НОВ ОГЛАС

Pecka na peleti 35kw na topol vozduh

Pecka na peleti 35kw na topol vozduh. Zagreva povrsina od 250 do 300...


1.400 €
или предлог цена
Вчера 21:53SPORET NA PELETI HOŠEVEN MALKU KORISTEN MNOGU POVOLNA CENA

SPORET NA PELETI HOŠEVEN... 25 KW KILOVATI... POVEKE OD 1OO M2 MOZE...


799 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
900 €
Вчера 17:55Pecka na peleti ecospar karina 10kw

Prodavam pecka na peleti Karina 10kw duvalka proizvoditel ecospar kor...


600 €
или предлог цена
Вчера 13:05ALFA PLAM pecka na peleti

Alfa plam pecka na peleti - koristena 2 sezoni Kontakt 071-334-693


38.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:23Печка на пелети АЛФА ПЛАМ

Печка на пелети АЛФА ПЛАМ - користена само 2 сезони Контакт 071-334...


38.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:17Печка на пелети

12kw Користена една сезона, во исправна состојба


1 €
или предлог цена
Вчера 08:49Pecka na pelet

Auriga Eko spar 25 kw 3 sezoni koristena Kako nova e


900 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
950 €
Вчера 06:38Pecka na peleti

Se prodava Alfa plam 21 kw


1 €
или предлог цена
03 окт 22:03Pravosmukalka za pepel 1000w maxpuls

MaxPuls Правосмукалка за пепел 1000W 1 година гаранција Карактерис...


2.250 МКД
или предлог цена
03 окт 21:06Alfa Plam Luca

Prodavam pecka na peleti Alfa Plam LUCA 8.5kW Detalni informacii n...


500 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
550 €
03 окт 15:54Pecka na peleti DiecoTec 8kW so duvalka

Se prodava pecka na peleti so duvalka DiecoTec 8kW. Peckata e korsten...


450 €
или предлог цена
03 окт 15:43PECKA NA PELETI 6kw

extra zacuvana podetalno na tel 075432299 vlado..cena po dog


390 €
или предлог цена
03 окт 13:37Печка на пелети алфа плам

Се продава печка на пелети алфа плам 8kw , користена 2 години. Цената...


500 €
или предлог цена
02 окт 20:16Се продава печка на пелети peleti

Се продава одлично сочувана печка на пелети 8kw.од екошпар. Може да с...


22.000 МКД
или предлог цена
02 окт 19:24Prodavam pecka na peleti 8kw

Prodavam pecka duvalka na peleti bosansko proizvodstvo SIMPLE 8kw kor...


22.000 МКД
или предлог цена
02 окт 17:56Pecka 8 kw

Mnogu malce koristena


1 €
или предлог цена
02 окт 12:35Kamin na peleti ECO SPAR AURIGA 25kw

Se prodava kamin na peleti Eco Spar Auriga 25kw. Kaminot e koristen ...


850 €
или предлог цена
02 окт 08:12Печка на пелети Alfa Plam 8KW

Се продава печка на пелети Alfa Plam 8KW, дувалка. Купена е 2019 ...


27.000 МКД
или предлог цена
- 18 % Попуст
33.000 МКД
01 окт 18:55Skoro nov!! koristen 3 meseci

TERMOMONT KOTEL toby H21 na pileti se prodava poradi zemanje toplinsk...


950 €
или предлог цена
- 24 % Попуст
1.250 €
01 окт 18:38Alfa plam luka 8kw

Капацитет: 8kW Димензии: 500x490x955mm Пречник на димен отвор:80mm ...


48.000 МКД
или предлог цена
01 окт 15:32Котел/печка на пелети (Kotel/pecka na peleti) 25kW

Се продава скоро нов, се уште под гаранција котел на пелети Lydia од ...


76.000 МКД
или предлог цена
01 окт 13:35ST hydro kamin na peleti ***NOV**

Se prodava ST hidro kamin na peleti proizveden 2018 godina, bukvalno ...


49.500 МКД
или предлог цена
01 окт 11:39Alfa plam commo 15 kamin na peleti

Se prodava - kamin na peleti alfa plam commo15 kako nov koristen sam...


62.000 МКД
или предлог цена
30 сеп 07:00Thermoflux pecka ne peleti 50kW, pellet

Se prodava pecka na peleti Thermoflux koristena samo edna sezona, rab...


1.950 €
или предлог цена
30 сеп 00:00Hosseven 30kW

Elektrostatska boja vo prav za nadvorešna površina * Ventilator za am...


1.100 €
или предлог цена
29 сеп 14:41Kamin na peleti

Eko spar Duvalka 12kw za 100 kvadrati Koristen 3 sezoni Funkcionir...


5 €
или предлог цена
29 сеп 11:00EcoSpar 10kw

Се продава печка со систем за дување на топол воздух за површини до 1...


23.500 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
26.500 МКД
29 сеп 08:48Pecka na pelet

Info na 078325555 Miroslav


1 €
или предлог цена
28 сеп 23:57Kamin na peleti EkoSpar

Se prodava kamin na peleti 10 kw i e za 80 m2 Kaminot e mnogu malce v...


600 €
или предлог цена
28 сеп 23:34Kamin na pelet eftino/lirë!!

Se prodava sporet na pelet za parno diecotec 18kw motor.Gream okolu ...


650 €
или предлог цена
28 сеп 20:07Prodavam pecka na peleti, bojler, pumpi

Prodavam pecka na peleti skoro Nova vo odlicna sostojba, Bojler od 30...


1 МКД
или предлог цена
28 сеп 05:47Pecka Kamin na peleti Ecospar 42kw

Prodavam kamin na peleti od Ecospar za parno greenje do 300m2. Kamino...


1 МКД
или предлог цена
27 сеп 11:28BIOLUX 20

Peckata e vo TOP sostojba greee topli super Info: 070/469-223 07...


1 €
или предлог цена
26 сеп 15:13Kamin na peleti 10kw 1sezona garancija

Kaminot e star 2god vo top sostojba bauger bosanski


1 МКД
или предлог цена
25 сеп 23:50Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам