Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
33 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Клима сервис Сервис за клими, Klima servis servis za klimi

Klima Servis,se za klima,Prodazba na novi klimi Montaza,Demontaza,Ant...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

20 јун 08:29Промовирано

Klima Servis/Popravka Klimi/Клима Сервис/Поправка Клими

КОНТАКТ : 070-333-209 070-333-209 070-333-209 070-333-209 Ком...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 09:57Промовирано

MONTAZA I SERVIS ZA KLIMI/ KLIMA UREDI

Vrsime montaza, demontaza, antibakterisko cistenje, prodazba i servis...


1 €
или предлог цена
Денес 12:10Промовирано

Пелет Premium Pelet

Пелет за продажба. Цена наш магацин Кочани.


280 МКД
или предлог цена
Денес 16:44  НОВ ОГЛАС

Pelet Peleti Пелет Пелети

Montepellet Состав : 100% буково дрво Енергетска моќ : >4.6 kWh/k...


355 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Греење и климатизација / Пелети

Денес 13:00Pecka na peleti/Печка на пелети ECOSPAR 8KW

Продавам печка на пелето ecospar 8 киловати, сочувана. Користена 3 се...


350 €
или предлог цена
27 јун 13:48Kotel na peleti 50 kw

Prodavam kotel na peleti koristen edna sezona 50 kw. Na poraki i e-ma...


1.300 €
или предлог цена
26 јун 08:23Kotel alfa plam como 21

Prodavam kotel na peleti alfa plam como 21 edna sezona koristen


1 €
или предлог цена
21 јун 11:32Пелет EN A1 plus класа

Продаваме пелет EN A1 plus класа. Минимална количина 1 Тон. Цена фр...


350 МКД
или предлог цена
31 мај 08:43Се продава скоро нова MBS печка на пелети MBS Pelet 10kw

Заради заминување во странство се продава многу малу користена печка ...


48.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Пелети

25 мај 13:01Grejac za palenje na pelet

Se prodava grejac za palenje na peleti. Nov e neupotrebuvan (po gre...


1.500 МКД
или предлог цена
19 мај 19:36Vardar pelet

Vardar peleti A1 na golemo i malo za poveke innfo 078568882


350 МКД
или предлог цена
05 мај 19:13Kotel na peleti 25 kw

Se prodava kotel na peleti 25 kw, ima potroseno samo 200 vreki,moze d...


1.200 €
или предлог цена
30 мар 14:16Pecka na peleti 10kw

Se prodava pecka na peleti MBS 10kw Pravosmukalka za pepel I cunak Is...


36.000 МКД
или предлог цена
23 фев 07:23Kotel na drva + brener na peleti

Se prodava kotel na drva vo odlicna sostojba. Dopolnitelno se prodava...


850 €
или предлог цена
31 јан 16:01Буков Пелет (Pelet) A-класа Biotherm

Буков пелет Цената е франко Кочани минимална количина 70 вреки 1050 ...


320 МКД
или предлог цена
11 јан 07:34Briketi Visoko kaloricni

Prodazba na kvalitetni i visoko kaloricni briketi za greenje na golem...


14.800 МКД
или предлог цена
09 дек 13:09GREJTE SE NA PELETI OD BADEMOVA KOSKA!!

Proizvodstvo na peleti od Bademova kostinka (oklop)a moze prodazba na...


15 МКД
или предлог цена
29 ное 18:38KJUMCI F80 NOVI

Kjumci 1m-3komada,rozetna,dve kolena 45’ i dva drzaci. Site novi,inox...


1 МКД
или предлог цена
24 ное 19:08Prodavame kvalitetni peleti

Prodavame kvalitetni peleti A1 uvoz od C.Goracena po dogovor


235 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Пелети

09 ное 10:39Peleti- Пелети

Вршиме продажба и достава на пелети EKO LIFE -Македонија висока А1 ...


190 МКД
или предлог цена
25 авг 13:07ПЕЛЕТИ - продажба на шлепер

Продажба на пелети на шлепер со Ваш машински истовар на едно истоварн...


1 €
или предлог цена
31 јул 19:31PELETI - PRODAZBA NA SHLEPER ПЕЛЕТИ

Продажба на пелети на шлепер со Ваш машински истовар на едно истоварн...


1 МКД
или предлог цена
31 јул 19:31Се Продава

Се продава Пелети Алфа Плам Лука 8.37 Kw + Смукачка за пепел Алфа П...


По Договор
или предлог цена
30 апр 13:00EcoSpar ASTRA

Prodavam šporet na peleti za parno. Za poveke informacii javetese na ...


1 €
или предлог цена
30 апр 02:40Се продава камин на пелети 10kw.

Продавам камин на пелети. Користен 1 сезона (4 месеци). Купен од eco...


550 €
или предлог цена
11 апр 20:22Kupuvam peleti пелети

Kupuvam peleti plakjam vednash 160 den od vrekja 15kg 11 den/kg


160 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Греење и климатизација / Пелети

11 апр 15:40Centrometal Kotel / Pecka na Peleti

Se prodava kotel / pecka na peleti so piklucok pumpa i ekspanzionen s...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Греење и климатизација / Пелети

07 апр 11:23BRIKETI 100% BUKOVO

Cena Za Briketi Samo Vo Kemo AB Company Povelete ➡ Zastede Znaciteln...


11 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Греење и климатизација / Пелети

22 фев 14:21PELETI ПЕЛЕТИ

BIO MONTE PELET A2 🌲🌲 📍180 Ден / Вреќа 📞Контакт : 075370879...


180 МКД
или предлог цена
13 јан 14:45ПЕЛЕТИ EKO PELET A1-КЛАСА

Се прoдаваат пелети од брендот EKO PELET, кој за прв пат се наоѓа на ...


200 МКД
или предлог цена
22 дек 13:00Briketi Visoko kaloricni

Prodazba na kvalitetni i visoko kaloricni briketi za greenje na golem...


14.800 €
или предлог цена
15 окт 10:02Briketi

Prodazba na kvalitetni i visoko kaloricni briketi za greenje na golem...


14.800 МКД
или предлог цена
13 окт 14:21Briketi

Prodazba na kvalitetni i visoko kaloricni briketi za greenje na golem...


15 МКД
или предлог цена
12 окт 16:02Briketi

Prodazba na kvalitetni i visoko kaloricni briketi za greenje na golem...


14.800 €
или предлог цена
09 окт 20:04Briketi

Prodavam kvalitetni i visoko kaloricni briketi za greenje. 100% Buka....


14.800 €
или предлог цена
08 окт 19:36Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам