Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
167 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kirbi Avalir 2

Kirbi Avalir 2 2021 so site dodatoci, perfektna (kako nova) 10 GODINI...


1.900 €
или предлог цена
20 мар 16:47Промовирано

Kirby Avalir 2

Se prodava Kirby Avalir 2 pred pomalce po 4-5 meseci kupen uklucen vk...


2.300 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
2.500 €
29 јан 13:29Промовирано

Високомонтажно 10L KONCAR

Продавам високомонтажно бојлерче за во кујна KONCAR 10L 220V/2000W ...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 23:21Protocen bojler KONCAR 2000W

Prodavam protocen bojler KONCAR 2000w Ne koristen


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Boljer Ariston

Prodavam boljer Ariston so nov greac smenet pred dva meseci. Istiot m...


4.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Бојлери

29 мар 11:28Bojler prohrom 80L

Bojler 80l prohrom so 2 spirali za parno i solarno Telefon za kontak...


По Договор
или предлог цена
29 мар 06:42БОЛЕР 80 Л

Бојлер 50 литри/2000 w Исправен малку користен


3.500 МКД
или предлог цена
28 мар 14:59Boljerce za vo kujna kujnski boljer болјер

Продавам кујнско болјерче нискомонтажно сервисирано исчистено од бигор


40 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Апарати за домаќинство / Бојлери

27 мар 11:16Malo boljerce

Prodavam malo boljerce 10litri nisko montazno so inoksen kazan. Ispra...


1.800 МКД
или предлог цена
26 мар 17:07Malo boljerce

Prodamam malo boljerce 10 litri Leov visoko montazno. Ispravno iscist...


1.500 МКД
или предлог цена
26 мар 17:07Prodavam boljeri kazancinja i mn drugo.........

Prodavam boljeri kazancinja mono blok umivalnici so cesmi i dr


3.000 МКД
или предлог цена
25 мар 15:49Tesy bojler 80l 2kW

Prodavam Tesy bojler 80l 2kW koristen 1.5 god.


3.000 МКД
или предлог цена
25 мар 11:41Продавам проточен бојлер BOSCH TR5000 21/24 EB, 24kW, 32A

Продавам проточен бојлер BOSCH TR5000 21/24 EB, 24kW, 32A користен 2 ...


9.500 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
9.900 МКД
25 мар 08:18Нискомонтажен Бољер Boljer 10л Парновод Parnovod

Се продава нискомонтажен бољер 10л 2000W од Парновод, Битола. Бољ...


3.500 МКД
или предлог цена
24 мар 22:54Itno prodavam termostat za bojler koncar

Itno prodavam ispraven termostat za bojler marka Koncar ne mnogu kori...


300 МКД
или предлог цена
23 мар 13:36Се продава 50 литри Динамо Хит бојлер со сменет грејач

Функционален Динамо Хит бојлер со нов грејач, 50 литри


3.300 МКД
или предлог цена
23 мар 12:09Plinski bojler PROTOCEN LIAL 24kw 12L/min ekonomicen brz nov

ПРОТОЧНИ БОЈЛЕРИ НА ПЛИН 12ЛИТРИ ВО 1 МИН. НАЈ ЕКОНОМИЧНО,БЕЗБЕДНО...


9.750 МКД
или предлог цена
23 мар 08:13Bojler so priklucok za parno - 100 Litra

Se prodava ne mnogu koristen bojler za parno Leov od 100 Litri ,vo is...


3.500 МКД
или предлог цена
22 мар 10:53Se prodava niskomontazen boljer za kujna

Poradi nekompatibilnost so chesmata se prodava nov nekoristen boljer ...


4.000 МКД
или предлог цена
21 мар 18:40Slavina protocna (bojler) nasadna inox TONS

TONS Чешма насадна со проточен бојлер (9971) Карактеристики на про...


2.200 МКД
или предлог цена
21 мар 16:19Bojler za kujna 10 litri

Bojler za kujna 10 litri, 2 kw.


1.000 МКД
или предлог цена
20 мар 15:13Бојлер за кујна,многу малку користен.

Бојлер за кујна Високомонтажен Капацитет: 10L Греач 1500W Димензи...


2.500 МКД
или предлог цена
20 мар 14:4030l Boljer

Se prodava 30L boljer Cena 2500


2.500 МКД
или предлог цена
19 мар 08:13PROTOCNA CESMA - BOJLER

NOVI PROTOCNI CESMI - BOJLER SO JACINA OD 3KW SO DIGITALEN DISPLEJ IM...


1.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Бојлери

17 мар 09:27PROTOCNA CESMA-BOJLER 3KW

NOVI PROTOCNI CEMI BOJLER SO JACINA OD 3 KW CENA 1200 DEN, IMAME I CE...


1.200 МКД
или предлог цена
17 мар 09:23Бојлер Bojler DINAMO HIT 80

Продавам бојлер за бања - DINAMO HIT 80 литри Снага на греач - 2000 ...


1 €
или предлог цена
15 мар 08:31KOMBINIRAN BOJLER NA DRVA I NA STRUJA NOV

Se prodava kombiniran bojler na drva i na struja od 80 litri so emajl...


17.500 МКД
или предлог цена
14 мар 08:56Кујнски бојлер 10 литри

Продавам бојлерче за во кујна од 10 литри. Бојлерчето е целосно испр...


25 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Апарати за домаќинство / Бојлери

13 мар 14:46Prodavam bojlerce za kujna

Socuvano ispravno bojlerce Koncar, komplet so creva. Tel. 070 594 310


500 МКД
или предлог цена
13 мар 06:39Bojler

Bojler 80L.Magnohrom Kraljevo. Jugoslovenski kvalitet. So nadvorešn...


7.900 МКД
или предлог цена
12 мар 11:52Boljerce za kujna kako novo

Ariston koristeno 3 godini staklo socuvano Vrtete na ovoj broj 075 4...


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Бојлери

11 мар 14:25Bojler 10 litri niskomontazen

Prodavam bojler 10 litri. Nisko montazen za vo kujna. Bojlerot gree...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Бојлери

08 мар 19:47Se prodava bojlerce za kujna od 10litri

Se prodava visoko montazno bojlerce od 10 litri ispravno


700 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Бојлери

08 мар 13:11Bojlerce visokomontazno za kujna

Prodavam 3 komada visokomontazni bojkerchinja za kujna vo ispravna so...


800 МКД
или предлог цена
06 мар 13:04Boljer

Se prodava boljerche za kujna od 10 litra funkcinalno


10 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Бојлери

05 мар 18:16Монофазен проточен бојлер

Продавам монофазен проточен бојлер Siemens 7kw.


5.000 МКД
или предлог цена
05 мар 11:43PRODAVAM VISOKO MONTAZNO BOJLERCE KONCAR 10L OD 2000W

PRODAVAM VISOKO MONTAZNO BOJLERCE KONCAR 10 LITARSKO SO GREAC OD 2000...


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Бојлери

04 мар 14:43PROTOCNA CESMA BOJLER

Nova zidna ili nasadna protocna cesma bojler so jacina od 3 Kw, cena ...


1.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Бојлери

02 мар 08:29Prodavam bojler Zenith 80l

Se prodava bojler za banja Zenith classic 80l. Koristen 1 godina, isp...


3.500 МКД
или предлог цена
27 фев 12:28Protocen boljeg 5kw

Se prodava boljer pogoden za vikendici,povolno


2.500 МКД
или предлог цена
17 фев 16:22Bojler Prohromski

Se prodava prohromski bojler 140L Zvonete na ovaj broj - 070 312 4...


9.000 МКД
или предлог цена
14 фев 10:35Kujnski bojler

Prodavam kujnsko bojlerce niskomontazno i uste edno visokomontazno D...


1.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Апарати за домаќинство / Бојлери

11 фев 09:05Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам