Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
348 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Шпорет Горење со боца 10кг од Макпетрол полна со плин

Продавам комбиниран шпорет марка Горење со боца 10кг од Макпетрол пол...


6.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Шпорети

Денес 14:57Furna i plotna (фурна и плотна) CANDY

Продавам добро сочувани и во исправна состојба фурна и плотна марка C...


6.000 МКД
или предлог цена
Денес 08:51Решо

Ново, неупотребено. Едната рингла е извадена.


1.600 МКД
или предлог цена
Вчера 20:20  НОВ ОГЛАС

Решо со две рингли

Ново, никогаш не е употребено.


2.200 МКД
или предлог цена
Вчера 20:18  НОВ ОГЛАС

Itno se prodava Sporet Шпорет Favorit Tetovo

Se prodava koristen shporet Favorit. Shporetot e proizveden vo Italij...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:22PRODAVAM ELEKTRICEN SPORET BEKO

PRODAVAM ELEKTRICEN SPORET BEKO MALKU KORISTEN . SPORETOT E VO ODLIC...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:15Се продава електричен шпорет

Се продава електричен шпорет во добра состојба се е исправно сите рин...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 11:47Vgradena rerna i plotna malku koristeni

Vgradena rerna i plotna malku koristeni Cena 7000den


6.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
7.000 МКД
Вчера 11:27Se prodava 50EV.!!! (BEKO)

Se prodava Ele. Shporet, marka Beko, siva boja, so dimenzii 60x60 pot...


50 €
или предлог цена
Вчера 10:48Shporet beko

Shporet beko


180 €
или предлог цена
Вчера 00:11Се продава ШПОРЕТ

Се продава користен СЛОБОДА шпорет во исправна состојба. За подетално...


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Шпорети

04 окт 21:19Plotna vgradna zanussi

Ispravna sostojba


2.000 МКД
или предлог цена
04 окт 21:03Plinsko reso Bosch

- Kako novo bez grepka - Ugraden model no moze da se koristi i kako ...


2.000 МКД
или предлог цена
04 окт 20:46ELEKTRICEN SPORET .SLOBODA.3.500 den

Elektricen sporet poloven


3.500 МКД
или предлог цена
Босилово / Струмица

Апарати за домаќинство / Шпорети

04 окт 12:04Плотна инох

Продавам вградна плотна инох Горење со 4 рингли зависна 3500ден Скоп...


3.500 МКД
или предлог цена
04 окт 09:37Vgradna furna BEKO CIM 310000 TA

Prodavam koristena vgradna rerna BEKO CIM 310000 TA. Rernata e potpol...


6.000 МКД
или предлог цена
04 окт 01:01PRODAVAM ELEKTRICEN SPORET

ПРОДАВАМ ЕЛЕКТРИЧЕН ШПОРЕТ ГОРЕЊЕ ВО ИСПРАВНА СОСТОЈБА!


5.000 МКД
или предлог цена
03 окт 20:29PRODAVAM ELEKTRICEN SPORET SLOBODA

ПРОДАВАМ ЕЛЕКТРИЧЕН ШПОРЕТ СЛОБОДА ЧАЧАК ВО ИСПРАВНА СОСТОЈБА.


5.000 МКД
или предлог цена
03 окт 20:25Sporet Gorenje so ramna ploca

Prodavam sporet Gorenje so ramna ploca vo odlicna sostojba bez nikakv...


240 €
или предлог цена
03 окт 13:35Решо на Индукција Satrap

Satrap Решо на индукција! Ново и е доноесено од Швајцарија! Цена 450...


4.500 МКД
или предлог цена
Босилово / Струмица

Апарати за домаќинство / Шпорети

03 окт 11:55Mal Sporet ( Sporetce)

Prodavam mal sporet Severn vo odlicna sostojba.


2.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Шпорети

03 окт 11:05Novo spore kamin

Novo 250evra


250 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
300 €
03 окт 10:51Se prodava elektricen sporet

Se prodava elektricen sporet ispraven 100% Povekje info:077-989-062


По Договор
или предлог цена
03 окт 00:54ALFA PLAM FAVORIT 70

Kako nov


400 €
или предлог цена
02 окт 18:04sporet KONCAR

Prodavam socuvan sporet Koncar


120 €
или предлог цена
02 окт 17:58071-252-857 prod. skoro novi 2 sporeta na drva

prod. ALFA PLAM povolno skoro novi 2 sporeta na drva 1 polutrajno za...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Апарати за домаќинство / Шпорети

02 окт 10:54Продавам Gorenje вградлив шпорет

Модел: EVPP 204 EU 20.1 DT Во одлична состојба, трофазен приклучок


1 €
или предлог цена
01 окт 09:52Шпорет мбс мини

Се продава мини шпорет мбс мини користен 1 недела уште под гаранција....


7.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Шпорети

30 сеп 20:02Gorenje vgradna rerna

Gorenje vgradna rerna, funkcionira se, samo ne raboti sijalickata vna...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Шпорети

30 сеп 16:58електричен шпорет elektricen sporet

ST sporet elektricen ispraven (osven dolniot greac na rernata) kupen ...


3.500 МКД
или предлог цена
30 сеп 15:06KAMIN NA PELETI 10kw

KAMIN NA PELETI 10kw Mnogu malku koristen


480 €
или предлог цена
29 сеп 22:01Pecka na peleti / pelleti

Se prodava pecka na peleti Ekospar Tukana 8kw. DUVALKA. Koristena 3 f...


23.000 МКД
или предлог цена
29 сеп 09:52Печка на пелети / peleti, Ekospar 8kw duvalka, za do 70 m2

Se prodava pecka na peleti Ekospar Tukana 8kw. DUVALKA. Koristena 3 f...


23.000 МКД
или предлог цена
29 сеп 09:52Sloboda

Koristen


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Шпорети

27 сеп 21:43Spore ARISTON so ramna ploca

Sporeto go imam 4 godini no ne e mnogu koristeno oti imam plinsko spo...


250 €
или предлог цена
27 сеп 21:26Kombiniran sporet

Prodavam sporet gorenje 4 na plin,2 na struja,ispraven


4.000 МКД
или предлог цена
27 сеп 19:58Gorilnik - reso(горилник - решо) na plin(plinski) novi.

Resoata - Gorilnicite se novi,nekoristeni,2 modeli,edniot e za direkt...


По Договор
или предлог цена
27 сеп 15:29Sporet

Se prodava sporet BEKO star 5 godini, funkcionalen vo odlicna sostojb...


5.000 МКД
или предлог цена
27 сеп 12:52Pecka magma 7, kamin

Prodavam trajno zareca pecka magma 7. Vo odlicna sostojba.


3.000 МКД
или предлог цена
27 сеп 12:42Sporeto na drva

Se prodavam sporeto na drva vo mnogu dobra sostojba


5.000 МКД
или предлог цена
27 сеп 12:41Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам