Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
294 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava frizider

Se prodava frizider


1 €
или предлог цена
Денес 12:48  НОВ ОГЛАС

Kombiniran frizider Koncar

Friziderot ne e mnogu koristen.Nema ostetuvanje od nadvoreshnata stra...


3.500 МКД
или предлог цена
Денес 09:44Zamrzñuvac mal

Ispraven


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:08Dva skoro novi frizideri za dlaboko zamrznuvanje 070727902

Dva skoro novi frizideri za dlaboko zamrznuvanje za povekje informaci...


400 €
или предлог цена
Вчера 17:11Продавам вертикален замрзнувач "Кончар" со фиоки

---Prodavam frizider zamrznuvac vertikalen KONCAR 190 litri so korpi ...


5.000 МКД
или предлог цена
23 сеп 22:07ФРИЖИДЕР OBОD BAUKNECHТ ВО СУПЕР СОСТОЈБА

ПРОДАВАМ ФРИЖИДЕР КОМБИНИРАН , OBOD BAUKNECHT, ВО СУПЕР СОСТОЈБА, СО...


100 €
или предлог цена
23 сеп 06:57Zamrznuvac Beko 215l nov

Prodavam zamrznuvac Beko 215l koristen mnogu malku Garancija uste 4go...


200 €
или предлог цена
22 сеп 18:40НОВ ЛЕДОМАТ

Ледоматот нее користен купен од техно маркет на 25-7-2022


7.000 МКД
или предлог цена
22 сеп 17:00Itno se prodava Frizider Gorenje

Frizider Gorenje vo odlicna sostojba.


150 €
или предлог цена
21 сеп 18:16Se prodava Frizider

Frizider


4.500 МКД
или предлог цена
21 сеп 14:52FRIZIDER GORENJE - ODLICNA SOSTOJBA

Samo za ladenje bez komora 145cm 250 L


5.500 МКД
или предлог цена
21 сеп 07:43Se prodava zamrznuvac

Se prodava zamrznuvac koristen tri meseci vo odlicna sostojba ....pod...


10.000 МКД
или предлог цена
20 сеп 19:05Fridizer mini bar

Se prodava fridizer mini bar. fridizerot e malku koristen sezonski i...


3.500 МКД
или предлог цена
19 сеп 23:43Продавам фрижидер - замрзнувач

---Prodavam frizider zamrznuvac vertikalen KONCAR 190 litri so korpi ...


5.000 МКД
или предлог цена
19 сеп 22:00Frizider peralna polovni

Socuvani i ispravni za upotreba Ceni po dogovor


50 €
или предлог цена
19 сеп 10:41Prodavam frizider lg no frost

Prodavam frizider Lg no frost vo esktra sostojba cena po dogovor Kont...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

19 сеп 10:21EcoBoy - уред за заштеда на енергија(струја) do 30%

2+1 gratis EcoBoy - нови уреди за заштеда на енергиј(струја) до 30%,...


300 МКД
или предлог цена
19 сеп 03:08Motor komresor za vitrini

Komresorot e odlicna italijanska marka profesionalen i e mnogu malku ...


10.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

18 сеп 16:31Se prodava frizider Gorenje

Se prodava frizider Gorenje ispraven 100% povekje info 077-989-062


По Договор
или предлог цена
18 сеп 11:10Продавам фрижидер Горење

Продавам фрижидер Горење во одлична состојба висина 144 59х59


7.000 МКД
или предлог цена
18 сеп 09:47Gorenje frizider

Prodavam ispraven frizider Gorenje koristen mnogu malku vo vikendica....


3.800 МКД
или предлог цена
17 сеп 11:18Zamrznuvac

Prodavam zamrznuvac 320l odrzan vo ispravna sostojba.


3.500 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
3.700 МКД
17 сеп 10:55Prodavam frizider Elektrolux

Prodavam odlicno socuvan skoro nov frizider Elektrolux. Friziderot e ...


12.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

16 сеп 14:20Prodavam frizider, kafemat, pecka za pici, friteza

Prodavam Frizider Gorenje 370lit. 20000den. (koristen 6 meseci) Fri...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

16 сеп 13:16Frizideri

Prodavam Frizideri Horizontalen frizder inox so rabotna masa 260cmx6...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

16 сеп 13:16Mini frizider nov favorit

Frizider mini nov kupen pred 2 meseci so garancia 8900 kupen se proda...


6.000 €
или предлог цена
15 сеп 12:35Fontana, frizhider za Borovnica

info 070236360


200 €
или предлог цена
15 сеп 12:31Frizider 50L

Prodavam frizider 50 litri, vo dobra sostojba. Za povekje info 075434...


3.500 МКД
или предлог цена
14 сеп 17:30Zamrznuvac Koncar

Prodavam zamrznuvac Koncar, vo dobra sostojba. Za povekje info 075434...


3.700 МКД
или предлог цена
14 сеп 17:30Prodavam frizider Favorit pod garancija

Garancija do april 2022


8.000 МКД
или предлог цена
14 сеп 06:31Frizider za dlaboko 310l OBOD-iberna

Prodavam frizider za dlaboko 310l OBOD-iberna. Friziderot e zacuvan i...


По Договор
или предлог цена
13 сеп 18:22Dispanzer za voda

Dispanzerot e vo odlicna sostojba so komresor.tel za kontakt 075 272-...


5.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

13 сеп 12:56Витрина за ладење Vitrina Razladna

Се продава витрина за ладење (разладна витрина). Година на производс...


1.700 €
или предлог цена
13 сеп 11:08фрижидер замрзнувач 1100L - frizider - zamrznuvac

Се продава фрижидер замрзнувач од 1100 литри dimenzii na zamrznuv...


По Договор
или предлог цена
12 сеп 17:51Zamrznuvac

Se prodava frizder za dlaboko zamrznuvanje 325litri Raboti perfektno ...


4.400 МКД
или предлог цена
12 сеп 17:08Frizider kombiniran FAVORIT

Prodavam kombiniran frizider Favorit vo odlicna sostojba.


7.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

12 сеп 10:19Frizider salata bar

130cm x 60cm kako nov vo odlicna sostojba. Informacii na telefon. 2 p...


230 €
или предлог цена
11 сеп 15:55ZAMRZNUVAC OBODIN 310 LITRA

Se prodava zacuvan zamrznuvac OBODIN 310 LITRA.


3.000 МКД
или предлог цена
11 сеп 11:47Продавам, цена по договор

Продавам, цена по договор


1 €
или предлог цена
11 сеп 09:29BEKO displej i maticna ploca

Displej za BEKO kombiniran frizider model K60360NE..proizv.2012g.......


2.500 МКД
или предлог цена
11 сеп 08:53Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам