Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
325 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam samsung 8 kg skoro nova

Prodavam masina za alista Samsung 8 kg so add wash tehnology, wifi i ...


250 €
или предлог цена
27 јун 07:52Промовирано

Bojler

Bojler-Marka HIT.80litarski.Grejac 2000 wati.


3.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Апарати за домаќинство / Бојлери

24 јун 17:38Промовирано

Gorenje petacka

Gorenje peracka vo ispravna sostojba prohrom kazan tel. 070506306 Bit...


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 14:39BEKO MASINA POD GARANCIJA 4GOD

Se prodava Beko masina za alista koristena edna godina ispravna 100% ...


10.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
12.000 МКД
Денес 13:31Sraro kupuvam

,stari peranli nàfteni friz. I dr.,besplatno cist "". ...


100 МКД
или предлог цена
Денес 11:20Se prodavat прочистувач за воздух

Vivax Led tv. 32inca. Tv e led ne e smart so dve godini garamcija nov...


400 €
или предлог цена
Денес 11:00Машина за перење

Горење - Машина за перење алишта 7литри Одлична состојба 070827900


5.500 МКД
или предлог цена
27 јун 21:46Indesit masina za perenje

Se prodava indesit masina za perenje ,malce koristena kako nova,se si...


6.000 МКД
или предлог цена
27 јун 15:49Indeset masina za perenje

Prodavam indeset masina za perenje I susenje so mal kvar


5.000 МКД
или предлог цена
27 јун 12:30Whirlpool peralna so gorno polnenje

Masinata e ispravna, ima znaci na korozija i buci.


3.000 МКД
или предлог цена
27 јун 11:29Сименс машина за перење

Се продава машина за перење марка Сименс, германска. Машината има пот...


100 €
или предлог цена
27 јун 10:22Prodavam samsung 8 kg skoro nova

Prodavam masina za alista Samsung 8 kg so add wash tehnology, wifi i ...


250 €
или предлог цена
27 јун 07:52Indesit WI42 5kg

Во исправна состојба . Праќам по карго.


5.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 МКД
26 јун 22:51Машина за перење

Се предова машина за перење во одлична состојба- BEKO-WBF 6004 C


3.500 МКД
или предлог цена
26 јун 17:34Машина за перење AEG

Машина за перење АЕГ германска, исправна, 2000 ден


2.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
3.000 МКД
26 јун 15:37Машина Беко Mašina Beko

Продавам машина за перење Беко. Машината е во одлична состојба.


9.500 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
10.000 МКД
26 јун 04:52Masini za perenje i susenje LG, BEKO, MIELE

Prodavam Masini za perenje i susenje marka LG, BEKO i MIELE. Masinite...


По Договор
или предлог цена
25 јун 21:55Masina za perenje Whirlpool машина за перење горно полнење

Prodavam masina za perenje whirpool so gorno polnenje so 1000 vrtezi ...


6.500 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.000 МКД
25 јун 19:07Prodavam Masina za alista Samsung

Prodavam masina za perenje alista Samsung ,ispravna, koristena so skr...


3.000 МКД
или предлог цена
24 јун 16:03Masina za perenje Gorenje

Se prodava masina za perenje Gorenje oslaben motor. Smenet bubanj . I...


1.800 МКД
или предлог цена
24 јун 13:22SAMSUNG NA DELOVI

Samsung ecobubble na delovi cela masina 100e


100 €
или предлог цена
24 јун 10:03LG 9kg peri/susi

Prodavam masina LG F14A8RDS 9kg/6kg A peri susi masina so parea, ma...


16.000 МКД
или предлог цена
23 јун 18:32POPRAVAM I PRODAVAM VES MASINI

Prodavam ves masini Imam i rezervni delovi polovni i novi imam nov...


1 МКД
или предлог цена
22 јун 15:29SEVIS NA BELA TEHNIKA

POPRAVAM VES MASINI EL SPORETi i SE OKOLU STRUJA MESTENJE NA ...


10 МКД
или предлог цена
22 јун 15:28Masina za perenje

Masina za perenje Favorit mnogu malku koristena Info na tel 078967515


5.000 МКД
или предлог цена
21 јун 15:11Машина за перење садови ARISTON

Prodavam mašina za perenje sudovi polovna Ariston funkcionalna raboti...


5.500 МКД
или предлог цена
21 јун 15:10Електро мотори за машина за перење

Електро моторите се половни но исправни, може да се пробаат на лице м...


1.500 МКД
или предлог цена
21 јун 14:11Motor za masina za perenje

Motor za masina za perenje Qvatro


2.000 МКД
или предлог цена
21 јун 07:00Masina za perenje susenje Candy

Se prodava kombinirana masina Candy za perenje/susenje, raboti no im...


1 €
или предлог цена
21 јун 00:53Masina za perenje/Машина за перење

!!!!!ТЕЛЕФОН ЗА КОНТАКТ!!!!! 071 223 968 071 223 968 071 223 968


4.000 МКД
или предлог цена
18 јун 22:30КУПУВАМ ВАКВА МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ

МИ ТРЕБА ВРАТА ЗА ВАКВА МАШИНА - АКО ИМАТЕ ЗА ПРОДАВАЊЕ БАРАЈТЕ МЕ Н...


1 МКД
или предлог цена
18 јун 11:58Masina za perenje na alista MIELE

Prodavam ispravna polovna masina za perenje alista od najdobriot svet...


6.000 МКД
или предлог цена
18 јун 00:52FAVORIT MP 6006 6,2kg

Ispravna inf 077/733053


5.500 МКД
или предлог цена
17 јун 12:15Masina za perenje - susenje SIEMENS

Masina za perenje i susenje alista. Znaci i pere i susi. Marka SIE...


По Договор
или предлог цена
17 јун 11:30motor za peracka masina Gorenje

Se prodava ispraven elektro motor od masina za perenje Gorenje od po...


1.500 €
или предлог цена
16 јун 19:52MASHINA ZA PERENJE " INDESIT "

Mashinata e kako nova , kupena vo TEHNO MARKET, moze da se vidi na li...


По Договор
или предлог цена
16 јун 13:17DELOVI ZA MASINI ZA PERENJE SITE VIDOVI

ORIGINAL Delovi za; Gorenje,Bosh,Beko,Indesit,Samsung Favorit i dr.....


10 €
или предлог цена
16 јун 12:35Masini za perenje(Delovi-polovni)za site vidovi

Delovi za site vidovi na masini za perenje. Gorenje Samsung Favori...


100 МКД
или предлог цена
16 јун 12:35BOSH Favorit Gorenje Beko i drugi

Delovi (Polovni) za site vidovi na Masini za perenje.Kazani elektroni...


10 €
или предлог цена
16 јун 12:35Whirlpool BEKO Indesit Gorenje Bosh i dr.

Mozi i na delovi se sto vi treba Tel.075 557 111 Goran


20 €
или предлог цена
16 јун 12:35Motori za Site Modeli na Masini Za Perenje.

Samsung, Whirpool, Siemens, Bosh, Indesit,Gorenje, Beko, LG, Favorit....


35 €
или предлог цена
16 јун 12:35Gorenje, Beko, Bosh, Favorit, Indesit, Samsung..

Se sto Vi TREBA.


20 €
или предлог цена
16 јун 12:35Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам