Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
101 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Украсна таписерија

Скоро 2м на 2м, изработена од квалитетни материјали, ткаена цел месец...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:27Венчиња и стегачи

Рачна изработка на венчиња и стегачи


100 МКД
или предлог цена
25 сеп 21:06Vilerov goblen Bogorodica

Prodavam original Vilerov goblen Bogorodica , vramen. Dimenzija 40...


1 €
или предлог цена
24 сеп 11:50jambolii

prodavam dve jambolii crveni dimenzii 2 na 2.80 sostaveni od po ce...


500 МКД
или предлог цена
23 сеп 17:59NAVLAKI ZA PERNICINJA RACNA IZRABOTKA

Prodavam novi navlaki za pernicinja racna izrabotka 2te za 600 den


600 МКД
или предлог цена
23 сеп 13:05VILEROVI GOBLENI KOMPLET SITE ZA 3000 DEN

PRODAVAM VILEROVI GOBLENI KOMPLET SITE 3 ZA 3000 DEN


3.000 МКД
или предлог цена
22 сеп 10:48Продавам рачно изработени уникатни слики

Сликите се уникатни,во различни бои и димензии, преубава декорација в...


700 МКД
или предлог цена
22 сеп 10:33Korpi pleteni za piknik, kamp, doma, pazar

Prodavam pleteni korpi za razni prigodi Samo ovoj model kako na slika...


1.500 МКД
или предлог цена
22 сеп 10:17Две Слики на Платно - Декорација за Дом

Две нови слики на платно купени од Грција. Одлични декорации за дом и...


70 €
или предлог цена
21 сеп 20:24Goblen

Goblen


1.000 МКД
или предлог цена
20 сеп 13:13Goblen

Goblen


1.000 МКД
или предлог цена
20 сеп 13:13Drzac za vino

Se prodava metalen drzac za 4 flasi vino.


10 €
или предлог цена
14 сеп 21:58Dekorativen kamen i Mulch 072 706 858

Se prodava dekorativen kamen i Mulch na golemo i malo 072 706 858


10 €
или предлог цена
14 сеп 21:09milje specijalna toledo izrabotka

ima 2 parcinja, miljeto e vo nezna zolta boja i specijalna toledo izr...


400 МКД
или предлог цена
07 сеп 22:582 shushtiklici

na belo platno so siten vez plava boja dimenzija 39x39 cm


400 МКД
или предлог цена
07 сеп 22:57Vezeno milje so 4 shushtiklici

miljeto e vezeno so kvaliteten konec cigla boja dimenziite na miljet...


1.000 МКД
или предлог цена
07 сеп 22:56komplet od milje, tishlajfer i shushtiklica

kompletot e vo pastelna zelena boja okolu ukraseno so drap pletke di...


1.200 МКД
или предлог цена
07 сеп 22:55milje i tri mali shushtiklici

Kompletot e izraboteno od krusevska pletacka i to aso obicna igla za ...


1.200 МКД
или предлог цена
07 сеп 22:55Milje i 4 mali shushtiklici

kompletot e neupotreben so interesna pletka dimenzii milje 35x35 cm...


1.000 МКД
или предлог цена
07 сеп 22:55milje i 4 mali shushtiklici

miljeto e vo forma na deltoid, ne e kockasto so interesna pletka dim...


1.000 МКД
или предлог цена
07 сеп 22:55prekrasno milje i tishlajfer

kompletot e izraboten so specijalna toledo izrabotka i e sklucitelno ...


1.200 МКД
или предлог цена
07 сеп 22:54malo belo milje

prekrasno vo toledo izrabotka, efektno na temna podloga dimenzii, ob...


500 МКД
или предлог цена
07 сеп 22:542 eklani miljea

prekrasni i za masa za rucavanje i za klub masa dimenzii 87x52 cm ...


600 МКД
или предлог цена
07 сеп 22:54Goblen/ГОБЛЕН

Goblenot e zachuvan odlichno so prekrasen motiv mozete da se uverite ...


200 €
или предлог цена
07 сеп 15:52Goblen/ГОБЛЕН

Goblenot e super ne e oshteten kaj nas e povekje od 50 godini ekstra ...


150 €
или предлог цена
07 сеп 15:52Goblen/ГОБЛЕН

Modelov e vo odlichna sostojba i ekstra kvalitet raboten spored shema...


200 €
или предлог цена
07 сеп 15:52Goblen/ГОБЛЕН

Odlichen goblen sochuvan povekje kd 50 godini go imame vo nasheto sem...


250 €
или предлог цена
07 сеп 15:52Продавам 2 гоблени!

Продавам 2 одлично сочувани гоблени од пред четириесетина години, со...


450 €
или предлог цена
05 сеп 18:11Јамболии

Продавам нови јамболии,домашно производство. Прв сопственик Цена по ...


1 €
или предлог цена
01 сеп 20:35UNIKATNI STOLNI LED LAMPI

UNIKATNI STOLNI LED LAMPI RACNA IZRABOTKA


1 €
или предлог цена
30 авг 14:20Se prodava ukrasi od bakarna zica

Se prodavat ukrasi od bakarna zica tel 075 304 593 ivan


1 €
или предлог цена
22 авг 04:39gobleni

prodavam gobleni so ramki poedinecno cena od 600 den za malite a 100...


499 МКД
или предлог цена
19 авг 06:55Se prodavaat 3 gobleni

Prodavam gobleni , vkupno 3, moze poedinecno ili site zaedno.


250 €
или предлог цена
02 авг 11:20Se prodavaat 3 gobleni

Prodavam gobleni , vkupno 3, moze poedinecno ili site zaedno.


250 €
или предлог цена
02 авг 11:16prodavam mali gobleni

prodavam vrameni vilerovi gobleni 2.000 den. - parce


2.000 МКД
или предлог цена
30 јул 14:29RACNA IZBRABOTKA

izrabotuvam slajfer so 6 mali prakjame po kargo lica za kontakt ...


1.000 МКД
или предлог цена
29 јул 03:44se prodava vodna fontana

se prodava vodna fontana


650 МКД
или предлог цена
23 јул 10:43Продавам постер од Боб Марли

Продавам голем постер од Боб Марли урамен во стакло.


600 МКД
или предлог цена
13 јул 14:49SLIKI ZA DEKORACIJA VO DOMOT!

Sliki za dekoracija na vasiot dom, po mnogu pristapni ceni printani s...


700 МКД
или предлог цена
09 јул 09:52Slika / Слика

Leten pejsaz


3.000 МКД
или предлог цена
04 јул 13:21Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам