Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
262 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

декинг даски за во двор и тераси

се продаваат нови декинг даски 130м2. димензии должина 4метри, ширина...


29 €
или предлог цена
Денес 15:53Промовирано

Паркетари Parket Don

Монтажа на секаков вид дрвен под паркет,таркет,ламинат. Стругање лак...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Паркет

Денес 13:00Промовирано

SE PRODAVAAT DVA ODLICNI TEPISI

Prodavam odlicno socuvani tepisi: - okrugol 160 sm, - pravoagolen 2...


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 19:29Se prodava tepison

Se prodava tepih so dimenzii 183x153cm. Lice za kontakt: Igor 075415...


1.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Подна облога / Теписи и Теписони

Денес 14:27Stazi 1x3m I 2x1,5m kako novi

Stazite se kako novi, redovno odrzuvani i kratko koristeni. Kupeni se...


50 €
или предлог цена
Денес 13:37Se ptodava Nov tepih

Se ptodava Nov tepih 2.30 x1.60 poradi promena na enterier.Tel.071381...


3.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Подна облога / Теписи и Теписони

Денес 13:24  НОВ ОГЛАС

Малку користен теписон 420х400cm / Tepison 420х400cm

Се продава теписон 420х400cm. Малку користен. Цена: 2000ден. Те...


2.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
2.500 МКД
Денес 09:17Prodavam 2 koristeni tepisi , isprani i sočuvani

2 tepisi Koristeni no sočuvani Dimenzii 195 x 295 cm Cena 2.990,...


2.995 МКД
или предлог цена
- 0 % Попуст
3.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Теписи и Теписони

Денес 09:17SE PRODAVA TEPIH

Se prodava tepih 1.40x2.90m.


1.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Подна облога / Теписи и Теписони

Денес 00:06Prodavam tepih 200x300 cm malku koristen

Prodavam tepih 200 x 300 cm malku koristen vo odlicna sostojba.


1 €
или предлог цена
Вчера 22:34Теписи

Се продаваат теписи со следниве димензии 100*300, стаза, 1.000 денари...


4.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Подна облога / Теписи и Теписони

Вчера 18:55Novi tepisi

Prodavam tepik 1.70 so 2.50. I staza 80 cm.so 4m..skoro se novi..ne s...


3.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Подна облога / Теписи и Теписони

Вчера 12:57TEPISI

Se prodavet 2 tepisi malku koristeni So dimenzi 200 × 120 Tepisite ...


1 €
или предлог цена
Вчера 09:28DVA TEPIHA

Se prodavaat dva tepiha mnogu malku koristeni (kupeni od Fantasy ). ...


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Теписи и Теписони

22 сеп 21:18Tepisi FANTASI

2Tepisi FANTASI 2×3 kako novi


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.000 МКД
22 сеп 15:59Се продаваат 2 Теписи волнени 100% Merinos

Се продаваат 2 Теписи волнени 100% Merinos Голем 250×350 Мал 200×290 ...


400 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
500 €
22 сеп 08:03Novi tepisi

Prodavam tepisi skoro novi ,,tepikot 2.50 so 1.70., stazata 80cm so 4...


3.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Подна облога / Теписи и Теписони

22 сеп 00:44Tepih 120x180

Se prodava odlicno socuvan tepih, kupen od IKEA 120x180


1.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Подна облога / Теписи и Теписони

21 сеп 11:36Se prodavaat 3 parcinja

Se prodavaat 3 parcinja so dimenzii 70 x 100....mnogu malku korist...


650 МКД
или предлог цена
21 сеп 10:40Se prodavaat 3 novi "cergi"

Novi...voopsto ne se koristeni zaradi ne odgovaranje na dimenzii...Mo...


900 МКД
или предлог цена
21 сеп 10:40Продавам нов тепих

Тепихот е нов, воопшто не е употребен. 250× 170 Цена 3000денари 075 3...


3.000 МКД
или предлог цена
20 сеп 23:44Tepisi tepih EXTRA CENA !!!!

Se prodavaat 2 tepisi krem boja, ovalen dimenzija 100x150cm i pravoag...


По Договор
или предлог цена
20 сеп 19:36Продавам 3стази

Продавам 3 стази одлично сочувани, многу малку користени.


2.500 МКД
или предлог цена
20 сеп 12:19синтелон теписи патеки

во многу добра состојба


По Договор
или предлог цена
20 сеп 11:46синтелони теисони патеки

синтелон 2 парчиња 2м / 3м, за другото по договор


По Договор
или предлог цена
20 сеп 11:42SE PRODAVAAT KINESKI TEPISI

Se prodavaat kineski tepisi mnogu malku koristeni. 100% volna so post...


400 €
или предлог цена
19 сеп 15:09Se prodavaat dva tepisoni vo besprekorna sostojba

Tepison vo besprekorna sostojba nikaden ne e skinati ili osteten se g...


2.000 МКД
или предлог цена
19 сеп 11:37Теписи

Се продаваат 3(три) одлично сочувани теписи во следните димензии: 2м...


2.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
3.000 МКД
18 сеп 19:02PRODAVAM dva VIETNAMSKI TEPISI 2mx3m

Prodavam dva vietnamski tepisi POVOLNO KONTAKT 070 244 233


9.000 МКД
или предлог цена
18 сеп 14:14Prodavam nov tepih,busav

Prodavam nov tepih busav…”fantasy”…1.50 x 2.00…2500 den.Prodavam i ne...


2.500 МКД
или предлог цена
17 сеп 17:06Tepisi, теписи

Prodavam odlicno socuvani i odrzuvani tepisi Se prodavaat poradi zame...


7.000 МКД
или предлог цена
17 сеп 09:16Tepih volnen

TELEFON 070907227 Nov volnen tepih so dimenzija 2 x 3 so 420.000 cvo...


390 €
или предлог цена
17 сеп 00:18Tepih detski

Detski trpih 100x150, tursko proizvodstvo. Gumirana podloga, se pere ...


400 МКД
или предлог цена
17 сеп 00:18Tepih volnen

BROJ za kontakt 070907227 Nov volnen tepih 2,5 x 3,5 so 420.000 cvor...


390 €
или предлог цена
17 сеп 00:18Tepih

Prodavam tepih socuvan


1.000 МКД
или предлог цена
16 сеп 00:54Se prodava

Se prodava tepison 2x1.5 mnogu socuvan, ne mnogu koristeni extra cena


700 МКД
или предлог цена
- 30 % Попуст
1.000 МКД
15 сеп 19:16Продавам скоро не користени ќилим теписини памучни кафеави

Taksani za Veles Таксани за Велес Чекаме превоз за Велес ПРОДАДЕНИ...


1.000 МКД
или предлог цена
- 18 % Попуст
1.220 МКД
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Теписи и Теписони

15 сеп 11:07Волнен тепих

Се продава волнен тепих 4х3 рачна изработка


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Подна облога / Теписи и Теписони

15 сеп 10:23Itno

Izrabotka i montaza po merki na: -Cam balkon, - Roleletni, - Ko...


1.100 МКД
или предлог цена
14 сеп 19:39Tepisi

Prodavam tepisi 3 kom. site se so dimenzii 300X 400 sm Centar Skopje ...


2.500 МКД
или предлог цена
14 сеп 13:25Tepisi so guma, kvalitetni od Germanija

Peodavam tepisi koi se koristat za dukani, hoteli i slicno. Donesen...


30 €
или предлог цена
14 сеп 09:40Masina za podrabuvanje tepisi

Se prodava Masina za podrabuvanje tepisi i stalaza za 30 Tepisi inf ...


1 €
или предлог цена
14 сеп 06:47Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам