Подкатегорија:
                   
631 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Продажба на канцелариска опрема - бироа и столици

Продаваме зачувани бироа и столици за канцелариски простор или домашн...


5.000 €
или предлог цена
Денес 15:39Se prodavaat komlet masi I stolici

6 komleti masi I stolici farbani se skoro Tel za kontakt 071 932 11...


100 €
или предлог цена
Денес 15:36Trpezariski set

Masa so dimenzii 135/80 od kaleno staklo,debelina12mm, so rosvajni no...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:21Koristena masa i stolici

Prodavam masa i 6 stolici.Masata e so dimenzii 80/90 cm. so mehanizam...


14.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:02Trpezarija so 6 stolici

Prodavam trpezarija dolzina 1.25cm na 80cm ( od stranite ima moznost ...


7.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.500 МКД
Денес 09:58Drvena trpezarija komplet so 6 stolcinja

Se prodava trpezariska masa 140x85cm so 6 stolcinja. Celata masa i st...


8.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:49ALUMINSKI OGRADI KOMARNICI TENDI TROSEDI DVOSEDI "SASKO-GIS'

DVORNI ALUMINSKI I KOVANI OGRADI STAKLENI ALUMINSKI OGRADI TENDA KAPI...


35 €
или предлог цена
Денес 08:07Profesionalno farbanje na medijapan (mdf) furnir

Vrsime profesionalno farbanje na medijapan - furnir isto kako i negov...


30 €
или предлог цена
Вчера 20:11Трпезариска Маса и столици

Трпезариска маса од дрво со шест столици Столици од чисто дрво, седе...


По Договор
или предлог цена
Вчера 15:49Нова маса од медијапан (Крем висок сјај)

- масата е нова , Димензии 70 x 70 cm . - од медијапан КРЕМ висок с...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:47Masi i stolici

Se prodavaat -65 stolici -4 golemi masi (164x90) -7 Mali masi(120x...


1 €
или предлог цена
Вчера 12:53Prodavam masa so 4 stola medijapan…

Prodavam masa so 4 stola malku koristeni dolzina 1,6m sirina 90cm p...


20.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:28TROSEDI DVOSEDI MASI TENDI ALUMINSKI OGRADI 'SASKO-GIS'

STAKLENI ALUMINSKI I KOVANI OGRADI PAMPLEKS I KALENO STAKLO TENDA KAP...


35 €
или предлог цена
Вчера 11:39Stolici dvosed fotelja

Stolici 8 komada Dvosed so 2 fotelji i masice komplet vo 3 boii Ce...


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 11:16Гарнитури за во двор или кафич

Se prodavaat metalni garnituri za vo dvor. Ima dva dvosedi i edna mas...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:50Masa so stolovi

2kompleta so po 4 stolovi. 1komlet 9000denari


8.800 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
9.000 МКД
Вчера 10:37Masa i 6 stolici

Zacuvani masa so pushtanje i 6 stolici cisto drvo


4.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.000 МКД
Вчера 10:28дрвена трепезариска маса

Продавам дрвена трепезариска маса со 4 столчиња цена 6000 денари ...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 08:51MASA I STOLOVI

Masa + 6 Stolovi Novi (ne se koristeni poradi pogresna dimenzija) ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 01:29маса и столчиња

+389 70 982 658 маса и столчиња Многу солидно. Цврст пластичен мат...


100 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
125 €
Вчера 00:47TRPEZARISKI MASI MASA KLUP MASICkI I STOlCINJA

Prodavam trpezariska masa 140×80×75 klup maaicka 102×54×44 070 -55...


2 €
или предлог цена
05 окт 18:03PRODAVAM

Polovni ispravni


05 окт 17:44Се продава трпезариска маса и столици

Се продава трпезариска маса и шест стола во одлична состојба,масата ...


1.500 МКД
или предлог цена
05 окт 11:48Trpezariska masa i stolici

Prodavam koristena masa i 4 stolici info na Tel: 072 204 215


1 МКД
или предлог цена
05 окт 10:42se prodavat garnitura placticna za nadvor 5 tolovi i astali

2022go garniturite imat i sfoite sungjeri


350 €
или предлог цена
05 окт 02:30se prodavat garnitura so 6 stolovi i astalot so stakllo

2022go


500 €
или предлог цена
05 окт 02:30Трпезариски сет

Комплет трпезариски сет со 6 столици и маса 80*120+30, дрво парена бу...


18.000 МКД
или предлог цена
04 окт 23:17Prodavam masi i stolici

Se prodavaat malku koristeni masi i stolici (kako novi) Masite se ...


10 €
или предлог цена
04 окт 15:45Rabotna masa ROSVAJT 2'70 DOLGA 14000d

Rabotna masa ROSVAJT 2'70 dolga mozi da se vidi vo sekoe vreme 14000 ...


14.000 МКД
или предлог цена
04 окт 13:32masice ikea

Masice ike bela 500.00 den sandak kozen crn 2.000.00 ...


1 €
или предлог цена
04 окт 12:55TRPEZARISKA MASA SO 6 STOLA

Trpezariska masa so 6 stola


4.000 МКД
или предлог цена
04 окт 12:03Se izdavat!!!

Se izdavat masi i stolici!!! Japim tavolina me qira!!! Tel: 07824...


По Договор
или предлог цена
04 окт 11:06Masicka duborez nova nekoristena

Masickata e skroz nova unikatna i ne e koristena. So nea ima i 6 stol...


999 €
или предлог цена
04 окт 08:21Tarpezariska Masa so 6 stolici

Masata i stolicite se potpolno novi nekoristeni. Stolicite imaat i ma...


199 €
или предлог цена
04 окт 08:20Stolcinja Za Vikendicki i Dvorovi

Izrabotuvam Stolcinja za Vikendicki i Dvorovi.


2.500 МКД
или предлог цена
03 окт 21:48PRODAVAM MASA I 4 STOLICI

ПРОДАВАМ МАСА НА ПУШТАЊЕ(расклопување) СО 4 СТОЛИЦИ. ПОВОЛНО Во Тр...


4.500 МКД
или предлог цена
03 окт 20:29Masi masa i stolici stolovi

Se prodavaat masi i stolici Masa 25e 80×80 Masa 35e 120×80 Stol 10e


600 МКД
или предлог цена
03 окт 19:11Drvena masa so 6 stolici

Trpezariska masa so 6 stolici Cisto drvo 6000den


6.000 МКД
или предлог цена
03 окт 19:04Masa i stolici

Se prosava trpezariska masa i 4 stolici Igor 072/244-456


7.500 МКД
или предлог цена
03 окт 17:26ETNO MASA I STOLOVI

Vo odlicna sostojba stara povece od 70 god.furnir od orev.so 4 stola ...


110 €
или предлог цена
03 окт 15:31Страна 1 од 16

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам