Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
240 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Високо монтажен бојлер и радијатор

Се продава високо монтажен бојлер од 10l, исчистен од бигор, во испра...


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Останато

Вчера 20:53НОВ ОГЛАС
Промовирано

IZRABOTUVANE KUJNI SO VRVEN KVALITET

ЗА ЛУЃЕ СО СТИЛ ЗА ЛУЃЕ КОИ ЗНАТ КАКО ДА ПРИВЛЕЧАТ ВНИМАНИЕ ИЗРАБОТКА...


По Договор
или предлог цена
Денес 11:50Kujna кујна cela so 2 ramni ringli komplet ITNO !!!

Kujna bela boja, komplet so plotna i dve staklokeramicki ringli, nema...


15.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

Денес 07:15Кујна / Kujna

Се продава кујна комплет со вградена машина за садови и аспиратор. В...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

Вчера 21:35Se prodava kujna - 2500 denari

Комплет кујна со аспиратор и шанк - 2000 денари *Без бела техника....


2.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
2.400 МКД
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

Вчера 18:14Кујна, маса со столици, лулка за бебе

Се продава дрвена лулка за бебе (50 евра). Телефон за контакт: 07137...


1 €
или предлог цена
Вчера 14:39KUJNA NOVA

Se prodava nova kujna so dolzina 120cm. izrabotena od oplemeneta iver...


10.300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

Вчера 10:21Mebel po merka, dizajn i izrabotka na kujni , dnevni...

Izrabotuvam plocest mebel od iverica i medijapan, kujni plakari, kom...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

Вчера 09:02Komplet Kujna tus kabina ormar

Komplet kujna Aspirator Koplet tus kabina Tus


270 €
или предлог цена
- 16 % Попуст
320 €
Сопиште / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

05 окт 11:09PROEKTIRANJE I PROIZVODSTVO NA MEBEL

-PROEKTIRANJE (SO PRVICNA KOMPJUTERSKA IZRABOTKA NA PROEKT);IDEJNO RE...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

05 окт 11:00VRZIME DEMONTAZA NA MEBEL

ВРШИМЕ СЕКАКВА ДЕМОНТАЖА НА МЕБЕЛ И ОТСТРАНУВАЊЕ НА ИСТИОТ:КУЈНИ,ПЛАК...


По Договор
или предлог цена
04 окт 22:51CISTENE NA SEKAKVI FILTRI

Cistene na filtri od aspiratori od kujni,izduvni resetki,koli i dr . ...


600 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

04 окт 13:13Нова кујна

Итно продавам неискористена кујна 2 м должина со пулт, висечки елемен...


600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

04 окт 13:00Kujna nova nekoristena od BUJOTO

Kujna nova nekoristena od BUJOTO


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

04 окт 10:48Кујна медијапан

Кујна медијапан жолта 110х170 Со пескарено стакло во горниот дел .рас...


250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

04 окт 09:37IZRABOTKA NA KUJNI

Izrabouvam kujni po zelba


1 МКД
или предлог цена
02 окт 19:31Комплет кујна со остров со или без бела техника

Супер сочувана аголна кујна , со должина на работна површина 2.60 ×60...


500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

02 окт 19:27Komplet kujna

Se prodava kujna bez aparati, izrabotkata e od masivno drvo


1 €
или предлог цена
02 окт 17:25КУЈНА

Се продава нова, воопшто некористена кујна со шанк, висококвалитетна ...


1.700 €
или предлог цена
01 окт 17:51PRODAVAM NOVA NEKORISTENA KUJNA KAKO NA SLIKITE

KONTAKT NA VIBER 075 316 515 PRODAVAM NOVA NEKORISTENA KUJNA KAKO NA...


9.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

01 окт 16:59EVTINA IZRABOTKA NA KUJNA KAKO NA SLIKATA VIBER 075 316 515

EVTINA IZRABOTKA NA KUJA KAKO NA SLIKATA KONTAKT NA VIBER 075 316 515...


9.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

01 окт 16:41ELEMETI ZA KUJNA SO ELEKTRICNI APARATI

Bojlerce visokomontazno-1000den Aspirator -1600den Popust dokolku s...


1.000 МКД
или предлог цена
01 окт 15:00Prodavam KUJNA so Shank polovna i eftina

Prodavam KUJNA malku koristena so tri strani i dimenzii 240X250 druga...


300 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

30 сеп 10:13Vrsnici za lep i banica

Vrsnik


20 €
или предлог цена
29 сеп 08:12Izrabotka kujni shiberi po merka

Dizanirame kujni po merka shiberi 071411916 075758821 230...


240 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

28 сеп 23:37Dizanirame kujni po merka po vasa zelba 220 eu m2

Dizanirame kujni po merka 230 m2 so medijapan 071411916


230 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

28 сеп 23:37Kujna

Prodavam Kujna samo 4 god koristena vo perfektna sostojba se prodavat...


250 €
или предлог цена
28 сеп 11:57Izrabotka na mebel po merka

Vrsime izrabotka na mebel spored vasite potrebi. Kujni,dnevni sobi,t...


111 МКД
или предлог цена
25 сеп 21:14Kujni po naracka so 3D Dizajn

Изработуваме кујни по нарачка, како и сите други видови на плочест ме...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

25 сеп 16:15KOMPLETNA KUJNA I DNEVNA SOBA

SE PRODAVAAT - - KAUC NEKORISTEN - 4.000 MKD D: 2.5 - KAUC - KOR...


10.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

24 сеп 06:58Продавам, цена по договор

Продавам, цена по договор


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

22 сеп 20:07PROEKTIRANJE I PROIZVODSTVO NA MEBEL

-PROEKTIRANJE (SO PRVICNA KOMPJUTERSKA IZRABOTKA NA PROEKT);IDEJNO RE...


По Договор
или предлог цена
22 сеп 09:56KOMPLET KUJNA

Kujnata e samo 3 meseci koristena.


25.000 МКД
или предлог цена
21 сеп 16:33Kujna nova

Se prodava nova mini kujna,sostavena od 4 elementi. sadoper so sirin...


10.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

20 сеп 12:34Elementi od kujna

Prodavam elementi od kujna, cena po dogovor.


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

15 сеп 13:13PROEKTIRANJE I PROIZVODSTVO NA MEBEL

-PROEKTIRANJE (SO PRVICNA KOMPJUTERSKA IZRABOTKA NA PROEKT);IDEJNO RE...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

14 сеп 16:11Se prodava Kujna

Se prodava kompletna kujna so site elementi, umivalnik, slavina, elek...


580 €
или предлог цена
12 сеп 19:14Elektricno Tendzere

Se prodava elektricno tendzere.


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

11 сеп 10:29Kujna 3.5m

Pordavam komplet kujna kako na slikata gorni dolni elementi - furna ...


500 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

06 сеп 20:27Kafemati venecija

Kafematot e vo funkcija raboti


300 €
или предлог цена
05 сеп 06:43Kujna

Se prodava kujna poedinecni elementi,malku koristena,dosta zacuvana.S...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

29 авг 17:20Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам