Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
117 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Plakar

Prodavam plakar extra socuvan 260x180x60o


300 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Спална соба / Останато

Вчера 14:38Plakar/garderober

Se prodava agolen plakar so garderober vo odlicna sostojba. Istiot e ...


5.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Останато

23 сеп 22:26Postelnina dupla so prekrasen dizajn

Prodavam postelnina dupla na slika gi imate dizajnite preubavi za bra...


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Спална соба / Останато

22 сеп 12:53OGLEDALO KOZMETICKO LED

.


3.900 МКД
или предлог цена
22 сеп 12:15Monter na mebel

Rabotam kako monter na mebel: -Kujni -Komodi -Plakari -Predsoblje -Bi...


1 €
или предлог цена
22 сеп 09:49Itno se prodava komplet trokrilen i dvokrilen

Se prodava komplet trokrilen i dvokrilen garderob,komoda so ogledalo ...


150 €
или предлог цена
21 сеп 18:01Postelnina dupla so prekrasen dizajn

Prodavam postelnina dupla na slika gi imate dizajnite preubavi za bra...


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Спална соба / Останато

20 сеп 18:59Postelnina - Prekrivac za spalna / Постелнина прекривач

***Иван 071 859 227*** ***Иван 071 859 227*** ***Иван 071 859 227**...


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Спална соба / Останато

19 сеп 13:25Latofleks (Латофлекс)

Se prodava malku koristen latofleks so skloplivi nogarki so dimenzii ...


3.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Спална соба / Останато

18 сеп 10:58Prodavam garderober

Garderober / cipelarnik so polici. Za spalna / hodnik! Izraboten o...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Останато

14 сеп 18:55Изработка на дрвени сандаци

🟤Дрвен сандак🟤 📐Димензии: 90х40х60цм. Цена: 5000 денари. 🚚Дост...


5.000 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Спална соба / Останато

10 сеп 12:10Plakar za spalna ili dnevna. HITNO!! Плакар нов.

Се продава нов плакар 350 цм на 250 цм Гратис закачалка !! За цена п...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Останато

03 сеп 16:09KAUC LEZAJ DUSECI

Kauc 2 br x 500 den Lezaj so dusek 190 x 90 cm 2000 den Duseci 90 ...


1 €
или предлог цена
03 сеп 12:24Се продава огледало

Профавам огледало и столче 1800ден комплет.лице за контакт Весна 078 ...


1.800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Останато

01 сеп 14:56Hitno Evtino 2 Tac Dormeo lambi

Хитно, Евтино, поради селидба малку користени (како нови) 2 Дормео та...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Останато

01 сеп 09:59Regal za spalna so lizgacki vrati ne koristen

Se prodava regal za spalna so lizgacki vrati dimenzii: visina 2.25sm,...


200 €
или предлог цена
31 авг 18:15Огледало со фиокар

Се продава одлично зачувано огледало со фиокар


1.500 МКД
или предлог цена
22 авг 21:01novi zakacalki za regal

Prodavam 2 novi zakacalki za regal od 60 do 120 cm so racka za spusta...


4.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Останато

21 авг 11:21Ortopedska pernica

Иновативната ортопедска перница за нозе со анатомски облик. Перницат...


499 МКД
или предлог цена
20 авг 13:12Memori Pernica

Мемори перница за заштита на вашиот врат, раце од притисок. ✅ Со с...


750 МКД
или предлог цена
19 авг 11:58Огледало

Се продава огледало со една фиока, како ново без гребка. Контакт :...


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Останато

13 авг 19:24Pernica Anatomska za vrat

Pernica Anatomska Calina prekrasna Originalna koj ima problemi so vra...


1.200 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Спална соба / Останато

05 авг 11:07Spalna 200x180

Se prodava korpus za spalna bez dusek od cisto drvo


7.000 МКД
или предлог цена
25 јул 10:30Prodavam regal

Se prodava regal odlicno zacuvan Sirina 200 dlabina 60 visina 230 071...


5.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Останато

25 јул 10:08Prodavam dobro socuvani 3 plahari

Prodavam 3 plahari vo odlicna sostojba. Cena 40 evra eden


40 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Спална соба / Останато

18 јул 10:09Шмионкерница и закачалка / Sminkernica i zakacalka

Се продава одлично зачувана шминкерница со огледало Димензија на ...


3.000 МКД
или предлог цена
16 јул 07:09Плакар

Плакар за спална соба голем


1 €
или предлог цена
12 јул 16:12*****KUPETE OD NAJUBAVITE OGLEDALA******

Imam ogledala vo razlicni boi i dimenzii


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Спална соба / Останато

01 јул 10:45Ogledalo so sijalici/ shminkernica

Se prodava ogledalo komplet so 6 sijalici. Dimenzii: Shirina 115cm (...


100 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Останато

28 јун 12:43Продавам шминкерница со огледало

Продавам шминкерница со огледало и неонско осветлување, со димензии ...


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Останато

14 јун 14:17Ogledalo i kozmeticko biro

Ogledaloto e led sijalicki site funkcionlni Ogledalo 50cm×70cm Kozmet...


8.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Останато

12 јун 10:42Шифоњер

Продавам користен шифоњер со следните димензии: ширина 110 см, висин...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Останато

17 мај 15:22SE PRODAVA Jorgani - so razlicni dimenzii

Jorgani - so razlicni dimenzii Cena po dogovor


1 МКД
или предлог цена
11 мај 15:35Ново перница со мемори пена

Прекрасна перница со мемори пена Многу удобна и практична Пракам со...


1.200 МКД
или предлог цена
16 апр 12:00Механизам за кревет

Механизам (со два федера) за кревет на дигање и спуштање. Соодветно ...


1.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Спална соба / Останато

10 апр 11:06Elektricno kebe NOVI IPELCE

Novi Elektricni kebinja Dimena 120x160cm Lesno za rakuvanje Poseb...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Останато

06 мар 11:05Zakacalki

Povekje info i naracki tuka: https://kupiprodaj.com/product/zakacalki/


399 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Останато

16 фев 18:29Kebe , Prekrivka , Mikrofiber Polar

Ќебенцата се произведуваат во Дизајн Текс Куманово. Моментално на ла...


По Договор
или предлог цена
16 јан 16:52Plakar

Vo super sostojba Info 075753204 075753204


4.500 МКД
или предлог цена
08 дек 15:26Се за вашата дневна и спална соба

❗️Најнови модели на❗️ 🛌Постелнини 🧶Топли ќебиња 💭Перници 💎Нав...


1 МКД
или предлог цена
30 ное 13:14Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам