Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
252 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Polici zidni

Prodavam 3 polici kupeni od Ikea, odlicno socuvani, 55cm.


700 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Останато

Денес 15:32Tepih tepison

Tepih tepison


123 €
или предлог цена
Вчера 20:34Lazy Bag 1500 den Nov

Voopsto nekoristen kupen 3600 posledna Cena 1500 denari


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Останато

Вчера 09:50Klima Fonko 3.5kw

Se prodava polovna klima Fonko 3.5kw vo ispravna sostojba. ( treba sa...


5.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Останато

Вчера 09:23Trosed, dvosed, bar...

Prodavam - komplet garnitura za sedenje trosed, dvosed, fotelja = 12...


12.000 МКД
или предлог цена
30 јун 17:072 drveni vrati + kasi,cilindri,bravi

Prodavam 2 masivno drveni vrati Vratite imaat i kasi,bravi i cilind...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Останато

30 јун 10:46Izrabotka na taburetki po naracka

Izrabotka na taburetki so razni dimenzii i formi po naracka. Vas e i...


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Останато

29 јун 11:27Prodavam Star Plakar od Cisto Drvo Star 100god.

Prodavam star plakar od cisto drvo star 100 godini visina 205cm sirin...


150 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Дневна соба / Останато

29 јун 11:10ДРВЕНИ АЛКИ И ШТИПКИ

се продаваат дрвени алки бука кувана и метални штипки за корнези за з...


50 МКД
или предлог цена
27 јун 15:52taburetka so sandak za skladiranje

taburetka sina so bela osnova 100x40 so sandak za skladiranje kont...


2.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Останато

27 јун 14:06NAMESTAJ KOMPLET HITNO HITNO HITNO!!!

Javete se namestaj Hitno Hitno Hitno Mnogu povolno +389 74 205 301


По Договор
или предлог цена
27 јун 13:50iverica

prodavam elementi od rasklopeni regali,plakari


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Останато

26 јун 20:40ГОЛЕМА РАСПРОДАЖБА ,,МЕБЕЛ ШТОФ,,

ПРОДАВАМ ,,МЕБЕЛ ШТОФ,, ЦЕЛ ТОП 34 метри БОЈА КАКО НА СЛИКАТА.ПОРАДИ ...


2 €
или предлог цена
21 јун 15:49лустери

Продавам три прекрасни луистери за дневна соба во екстра сосотојба.


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Останато

21 јун 08:53VOLNENI KILIMI-TRABA

Se prodavaat 4 Volneni kilimi 4800 den a moze I poedinecno 1 kom 1200...


1.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Останато

21 јун 06:00trosed, dvosed i fotelja, trpezariska masa so 6 stolici

za dnevna: trosed, dvosed i fotelja - kremova boja so grijavi bledi s...


6.000 МКД
или предлог цена
20 јун 00:10Tepisoni

Prodavam 2 tepisoni dobro sochuvani i kratko koristeni so dimenzii 16...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Останато

19 јун 20:21Parket

Hov bukov parket okolu 5 kvadrati


1 €
или предлог цена
18 јун 18:04Luster

Kako nov.


100 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Останато

18 јун 13:21STALAK ZA SPISANIJA INOX

Nov stalak za spisanija


1.200 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.300 МКД
Карпош / Скопје

Дневна соба / Останато

17 јун 20:48Се продаваат флекери за гарнитура

Се продаваат некористени флекери за гарнитура. Флекерите се двостран...


2.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Останато

17 јун 20:38Garderoberi 2

Slovensko proizvodstvo


6.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Останато

13 јун 10:53Volneni tepici

kafeaf cena 3000 den tel 087355907 i 078322920 078379351


3.000 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Дневна соба / Останато

11 јун 14:03Kako novi se prodavaat 2 trosedi koristeni pomalku od 1 god

se prodavaat 2 trosedi koristeni pomalku od 1 god poradi kupena druga...


1.000 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Дневна соба / Останато

10 јун 11:02Inventar, kujna, masi, frizider

Se prodava poloven inventar tel 078 446 690 krevet 1500, biro 2000...


1 МКД
или предлог цена
09 јун 19:54Голем, дебел теписон, 70 проценти од цената на нов.

Продаваме голем, дебел теписон со димензии 2,5 на 5 метри. Купен мина...


9.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Останато

09 јун 10:36prodavam taboretka

prodavam taburetka socuvana so zabeleska platnoto na kosot iskinato v...


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Останато

05 јун 10:32ГОБЛЕНИ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ (2 парчиња)

ГОБЛЕНИ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ (2 парчиња)


250 €
или предлог цена
04 јун 18:18Ziden casovnik so forma na drvo

Nov nekoristen


1.500 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дневна соба / Останато

01 јун 18:44Hitno evtino masa so 4 stolici

Хитно, Многу Евтино, поради селидба се продава, маса хромиран метал с...


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Останато

01 јун 18:01VREKJA ZA SEDENJE

Vrekja za sedenje polneta so stiroporni perli (zrnca) i droben sungje...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Останато

30 мај 19:34Полици со аквариум и статичен велосипед

Се продаваат полици опишани како на сликите во прилог, без книги со к...


7.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Останато

30 мај 13:00Stolici

5 Stolici zacuvani


3 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Дневна соба / Останато

24 мај 16:18Tepih

Se prodava tepih 4x3


1.500 МКД
или предлог цена
22 мај 20:38KAMIN

Se prodava kamin


10.000 МКД
или предлог цена
22 мај 03:28Се продава тепих

Се продава тепих, рачна изработка од свилен конец. Користен. Димензи...


3.000 МКД
или предлог цена
20 мај 18:31Се продава кауч

Каучот е во добра состојба,со пуштање. Цена поволна.


1 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Дневна соба / Останато

15 мај 15:10TEPIH RACNA IZRABOTKA VOLNA

TEPIH RACNA IZRABOTKA cista volna odlicno socuvani 2 kom dimenzii: ...


150 €
или предлог цена
15 мај 02:07плакар-закачалка

комплет шкаф со вградена закачалка изработена од масивно дрво телефо...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Останато

13 мај 11:48Mebel Lazovski najevtina zakacalka

Zakacalka temen dab rapava iverka mnogu kvalitetna . Sirina na zakaca...


1.200 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Дневна соба / Останато

11 мај 20:53Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам