Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
684 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam trosed dvosed i fotelja ,koristeni,odlicno socuvani

Prodavam trosed dvosed i fotelja ,koristeni,odlicno socuvani, trosedo...


6.999 МКД
или предлог цена
06 мај 17:19Промовирано

klub masa

se prodava nova siva klub masa so dimenzii 120*60*50 debelina na iver...


2.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Вчера 23:20Element za hodnik

Se prodava nov spakuvan element za hodnik.


7.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.500 МКД
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Вчера 23:14ТВ Комода

Сочувана. Купецот сам си организира демонтажа и транспорт.


1.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
1.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Вчера 22:04Zakacalka - cevlarnik za hodnik so ogledalo

Zakacalka - cevlarnik za hodnik so ogledalo Закачалка - чевларник ...


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Вчера 21:57TV - KOMODA ZA DNEVEN PRESTOJ

Se prodava TV- komoda so dve fioki izrabotena od oplemeneta iverica k...


4.999 МКД
или предлог цена
Вчера 20:46Ormar za konduri

Se prodavaat ormari za konduri so dimenzii 110*65*25 so tri vrati od...


3.050 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Вчера 20:36Комода за дневна/детска

Се продава одлично зачувана комода со вертикален елемент за ТВ. Матер...


5.990 МКД
или предлог цена
Вчера 18:31  НОВ ОГЛАС

Orman za konduri

Novi ormari za konduri Dve vrati racki(73cmx68cmx16cm) 2500 den. Tri...


4.700 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Вчера 17:14Regal Komoda Vitrina

Mnogu malku koristen bez ostetuvanja so lice od medijapan vo odlicna ...


200 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
250 €
Вчера 16:55Prodavam star plakar od polno drvo

Prodavam star plakar 3mx2.2m no premnogu socuvam od polno drvo. Isto ...


9.999 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
10.999 МКД
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Вчера 15:49Комода,Кујна и Биро

Се продава комода и биро за компиутер. 072274848 Dimitar


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:42Novi tv komodi

Комодите се изработени со високо квалитетен материјал со висок сјај. ...


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:07Витрина - одлично сочувана

Продавам одлично сочувана витрина, сите елементи се функционални, се ...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 10:55PRODAVAM STARINSKI RETRO REGAL VITRINA

Продавам ретро старински регал, витрина со шифоњер. Во одлична состој...


200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Вчера 09:56Продавам комплет комода за дневна соба

Продавам комплет комода за во дневна соба. Комодата се состои од 3 де...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:07Се продаваат комода и масичка

Се продава комода за телевизор (димензија за комода 160*54*58)


4.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Вчера 09:04Наткасна масичка Jugoeksport Stil

Наткасна масиче Jugoexsport Stil, високо 90 cm и широко 92 см. Италиј...


4.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Вчера 08:53Се продаваат комоди и витрини за дневна соба

Контакт телефон 071229068


200 €
или предлог цена
15 мај 23:51Регал

Регал со простор за тв Контакт Ристе 078 906 634 076 981 787


8.000 МКД
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Дневна соба / Витрини и Комоди

15 мај 23:43Plakari, vitrini i komodi

Se prodavaat skoro novi plakari, vitrini i komodi, cena po dogovor S...


1 МКД
или предлог цена
15 мај 23:04Drvena komoda so fioki

komodata e skoro nova i mnogu ubava


4.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

15 мај 23:01Komoda so fioki

Ima dve komodi so edinecna cena od 3500 den. skoro novi se kupeni pre...


3.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

15 мај 22:56Komoda nova

Se prodava, komoda bela koristena edna godina, radi preselba se proda...


12.500 МКД
или предлог цена
15 мај 22:26Продавам комоди од масив

Продавам одлично функционални три комоди од масив. Рустикален стил.


12.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

15 мај 20:18Orman za konduri

Novi ormari za konduri Dve vrati (77cmx68cmx16cm) 2300 den. bez racki...


2.750 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

15 мај 19:00PLAKAR ZA HODNIK

Se prodava plakar za hodnik visina 200 cm sirina 85cm


3.000 МКД
или предлог цена
15 мај 16:51KOMODA ZA TELEVIZOR

Se prodava komoda za televizor malce koristena,sirina na komodata 130...


5.000 МКД
или предлог цена
15 мај 16:51Kako novo

Kvalitetno


1 €
или предлог цена
15 мај 14:58Vitrini i komodi

odlicno socuvani kvalitetni


1 МКД
или предлог цена
15 мај 14:57Комода

Се продава комода 170.5, 53, 43.5 користена без оштетување.


4.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

15 мај 14:32Se prodavaat i izrabotuvaat komodi od masivno drvo

Se prodavaat i izrabotuvaat komodi od masivno drvo


5.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

15 мај 13:56Polica za knigi ili ukrasi

Se prodava nova dekorativna polica,koja mozi da posluzi kako ,,mala b...


5.900 МКД
или предлог цена
15 мај 12:23KOMODA

Сочувана комода малку користена Димензии Д-170 Ш-53/58 В-67


5.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

15 мај 09:08VITRINA SO 2 KOMODI

PRODAVAM VITRINA BAROK STIL OD DRVO SO DVE KOMODI I TOA: 1 KOMODA SO ...


350 €
или предлог цена
15 мај 09:03Se prodava komoda i staklena masa

Komoda za dnevna soba I mala klub masicka. I dvete raboti se vo od...


1 МКД
или предлог цена
14 мај 16:02Plakar (ormar) za vo hodnik !!

Se prodava plakar za vo hodnik vo solidna sostojba !! Dolzina - 110 ...


1.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
1.500 МКД
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

14 мај 11:46KOMODA SLOVENIJALES DRVO EXTRA

Se prodava komoda od sl les extra socuvana .izrabotka masivno drvo be...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
20.000 МКД
14 мај 10:17Се продава комода

Се продава комода


По Договор
или предлог цена
14 мај 08:27Се продаваат витрина,комода,биро и регал

Се продава витрина од словенијалес . Цената не е фиксна.Димензии 1...


4.000 МКД
или предлог цена
13 мај 16:46Prodavam mnogu soćuvana komoda za dnevna soba

Prodavam mnogu soćuvana komoda za televizor i drugi ostavki za vo dne...


12.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

13 мај 15:43Страна 1 од 18

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам