Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
511 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

mebel

Ормари за кондури Две врати рачки 73x68x16cm 2500ден. Три врати рач...


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Маси

Денес 17:23SE PRODAVA POLOVEN MEBEL

Trpezariska masa od masivno drvo,mnogu socuvana so nov tapacir.Kontak...


500 €
или предлог цена
Кавадарци

Дневна соба / Маси

Денес 16:35Masi

Трпезариски маси


10.000 МКД
или предлог цена
Делчево

Дневна соба / Маси

Денес 15:18Klub masa

Italijanska staklena klub masa


8.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Маси

Денес 13:48СЕ ПРОДАВА мало (клуб)масиче

Се продава мало масиче димензии 120x50 Цена по договор контак...


1 €
или предлог цена
Денес 13:01IKEA masa,masi,masicka,masicki novi.

Novi,neotpakuvani,crna i bela boja, 55sm x 55sm,visina 45sm. Cenata ...


10 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

Денес 12:34Trpezariska masa so 6 stolovi

Masa so 6 mnogu kvalitetni stolovi koristeni, vo mnogu dobra sostojb...


200 €
или предлог цена
Струмица

Дневна соба / Маси

Денес 08:50  НОВ ОГЛАС

Dom i gradina

Se prodava klub masa cisto drvo.


8.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Маси

Вчера 15:57Клубски маси за дневен престој

Клубски маси стаклени Клубските маси се изработени од стакло( кал...


6.500 МКД
или предлог цена
Вчера 14:45Klub Masi Masivno drvo

2 klub masi od masivno drvo Kosten ili Dab upotrebuvani no nmogu soc...


4.400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Маси

Вчера 14:38Se prodava masicka

Masickata e od mediapan.


50 €
или предлог цена
Вчера 14:09Se prodava masa za dnevna soba

Se prodava masa za dnevna soba, so eden raft. Masata e napravena od d...


3.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Маси

Вчера 10:08Masa so Epoksidna Smola

Nova medijapanska masa so epoksidna smola.


17.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
18.000 МКД
Неготино

Дневна соба / Маси

Вчера 09:34Masa so Epoksidna Smola

Nova medijapanska masa so epoksidna smola.


18.000 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
20.000 МКД
Неготино

Дневна соба / Маси

Вчера 09:34Klub(club) masa masicka

Ne e ostetena vo odlicna sostojba so 25mm iverica. 50x70x100


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

02 јул 21:43Klub masa so staklo

Se prodava očuvana masička so staklo. 072 218 986


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Маси

02 јул 21:18Masa za dnevna soba

Masa dobro ocuvana.


1.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Маси

02 јул 21:18Masi

Prodavam masi , klub masi Mnogu malku koristeni , (utnata mi e bojat...


2.500 МКД
или предлог цена
Куманово

Дневна соба / Маси

02 јул 18:09Masa i 6 stolovi

Se prodava Masa I 6 stolovi zacuvani izraboteni od masivno drvo. Masa...


11.000 МКД
или предлог цена
01 јул 23:12Nogarki za masi

*Izrabotka na nogarki za masi *Izrabotka na elementi za mebel * Dos...


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Дневна соба / Маси

01 јул 18:55Nogarki za masi

*Izrabotka na nogarki za masi *Izrabotka na elementi za mebel * Dos...


1 €
или предлог цена
Куманово

Дневна соба / Маси

01 јул 18:55Ekstra

masa so staklo dimenzija na slika i postara komoda so gorna fioka ek...


99 МКД
или предлог цена
01 јул 12:46KLUB MASI / MASA - КЛУБ МАСИ / МАСА - NOVI НОВИ

Нови клуб маси на две нивоа, изработени од висококвалитетни материјал...


3.000 МКД
или предлог цена
01 јул 11:00Novo!Klub masicka(masicki) i trpezariska masa(маса) 2 vo 1.

VO ISTO VREME STEDITE I PROSTOR I PARI. Multifunkcionalni masi,pogodn...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

01 јул 10:12Masa za vo dnevna

Mnogu malku koristena.Od Lesnina.Dimenzii 120 na 60.visina 40cm.Stakl...


4.999 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Маси

01 јул 10:03TRPEZARISKA MASA I DRUGA POKUCNINA

Se prodava trpezariska masa so 6 stolovi druga pokucnina.dva dvosedi ...


По Договор
или предлог цена
01 јул 09:27MASIČKA SO STAKLO I TABUTETKA

Tel.078 224 053


3.000 МКД
или предлог цена
01 јул 08:04Масичка, за во дневна соба

ОПИСОТ, НА ОГЛАСОТ, ЧИТАЈТЕ ГО, ДО КРАЈ СПЕЦИФИКАЦИИ: -Нова; -Фурн...


4.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

01 јул 01:30masa stolici stolcinja stol маса столици столчиња стол

dve isti masi 25 ka medijapan so metalni nogarki 11 stolcinja od...


13.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Маси

30 јун 23:20klub masa

se prodava nova klub masa so dimenzii 120*60*50 debelina na iverica 2...


2.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Маси

30 јун 21:58Клуб маса

Продавам клуб маса. Изработена од дрво. Добро сочувана. Димензии 120х...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Маси

30 јун 20:43Novi IKEA klub masi 55x55 crni beli hrast

Crni beli hrast Crni i beli ceca 650den Hrast 850den


650 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

30 јун 17:58Маса од масивно дрво и мало масиче

Продавам трпезариска маса од масивно дрво со димензии: - должина 140...


4.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Маси

30 јун 16:06PLOCHA IVERKA 120X65X2.5

Продавам две плочи иверка, тип FALCO 105 FS02 - бела боја софт, канти...


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

29 јун 18:12GLADOM Масичка со послужавник/ИКЕА

Карактеристики на производот: > Материјал: челик > Боја: црна Ди...


1.730 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

29 јун 16:23LINDVED Помошна метална масичка/ИКЕА

Карактеристики на производот > Материјал: метал > Боја: бела ...


2.180 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

29 јун 16:21KVISTBRO Mаса со простор за складирање/ИКЕА

Карактеристики на производот: > Материјал: челик > Боја: бела Д...


4.100 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

29 јун 16:19Klub masa Клуб маса Масичка masicka

Клуб маса иверица со димензија 111 х 60 х 45cm. Бела со дрвени ногарк...


1.399 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

29 јун 13:40Klub masa 130x70x45 Клуб маса 130x70x45

Klub masa 130x70x45 Клуб маса 130x70x45


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

29 јун 11:53Prodavam Stilska Masa

Stilska klub masa socuvana dimenzii 130×60cm visina 55cm cena 40€


40 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Дневна соба / Маси

29 јун 11:10Страна 1 од 13

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам