Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
89 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava dvosed na pushtanje ispraven zdrav

Dvosed na pushtanje potpolno ispraven I zdrav


По Договор
или предлог цена
Денес 14:28Se prodava klupa od masivno drvo

Se prodava klupa od masivno drvo, racna izrabotka so dimenzii 205x65....


8.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Двоседи

Вчера 14:19Dvosed i fotelja

Se prodavat dvosed i fotelja vo super sostojba. Samo mu treba edno do...


3.000 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дневна соба / Двоседи

Вчера 11:23Dvosed

Se prodava fotelja so dvosed na pustanje.


1.500 МКД
или предлог цена
01 јул 20:47DVOSED

Dvosed kako nov


3.000 МКД
или предлог цена
Босилово / Струмица

Дневна соба / Двоседи

01 јул 06:45DVOSED KAKO NOV I NOV VOLNEN TEPIH

1. DVOSED, MALKU KORISTEN, VO ODLICNA SOSTOJBA. CENA PO DOGOVOR 2.NO...


1 МКД
или предлог цена
30 јун 22:53Se prodava kozen dvosed

Se prodava kozen dvosed so dimenzii 190sm na 90 sm. Dvosedot e malce ...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Двоседи

30 јун 09:13dvosed

prodavam dvosed


2.400 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.500 МКД
Карпош / Скопје

Дневна соба / Двоседи

30 јун 09:09Продавам двосед на спуштање

Се продава користен двосед на спуштање во добра состојба 072 250 133


4.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Двоседи

28 јун 12:07Двосед, тросед и фотеља

се продава половен двосед, тросед и фотеља во добра состојба. може и ...


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Двоседи

24 јун 15:33Dvosed na rasklopuvanje

Vrti na broj 077 834 638 Dvosed na rasklopuvanje vo dobra sostojba ...


1.200 МКД
или предлог цена
21 јун 20:16dvosed na izvlekuvanje

Se prodaav eksta socuvan dvosed na izvlekuvanje vo odlicna sostojba. ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Двоседи

21 јун 08:54Dvosed

Dvosedot e sirina 160 cm


2.000 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дневна соба / Двоседи

19 јун 10:34Dvosed

Se prodava kozen dvosed 220x100cm kupen od Punkt mebel vo dobra sosto...


9.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Двоседи

14 јун 18:25Се продава двосед

Се продава двосед (еко кожа) во одлична состојба купен од Мебел Ви.


9.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Двоседи

14 јун 13:52Se prodava dvosed

Koristen mnogu malce i toa ne cela godina, za super niska cena , se p...


150 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Двоседи

13 јун 22:20Dvosed na spustanje

Se prodava odlicno socuvan trosed na spustanje, komoten za spienje na...


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Двоседи

13 јун 19:54Dvosed

Се продава многу малку користен двосед.


5.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Двоседи

12 јун 21:48Se prodava dvosed

Se prodavaat 4 dvosedi vo odlicna sostojba, mnogu malku koristen, bez...


8.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Двоседи

11 јун 06:13Dvosed

Se prodava dvosed na pustanje kako krevet


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Двоседи

08 јун 22:30Dvosed

Se prodava dvosed so mehanizam na spushtanje vo brachen krevet , malc...


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Двоседи

28 мај 20:42ПРОДАВАМ ДВОСЕД PRODAVAM DVOSED

Продавам двоседи две парчиња може и поединечно, димензии 190см должи...


200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Двоседи

27 мај 15:42Dvosed na rasklapanje so del za skladiranje raboti

Dvosedot se naogja vo taftalidze


1.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Двоседи

26 мај 12:43Trosed

Trosed ne se spushta.


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Дневна соба / Двоседи

24 мај 16:16двосед одлично сочуван

одлично сочуван лежај механизам


2.800 МКД
или предлог цена
10 мај 11:50Dvosed

Dvosed kozen vo odlicna sostojba nema ostetuvanje kupen od tomi mebel...


5.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Двоседи

28 апр 12:02Se prodavaat 2 dvosedi

Se prodavaat 2 dvosedi mnogu malku koristeni bez nikakvi fleki i oste...


350 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Двоседи

26 апр 22:28Se prodavaat dvosedi

Se prodava dvosed so mehanizam vo dobra sostojba . imam dva zeleni i...


3.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Двоседи

24 апр 13:26Се продава добро сочуван двосед

Се продава добро сочуван двосед


3.000 МКД
или предлог цена
16 апр 14:57DVOSED NA PUSTANJE

DVOSED NA PUSTANJE


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Двоседи

14 апр 13:51Се продаваат скоро нови неискористени двоседи

Се продаваат скоро нови неискористени двоседи. Купени пред една годин...


12.000 МКД
или предлог цена
Македонски Брод

Дневна соба / Двоседи

14 апр 13:00Dvosed, fotelja i taburetka

Se prodava dvosed, fotelja i taburetka. Zachuvani maksimalno. Dvosedo...


10.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Двоседи

31 мар 21:24Dvosedi

Dva dvoseda vo mnogu dobra sostojba.


150 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Двоседи

27 мар 10:06Dvosed BonBon A2BC od Feydom НОВ

Се продава двосед A2BC купен од Feydom (тиркизна боја). Двоседот е н...


20.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Двоседи

22 мар 16:05Двосед од Симпо

Се продава двосед од Симпо, стар 3 години, во многу добра состојба. ...


6.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Двоседи

11 мар 18:17Двосед на извлекување

Продавам двосед на извлекување, во добра состојба. Димензија на легло...


30 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Двоседи

30 јан 18:04Двоседи

Два двоседи со пуштање ,скоро нови


100 €
или предлог цена
17 јан 13:41Se prodava dvosed / двосед na pustanje

Se prodava DVOSED NA PUSTANJE vo odlicna sostojba,mnogu malce koriste...


2.500 МКД
или предлог цена
12 јан 17:37Poloven dvosed zaoblen

Dvosed 185cm dolzina, 72cm sirina, dlabocina na sediste 55cm


4.000 МКД
или предлог цена
02 јан 12:11Стилизирана софа

Продавам стилизирана, најмодерна софа. Производ на Симпо. Должина 140...


8.000 МКД
или предлог цена
04 дек 15:11Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам