Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
326 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Kozna + masazeri

Kozna + masazeri info: 070 236-723 Dejan


6.000 €
или предлог цена
Денес 11:49НОВ ОГЛАС
Промовирано

Trosed krevet na pustanje

Prodavam odlicen trosed na pustanje so magacin za postelnina,dve per...


9.500 МКД
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Дневна соба / Троседи

Денес 19:48Trosed krevet na pustanje

Prodavam odlicen krevet krem boja so odlicen stof materijal,sunger 10...


7.500 МКД
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Дневна соба / Троседи

Денес 19:48se prodava trosed na pustjane

dobro socuvan koristen nepolni 2 godini informacij na telefon 075207...


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 19:08Krevet

Krevet so box(sanduk) za skladiranje na postelnina. Dimenzii: 175x90x...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
9.000 МКД
Денес 17:18Eksluziven mebel

Se prodava Trosed cester top cena 25.000 den kupen 650€


25.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Троседи

Денес 16:07Се продава тросед со механизам

Се продава тросед со механизам на пуштање, димензии 210×90, купен од ...


18.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Троседи

Денес 15:36Dva lezai (kauc, trosed)

Dva isti lezai (kauci) standarda golemina 190x75 so dusek i latofleks...


5.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Троседи

Денес 09:05PRODAVAM TROSED MONDIVI ODLICEN

Prodavam trosed mondivi bukvalno kako nov nema nikade propadnato ili ...


14.000 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
16.000 МКД
Вчера 21:47Se prodava troset

Se prodava troset so mehanizam vo odlicna sostojba koristen dve godin...


1 €
или предлог цена
Вчера 19:16Се продава тросед,двосед и фотеља

Троседот(210x85), двоседот(184x85) и фотељата (80x85)се користени пом...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Троседи

Вчера 18:48trosed shipad

se prodava poloven i mnogu socuvan velur shtof vo super sostojba


5.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
6.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Троседи

04 окт 17:57LEZAJ/TROSED

SE PRODAVA LEZAJ/TROSED CENA 5500DEN.


5.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Троседи

04 окт 15:35Garnitura za sedejne

Trosed dvoset fotelja kako novo mn malce koristeno inf samo na 07186...


280 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
350 €
04 окт 13:09Тросед на развлекување

Сивкасто-кафеави троседи (два) на развлекување со простор за складира...


6.000 МКД
или предлог цена
04 окт 12:24Se prodava ekstra socuvan trosed

Se prodava trosed vo ekstra sostojba bez nikakvi ostetuvanja so nov t...


100 €
или предлог цена
04 окт 11:38Продавам два исти ТРОСЕДИ -софи

Продавам два троседи - софи, метална конструкција, мебел штоф, намене...


8.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Троседи

04 окт 10:59Trosed

Prodavam poloven trosed so mehanizam za pushtamje


6.000 МКД
или предлог цена
04 окт 06:56Кауч( тросед)

Се продава кауч(тросед), користен, во добра состојба. Должина 215 см ...


3.500 МКД
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Дневна соба / Троседи

03 окт 19:57Се продава тросед

Користен 2 години се продава поради купување нов


2.000 МКД
или предлог цена
03 окт 19:15100 evra trosed

100 evra moznost za spogodba


100 €
или предлог цена
03 окт 17:19KREVETI NA PUSTANJE SOCUVANI(KREVET..TROSED)EXTRAAA

Prodavam dva kreveti(trosedi)na spustanje vo solidna sostojba...Za dv...


1.500 МКД
или предлог цена
- 40 % Попуст
2.500 МКД
Бутел / Скопје

Дневна соба / Троседи

03 окт 16:06Se prodava trosed so kaseta

Se prodava trosed na rasklopuvanje so kaseta kako na slikata. Cena 50...


5.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Троседи

03 окт 09:29Кауч во добра состојба

Кауч во добра состојба.Солиден кауч.


1.000 МКД
или предлог цена
02 окт 21:08Prodavam trosed i sofa 1 god koristeni po odlicnacena

Prodavam trosed 2mx80sm vo odlicna sostojba i materijal lesen za od...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Троседи

02 окт 18:522 Trosedi

Se prodavaat 2 trosedi kako na slikata. Dimenzii na spushten trosed l...


200 €
или предлог цена
02 окт 18:17Prodavam trosed i dvosed

Se predava trosed i dvosed dodro socuvani . Dvata se pustaat za spie...


По Договор
или предлог цена
02 окт 10:40Се продава тросед на спуштање

Троседот е малку користен и е во добра зачувана состојба


5.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Дневна соба / Троседи

02 окт 10:26Trosed, kauc

Se prodava kauč, trosed vo odlična sostojba, praktično nov, zaradi pr...


350 €
или предлог цена
Кавадарци

Дневна соба / Троседи

02 окт 09:21TROSED I DVE FOTELJI

ITNO prodavam trosed i dve fotelji, se ravlacat za spienje, vo mnogu ...


1 МКД
или предлог цена
01 окт 21:24Trosedi

Se prodava kjos 3m na 3m , plakar , masa , tepih Cena po dogovor ko...


По Договор
или предлог цена
01 окт 17:26Trosed so mehanizam

Se prodava trosed, so mehanizam za spustanje, kupen pred 1godina za ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Троседи

01 окт 17:13Trosed

Se prodava trosed dobro socuvan funkcionalen e bez mehanizam se izvle...


6.000 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Дневна соба / Троседи

01 окт 15:59Trosed

Se prodava skoro nov trosed na spustanje eko koza vo kombinacija so ...


200 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Дневна соба / Троседи

01 окт 11:17Trosed

Trosedot e vo solidna sostojba I kompletna funkcionalen


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Троседи

30 сеп 14:25Trosed

Trosed. Se pusta


2.700 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Троседи

30 сеп 12:09Продавам тросед и наддушек

тел 070 22 62 76


5.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Троседи

30 сеп 10:38PRODAVAM KAUCI

Prodavam dva isti kauci so pushtanje Cena za dvata 4000 den.


4.000 €
или предлог цена
29 сеп 15:32T R O S E D ......simpo Vranje

Trosedot e ocuvan i mnogu malku koristen. Se naoga vo vikendica- Dojr...


100 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Дневна соба / Троседи

29 сеп 08:15trosed mnogu socuvan

moze da se spusta i za spanje


5.500 МКД
или предлог цена
29 сеп 07:45Trosed dvosed i fotelja

Trosed dvosed i fotelja polovni. Trosedot i dvosedot se spustaat za s...


100 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Троседи

28 сеп 22:10Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам