Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
1219 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava aholna garnitura (245x185)

Ze prodava dobro socuvana, agolna garnitura. Dimenzii: 245x185 Boja: ...


12.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Agolna garnitura

Prodavam golema agolna garnitura 100% teleshka koza, italijansko proi...


500 €
или предлог цена
18 сеп 19:18Промовирано

Се продава седмосед во одчилна состојба

Седмосесот е во одлична состојба за повеќе информации контактирајте. ...


12.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

13 сеп 13:37Промовирано

SE PRODAVA GARNITURA DOBRO ZACUVANA

GARNITUSATA SE SOSTOI OD TRI ELEMENTI TROSED koj se otvora za spienj...


8.000 МКД
или предлог цена
Вчера 19:58Сет

Тросед , двосед и фотелја. Механизам за извлекување за кревет Еко ...


17.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 16:21SOLIDNI TROSED DVOSED, FOTELJI EFTINO

SE PRODAVAAT TROSED I DVOSED OD EKOKOZA(SKAJ) VO SOLIDNA SOSTOJBA S...


1.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
1.500 МКД
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 16:02Agolna garnitura

Prodavam garnitura vo dva dela (se pravi agol) no moze da funkcionira...


9.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:26  НОВ ОГЛАС

Klik Klak kauc trosed od SIMPO so jogi kako nov !!!

Prodavam malce koristen Klik Klak kauc trosed so jogi SIMPO so dimenz...


12.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:02Lezaj, dve fotelji i golema taburetka

Se prodava polovna garnitura eden lezaj na pushtanje, dve fotelji i g...


6.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
7.000 МКД
Вчера 13:54Гарнитура ТДФ Simpo Make Up

Продавам гарнитура тросед, двосед и фотелја Simpo Make Up, добро сочу...


22.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Garnitura so pustanje

Se prodava garnitura od Simpo so mehanizam za pustanje, mnogu socuvan...


13.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
15.000 МКД
Вчера 13:00Se prodava aholna garnitura (245x185)

Ze prodava dobro socuvana, agolna garnitura. Dimenzii: 245x185 Boja: ...


12.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Prodavam Starinski Dvosed & Stilski Stolici od 1920god.

Stari stilski stolici so dvosed .treba restavracija 1920g se. 150e.


130 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 12:45Гaрнитурa трoсед двoсет фoтелјa и мaсичкa

Гaрнитурa трoсед двoсет фoтелјa и мaсичкa 200е


180 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
200 €
Чучер Сандево / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 12:44GARNITURA

Prodavam garnitura, trosed, dvosed, fotelja. Trosedot i dvosedot se s...


1.500 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
2.000 МКД
Вчера 11:04Trosed, dvosed i fotelja

Se prodava komplet garnitura trosed, dvosed i fotelja vo dobra sostoj...


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:49SE PRODAVA TROSED, DVOSED I FOTELJA

Se prodava trosed, dvosed i fotelja kako novi koristeni se samo edna ...


45.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:26Италијанска Кожна гарнитура Italijanska Kozna Garnitura

Продавам кожна аголна гарнтура. Гарнитурата е од италијанско производ...


650 €
или предлог цена
Вчера 08:24Agolna Garnitura za Dnevna Soba Troset Dvoser Agol i Fotela

**** Se prodava zacuvana koristena Agolna Garnitura od Mebel so EkoSk...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 00:45Yusk

Kako nov kupen pred 6 meseci yusk


1 €
или предлог цена
25 сеп 21:32Аголна гарнитура Бали Agolna garnitura Bali

Аголна гарнитура нова! Agolna garnitura nova! Cena po dogovor Tel. 0...


1 €
или предлог цена
25 сеп 19:41Kanabe/dvosed/garnitura

Prodavam dobro socuvana garnitura (dvosed) 070 600 950 Slavica


1 МКД
или предлог цена
25 сеп 13:57Garnitura

Petosed so dve fotelji;Trosedot se pushta vo leglo,a na site drugi ...


1 МКД
или предлог цена
25 сеп 13:23Garnitura Sedmosed

Se prodava sedmosed Boja: krem dushek so cena koza Se spojuva i se ...


11.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

25 сеп 12:03Trosed i dve fotelji vo odlicna sostojba

Trosedot e so dimenzii 220 × 95 cm Foteljite se so dimenzii 90 × 98 ...


12.000 МКД
или предлог цена
25 сеп 11:15Komplet Garnitura

Se prodava garnitura (trosed, dvosed i fotelja) vo odlična sostojba. ...


3.000 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
4.000 МКД
25 сеп 10:51Гарнитура за седење

Се продаваат Тросед и две фотељи


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

25 сеп 09:40Гарнитура за седење

Се продаваат Тросед и две фотељи


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

25 сеп 09:37Agolna garnitura Canape

Se prodava sedecka garnitura Canape vo odlicna sostojba


26.000 МКД
или предлог цена
25 сеп 09:30СЕДМОСЕД СО ФОТЕЉА - ДОБРО СОЧУВАНИ

Се продаваат добро сочувани (не многу користени) седмосед и фотеља. З...


5.500 МКД
или предлог цена
25 сеп 00:14Dnevna garnitura

Trosed ,dvosed ,fotelja i taburetka


100 €
или предлог цена
24 сеп 21:16Garnitura trosed dvosed i fotelja

Komplet garnitura Trosed dvosed i fotelja


250 €
или предлог цена
24 сеп 18:24kozna garnitura 3+2+1

kozna garnitura 3+2+1 pogodna za antika germanska so drvena konstuk...


1 МКД
или предлог цена
24 сеп 17:22Nov sedmosed i klub masa

Se prodava nov ne koristen sedmosed praven po naracka vo vakva boja i...


900 €
или предлог цена
24 сеп 14:36Masicka i sofa

Masicka ,mala sofa i tepisnceto za 5000den.


5.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

24 сеп 12:38Trosed so ge i fotelja

Trosed povrsav so ge i fotelja vo odlicna sostojba Trosedot se pusta...


6.000 МКД
или предлог цена
24 сеп 11:19AGOLNA GARNITURA SLOVENSKA SO FOTELJA I TABURETKA

PRODAVAM AGOLNA GARNITURA SLOVENSKA SO FOTELJA I TABURETKA KAKO NOVA ...


По Договор
или предлог цена
24 сеп 10:03Agolna garnitura

prodavam polovna garnitura


5.000 МКД
или предлог цена
24 сеп 09:59Дневна соба

Се продаваат тросед (195x95), двосед (155x95) и фотеља (95x95) , сунг...


23.000 МКД
или предлог цена
24 сеп 07:11Симпо гарнитура

Се продава многу малку користена Симпо гарнитура и тоа тросед со меха...


13.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
15.000 МКД
24 сеп 06:36Trosed,fotelja,masa,masice,stolce,klackalka od masivno drvo

Elementite se od masivno drvo socuvani nerasklateni i neosteteni. T...


450 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

23 сеп 23:41Trosed poloven

Se prodava poloven trosed vo solidna sostojba vo cenata ima prostor z...


1.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

23 сеп 21:52Тросед, двосед, фотеља

тросед, двосед и фотеља.


6.000 МКД
или предлог цена
23 сеп 19:59Страна 1 од 31

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам