Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
669 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Две ѕидни витрини и комода

Се продаваат две ѕидни витрини и комода за во дневна соба. Материјал...


1 €
или предлог цена
02 авг 12:42Промовирано

Се продава нов тросед

Се продава некористен тросед (купен пред 2 месеци), со димензии 230/9...


20.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Троседи

13 авг 14:57Промовирано

СЕ ПРОДАВА КОМОДА

Се продава сочувана комода, со димензии 150х80х50.


100 €
или предлог цена
10 јун 22:38Sina Vitrina

Dimenzii - 37x197x34


1 €
или предлог цена
10 јун 12:11Se prodava vitrina za zid vo odlicna sostojba

Se prodava vitrina za zid odlicno socuvana kombinacija medijapan stak...


4.500 МКД
или предлог цена
09 јун 13:30TV KOMODA SO TRKALCA I ROTIRACKA GORNA PLOCA

PRODAVAM TV KOMODA SO TRKALCA, ROTIRACKA GORNA PLOCI I STAKLENI VRATI...


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

09 јун 12:05ТВ Комода, Масичка, Тросед, Двосед и Табуретка

Продавам заедно или посебно масичка, тросед, двосед, табуретка и аспи...


7.000 МКД
или предлог цена
07 јун 14:18Комода.Многу зачувана. "ЦЕНА ПО ДОГОВОР"

Комодата е половна,користена само 3 години. ЦЕНА ПО ДОГОВОР


9.000 МКД
или предлог цена
05 јун 14:15Се продаваат комода и масичка

Се продава комода за телевизор (димензија за комода 160*54*58)


4.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

04 јун 16:31KOMODA

Se prodava dvodelna komoda so dimenzii 2.50m*40cm.Koristena 1godina b...


9.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

04 јун 12:26Витрина

Цена по договор. Број за контакт 079 242 282 Михајло


По Договор
или предлог цена
30 мај 18:51Komoda mediapan,staklarnik za pijalaci,zidni viseci

Komoda mediapan dvo delna so zidni 2 elementa-330 evra Staklarnik...


530 €
или предлог цена
29 мај 16:12Vitrini i komoda

Se prodava komplet garnitura za vo dnevna soba, sostavena od 5 dela, ...


1 €
или предлог цена
28 мај 23:59Се продава комода и витрина

Се продава старинска двокрилна комода и двокрилна витрина. Витринат...


3.000 МКД
или предлог цена
27 мај 14:48Се продаваат две дрвени витрини

Се продаваат две дрвени витрини заедно или поединечно. Витрините се ...


300 €
или предлог цена
25 мај 20:31Се продаваат две дрвени витрини

Се продаваат две дрвени витрини заедно или поединечно. Витрините се ...


300 €
или предлог цена
25 мај 20:30Се продаваат дрвени витрини

Се продаваат две дрвени витрини заедно или поединечно. Витрините се ...


300 €
или предлог цена
25 мај 20:29Витрина - одлично сочувана

Продавам одлично сочувана витрина, сите елементи се функционални, се ...


1 МКД
или предлог цена
24 мај 11:43Vitrin za salon

Prodavam vitrina za salon ne koristena,kako nova kompletna.Cena 300€.


220 €
или предлог цена
23 мај 12:18Komoda nova

Se prodava, komoda bela koristena edna godina, radi preselba se proda...


12.500 МКД
или предлог цена
21 мај 09:57Се продава регал

Се продава добро сочуван регал, изработен од чисто дрво. Регалот се с...


4.000 МКД
или предлог цена
19 мај 17:25Skoro NOV cevlarnik za vo pretsobje

Cevlarnik koristen samo 6 meseci odlicno zachuvan kako nov. Mozhi da ...


9.000 МКД
или предлог цена
18 мај 12:37Golema komoda 8000 MKD

Se prodava komoda vo odlicna sostojba - 4 golemi fioki - Polica i d...


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

17 мај 19:11Regal

Se prodava regal od cisto drvo cena 15 000 den


15.000 МКД
или предлог цена
16 мај 19:13Се продаваат комоди и витрини за дневна соба

Контакт телефон 071229068


200 €
или предлог цена
15 мај 23:51Продавам Комода

Продавам комода,комодата е користена,но е во функционална состојба,се...


5.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

12 мај 17:48Комоди

Се продаваат комодите користени, со обновениврати и во одлучна состој...


7.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

12 мај 11:12Се продава мала витрина

метал - стакло


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

10 мај 13:19Се продава маса на тркалца

метал / стакло


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

10 мај 13:19Се продава витрина

метал - стакло


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

10 мај 13:18Комода

Продавам комоди за во ќош, две парчиња. Цена 2000 денари, една. Кон...


2.000 МКД
или предлог цена
09 мај 20:11Регал со стаклењак

Регал со стаклењак, поставен на десниот дел кој на втората фотографиј...


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

09 мај 13:37Витрина

Се продава витрина си димензии 250/200/50


1.800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

09 мај 13:00orman za konduri

Novi ormari za konduri Dve vrati (77cmx68cmx16cm) 2300 den. bez racki...


2.300 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

08 мај 18:30Се продава ТВ комода

Се продава ТВ комода подвижна со тркала и со ротација Должина 80см. Ш...


2.000 МКД
или предлог цена
07 мај 09:59Se prodava retro komoda

Se prodava retro komoda so gramafon radio i bife


6.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

07 мај 00:42Se prodavaat plakari

zacuvani plakari so visina 2,30 cm, dlabocina 60 cm. Dvokrilniot e...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

06 мај 10:31Retro regal/ vitrina vo odlicna sostojba od prv sopstvenik

Retro regal, socuvan kako nov. Barajte na broj 078 282 078


200 €
или предлог цена
06 мај 00:29komoda

Se prodava komoda od medijapan 3000 den tel.078 432 058


3.000 МКД
или предлог цена
05 мај 20:29komoda

Se prodava komoda od medijapan so priroden kamen 4000 den.tel 078 432...


4.000 МКД
или предлог цена
05 мај 20:27Продавам плакар за во предсобје

Цена по договор 071 550 698


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

05 мај 16:39КОМОДА

Се продава комода. Цена по договор. Контакт телефон 071278172


1 МКД
или предлог цена
04 мај 21:37Страна 5 од 17

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам