Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
692 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Kozna + masazeri

Kozna + masazeri info: 070 236-723 Dejan


6.000 €
или предлог цена
Денес 11:49НОВ ОГЛАС
Промовирано

Komoda

Komoda trodelana socuvana


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

06 сеп 08:26Продавам комода

Продавам комода. Подигнување од Карпош 3.


1.000 МКД
или предлог цена
05 сеп 21:47Komoda za TV

Komoda za tv vo dobra sostojba Kontakt samo na ovoj broj: 072 278 851...


1 МКД
или предлог цена
05 сеп 20:06Наткасна масичка Jugoeksport Stil

Наткасна масиче Jugoexsport Stil, високо 90 cm и широко 92 см. Италиј...


4.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

31 авг 13:09Prodavam mnogu soćuvana komoda za dnevna soba

Prodavam mnogu soćuvana komoda za televizor i drugi ostavki za vo dne...


12.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

30 авг 14:37orman za konduri

Novi ormari za konduri Dve vrati (77cmx68cmx16cm) 2300 den. bez racki...


2.300 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

30 авг 13:25Комоди

Се продават две комоди во одлична сочувана состојба од дрво Даб .


23.000 МКД
или предлог цена
29 авг 13:30Комода

Продавам нова комода од иверица ширина 160см.Комодата е нова без ни е...


16.000 МКД
или предлог цена
29 авг 13:12Комода Библиотека чисто дрво

Се продава комода библиотека во одлична состојба. Може да се види се...


9.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

28 авг 21:21Orman za konduri

Novi ormari za konduri Dve vrati (77cmx68cmx16cm) 2300 den. bez racki...


2.750 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

28 авг 17:20klub masa

se prodava nova klub masa so dimenzii 120*60*50 debelina na iverica 2...


2.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

28 авг 11:48Se prodava komoda

Dimenzii: 140cm dolzina, 40cm sirina, 64cm visina


4.000 МКД
или предлог цена
27 авг 13:25Komodi i Mebel po Naracka so 3D Dizajn

Изработуваме комоди и витрини по нарачка, како и други видови на плоч...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

26 авг 13:49Комода,Кујна и Биро

Се продава комода и биро за компиутер. 072274848 Dimitar


5.000 МКД
или предлог цена
26 авг 13:11Komoda vitrina dnevna

Se prodava komplet Cena 100 evra Zvonete na ovoj broj: 0782679...


100 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

25 авг 19:33Komoda

Poveke informaci na viber 075 351 200


150 €
или предлог цена
24 авг 20:52Vitrina komoda

Cena po dogovor Zvonete na ovoj broj: Broj 078 267 991 Broj 0...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

24 авг 15:04Регал со плакар Jugoexport

Се продаваат регал заедно со плакар, купен од Jugoexport. Почетна цен...


5.000 МКД
или предлог цена
23 авг 20:53Se prodava sank

Se prodava odlicno socuvan sank.


10.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

23 авг 18:09Se prodavaat komodi i regali od drvo

Se prodavaaat popovni komodi i regali. Cena i prevzemanje po dogovor ...


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

23 авг 17:54Vitrin za salon

Prodavam vitrina za salon ne koristena,kako nova kompletna.Cena 300€.


220 €
или предлог цена
22 авг 22:31Комода

Се продава комода, одлично зачувана


3.500 МКД
или предлог цена
22 авг 21:34Plakar

Se prodava plakar so mediapan lice nema nikakvi grebnatinki za poveke...


300 €
или предлог цена
21 авг 22:17комода и горен елемент

се продава комода венге боја за под телевизор димензии 180х40х60 и г...


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

21 авг 19:57Komoda

Komoda so mal sef


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

19 авг 12:44TV Komoda

Se prodava komoda so dim 1.60 x 60


100 €
или предлог цена
19 авг 12:37Komoda

Koristena komoda od lakirano drvo


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

18 авг 14:26Dvodelna komoda

Se prodava dvodelna komoda mnogu malku koristena. Edniot del e viseck...


7.000 МКД
или предлог цена
17 авг 15:12Shank

Shankot se rasklopuva I moze I so kola da se prenese.


300 €
или предлог цена
14 авг 17:21Prodavam regal, masa, stolici, 2 kauci

Продавам регал. Висина 2.20м, долг 4м со 5 елементи. Во добра состојб...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

10 авг 21:55Se prodava komoda I masicka

Komodata e zacuvana ekstra,medijapan so oplemeneta iverica .Gostivar


16.000 МКД
или предлог цена
10 авг 20:03Vitrina od Cresovo Drvo 68 godina

Vitrina od Cresovo drvo retro stil 68godina


120 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

10 авг 19:22креденец-витрина

Се продава креденец-витрина од ореово дрво, резба (дуборез), добро со...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

10 авг 11:54Se prodava komoda za vo dnevna

Se prodava povolna, odlicno socuvana crno bela komoda dolga 3 metra, ...


25.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

09 авг 12:33Americki plakar vitrina

Se prodava americki plakar so tri klizeci vrati,dva odeleni prostori,...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

09 авг 09:12Regal za vo dnevna

Prodavam regal za vo dnevna


10.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

08 авг 09:30Se prodava Tv komoda od orev

Se prodava Tv komoda od orev


1 МКД
или предлог цена
07 авг 17:24Елементи во одлична состојба

Работна маса, фиокар и тепих 3000денари Контакт: 078255753


3.000 МКД
или предлог цена
07 авг 13:00ИТНО СЕ ПРОДАВА РЕГАЛ

ИТНО СЕ ПРОДАВА РЕГАЛ


10.000 МКД
или предлог цена
07 авг 10:42Komoda i masa

Prodavam Komoda i masa Mediapan mnogu socuvana so kvalitetni mehanizm...


400 €
или предлог цена
06 авг 11:25Страна 4 од 18

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам