Цела Македонија
                   
7109 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Ovoshni nasadi

Firma,, prodava ovoshni nasadi od kajsija110,000m2 i 80,000m2 nektari...


1 €
или предлог цена
Градско / Велес

Плацеви и Ниви

28 ное 08:59Промовирано

Prodazba na plac

Prodavam plac vo selo dolno sonje , do asvalten pat,vo naseleno mesto


18.000 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
20.000 €
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 00:20Промовирано

ЗЕМЈИШТЕ – ПАРЦЕЛИ К.О. БАТИНЦИ, К.О. ДОЛНО И ГОРНО КОЛИЧАНИ

Цементарница УСЈЕ А.Д. Скопје, со седиште на ул. Борис Трајковски 94,...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

06 дек 14:32Промовирано

Plac Stajkovci

Плацот има чиста документација,се наоѓа на сам ќош на убава локација ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
21.000 €
Гази Баба / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 00:45Se prodava plac

Se prodava plac vo Ilinden ( mesto Karagac ) so povrsina 5000m2. Par...


70 €
или предлог цена
- 30 % Попуст
100 €
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 00:16Niva pred institutot Prilep

Се продава нива во месноста Падарница, пред Институт- Прилеп, пред са...


21.580 €
или предлог цена
Вчера 23:55VEDNAS DO BENZINSKATA LUK OIL MRZENCI

Na 3-4km.od gran so Grcija na avtopatot Skopje Gevgelija vo blizina s...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

Вчера 23:49Plac 724m2 vo selo Bistrica, odlicen za vikendica

Barajte na ovoj broj 078 202 904 Se prodava plac vo selo Bistrica, O...


1 МКД
или предлог цена
Чашка / Велес

Плацеви и Ниви

Вчера 23:08СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ВО ПРИЛЕП

Се продава плац ( градежно земјиште) 3000 метри квадратни на улица Би...


По Договор
или предлог цена
Вчера 22:48СЕ ПРОДАВА ЗЕМЈИШТЕ ПОГОДНО ЗА ФОТОВОЛТАИЦИ

Се продава 12 000 m2 земјиште помеѓу Крин и Гентерм во Прилеп погодно...


1 €
или предлог цена
Вчера 22:48Се продава земјиште помеѓу Крин и Гентерм - Прилеп

Се продава 12 000 m2 земјиште помеѓу Крин и Гентерм во Прилеп погодно...


1 €
или предлог цена
Вчера 22:48Се продава плац/нива во Орудине/Скопје-Стенковец 3754м2

Се продава плац/нива во Орудине/Скопје-Стенковец. Можна е компензаци...


25.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 22:47Се продава плац/нива во Барице/Скопје-Стенковец 828м2

Се продава плац/нива во Барице/Скопје-Стенковец Можна е компензација...


25.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 22:47СЕ ПРОДАВА НИВА 5655m2 ДО АСВАЛТЕН ПАТ

СЕ ПРОДАВА НИВА 5655m2 НА ПАТ ОД НИКУЉАНЕ КОН ЧЕЛОПЕК ДО САМИОТ АСВАЛ...


2 €
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 22:20SE IZDAVA I PRODAVA OVOSTARNIK

Se prodava i se izdava ovostarnik odlicno sreden,so objekt 50m2 ima s...


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 22:15Плац во близина на Јока и Жикол

Атрактивен плац до пат од лево и десно граничи со стамбени објекти ...


1 €
или предлог цена
Струмица

Плацеви и Ниви

Вчера 21:57MOKLISTE NIVA ZA PLACEVI NAD BRANATA

NIVATA E NA 120 METRA NAD BRANATA SE PRODAVA CELA BEZ DELENJE CIST ...


20 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 21:40Se prodava plac vo Rosoman

Se prodava plac kp.br. 5110/1 so povrsina 2635m2 na izlezot od Rosom...


24.000 €
или предлог цена
Росоман / Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 21:33SE PRODAVA GRADEZNO ZEMJISTE DO VOENATA KASARNA VO OHRID

Se prodava gradezno neizgradeno zemjiste vednas do voenata kasarna vo...


60.000 €
или предлог цена
Вчера 21:21Се продава нива/ градежно земјиште за плацеви или панели

Се продава нива/неизградено земјиште со површина од 4644 м2 во меснос...


5 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 20:57Prodavam Niva pogodna za izgradba na vikendica.

Prodavam niva vo okolijata na selo Dolno Sonje na 3 km od seloto plac...


16.500 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 20:46placevi

se prodavaat placevi na slednive lokacii: 1.markova cesma 2000m2 600...


6.000 €
или предлог цена
Вчера 20:36Градежно земјиште

Се продава градежно неизградено земјиште во Пробиштип во Калниште 238...


По Договор
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

Вчера 20:34Nivi od 26.133m2 vo Puzderci Probistipsko

Se prodavaat 2 nivi vo Probistipsko Puzderci / Stamirovci, so imoten ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 20:34Se prodava niva vo blizina na Sv. Troica Trnovo

Se prodava niva vo mesnosta Trnovo Crnogorci 1292 m2. Vo neposredna b...


10.000 €
или предлог цена
Вчера 20:19zemjjste pod Trnovo

Se prodavat zemjisni parceli -,,Trnovski livadi,, - (pozadi farmi Di...


11 €
или предлог цена
Вчера 20:19Se Prodava NIVA od Sonistata

Се продава Нива Во атарот на Битола 072 71 2828 +38979397727вибер Б...


12 €
или предлог цена
Вчера 20:10Gradezno zemjiste Plac

Se prodava gradezno urbanizirano zemjiste nad gradskiot stadion vo Ka...


14 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 20:06SE PRODAVA NIVA VO MLADO NAGORICANI

--3636m2 NIVA VO MLADO NAGORICANI --22m / 176m.. --So cist imot...


2 МКД
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 20:01Градежно земјиште

Се продава градежно земјиште во Битола улица воден патот кон Грција ...


170.000 €
или предлог цена
Вчера 19:44Продажба на 6 плаца од 500м2

Се продаваат плацеви за индивидуално домување со квадратура од 500м2 ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 19:38Продавам земјоделско земјиште на поволна локација

Се продава нива 8000м2 по должината на патниот правец Кавадарци- Воз...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 19:38PRODAVAM 4 XA ZEMJODELSKO ZEMJISTE

SE PRODAVA ZEMJODELSKO ZEMJISTE 40000M2 ZA P...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 18:48Prodavam niva vo atarot Belgrad ovcka reka.

Se prodava niva vo atarot Belgrad ovcka reka so imoten list 4200m2 po...


1.300 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 18:34Prodavam niva vo atarot Anzovec Resavsko.

Nivata e 5800m2 so imoten list vo Anzovec resavsko pogodna za lozov n...


1.400 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 18:34Izdavam plac pod naem vo Dracevo

Izdavam plac 500m2 vo dracevo odma do asvalten pat .Placot bi se ured...


150 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 18:23Атрактивен плац за градење

Се продава плац во близина на градинката во населба Тризла. За плацот...


80 €
или предлог цена
Вчера 18:23NIVA 32009 m2 Sveti Nikole

Prodavam niva na neceli 2 km od gradot Sveti Nikole . Nivata se nao...


6 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

Вчера 18:12PLAC VO PUKOVSKO KUMANOVO

PLAC VO PUKOVSKO KUMANOVO 2000 m2 vo gradezen region moze i da se d...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 17:42Prodavam niva vo Gorno Konjari 10.000m²

Prodavam niva vo Gorno Konjari 10.000 m² .so dimenzii 200m x50 m. ...


6 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 17:30PLACEVI VELESTOVO

Plac velestovo Voda struja cist imoten list so zapisan objekt od 10...


110.000 €
или предлог цена
Вчера 17:07zemja za fotovoltaicni paneli

Се продава/издава атрактивно земјиште од 7 декари (7000м2) за поставу...


10 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 17:03Se prodava niva vo indusriskata zona

Se prodava niva vo industriskata zona vo kavadarci vesnash nad carins...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 16:59Страна 1 од 178

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам