Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
279 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се изнајмува повеќенаменски деловен простор

Во ЕКСЛУЗИВЕН објект се изнајмува повеќенаменски деловен простор од 1...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Останато

01 јул 19:45Промовирано

Dukan na povolna lokacija vo Aerodrom

СЕ ПРОДАВА НОВ ДЕЛОВЕН ПРОСТОР НА АТРАКТИВНА ЛОКАЦИЈА ВО НАСЕЛБА АЕРО...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 13:00Промовирано

Magacinski prostor na povolna lokacija vo Kisela Voda

Поволно се продава магацински простор во станбена зграда во К.Вода на...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Магацини

16 апр 13:00Промовирано

Se izdava Objekt - hala 1600 m2

Se Izdava objekt - hala 1600 m2 bez stolbovi vnatre. Dimenzii 24.5m x...


1 €
или предлог цена
Денес 12:51  НОВ ОГЛАС

DELOVEN OBJEKT - MAGACIN,KOMORI,KANCELARII

Agencijata izdava deloven objekt na odlicna lokacija- Momin Potok. Ob...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Деловен простор / Магацини

Денес 10:38Se izdava magacin hala vo Kumanovo

Se izdava


По Договор
или предлог цена
Денес 10:18Se izdava magacin hala vo Kumanovo

Nova gradba 300m2 Kancelarija 15m2 Dvor parking 450m2 ogradeno v...


3 €
или предлог цена
Денес 10:18Се издава Објект 400м2 во Фабрика Билјана

078-304-113 Објектот е во одлична состојба и е погоден за секаква нам...


1 €
или предлог цена
Денес 09:45IZDAVAM MAGACIN 125m2 KAJ SAEM

IZDAVAM MAGACIN 125m2 SIRINA 6,5m DOLZINA 20m VISINA 4m MAGACINOT S...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Магацини

Денес 08:45Se izdava deloven prostor i magacinski prostorii

Se izdava deloven prostor i magacinski prostorii pogoden za ugostitel...


1 €
или предлог цена
Денес 08:01Keramidnica, EKSTRA Lokacija Magacin+Kancelarii

Se izdava magacinski prostor od cc.1000m2, kancelariski prostor 125+2...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Магацини

Вчера 15:32Deloven i magacinski prostor

Se izdava deloven i magacinski prostor 45m2 vo naselba lisice na glav...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Магацини

Вчера 13:07deloven prostor magacin

se prodava deloven prostor za sekakvi nameni vo senjak na antebanina ...


25.000 €
или предлог цена
Вчера 12:17Се Издава магацински простор

Се издава магацин 380м2 на улица Никола Тесла позната како Врањско Џа...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 10:47Magacin 100m2

Izdavam magacinski prostor 100-400m2, lizgacka vrata 5 metri visina, ...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Магацини

02 јул 14:14SE IZDAVA

Se izdava deloven prostor za povishe nameni Parking 1000m² 3 hal...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Магацини

02 јул 13:00Prostoria

Se izdava prostoria od 840m2 bez stubovi 2 ulaza struia voda ulaz so ...


1.500 €
или предлог цена
02 јул 10:15Deloven objekt na industriska ulica Pintija-Dracevo

Izdavam Plac na industriska ulica patot od pintija prema dracevo spro...


11.111 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Магацини

02 јул 00:25Se prodava Podrum 25m2 Karpos pozadi City Mall

Se prodava podrum od 25 m2 vo noviot Kompleks City Garden na -2 nivo....


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Деловен простор / Магацини

01 јул 20:36DELOVEN PROSTOR SO MAGACIN KAJ BELVI

IZDAVAM NOV DELOVEN PROSTOR SO MAGACIN KAJ HOTEL BELVI NA SAM AVTOPAT...


По Договор
или предлог цена
Илинден / Скопје

Деловен простор / Магацини

01 јул 11:46SE IZDAVAT POVECENAMENSKI OBJEKTI

Objekt A- 1294 m2 B- 643 m2 C- 916 m2 Kontakt 071397041 Aleksandar


3 €
или предлог цена
01 јул 11:02Hala nasproti institut

Se prodava ili izdava hala na izlezot od prilep na patot za makedonsk...


По Договор
или предлог цена
01 јул 10:26Se izdava magacin

Se izdava magacinski prostor od 30 m2 vo naselba Lisice do staro disk...


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Магацини

01 јул 10:18IZDAVAM PROSTOR 80M2 SPROTI RAMSTOR

IZDAVAM DELOVEN PROSTOR BARAKA 80M2 KARSI RAMSTOR MOMENTALNO OPREMEN...


160 €
или предлог цена
01 јул 08:49IZDAVAM DELOVEN PROSTOR VO NAS RECANI 110kvadrati

Izdavam deloven prostor vo naselba Recani Veles 110kvadrati Prostorot...


4 €
или предлог цена
01 јул 00:08Objekt

Se prodava objekt od 1320 m2 vo industriska zona kumanovo poseduva go...


290 €
или предлог цена
30 јун 17:38SE PRODAVA I IZDAVA

Se prodva ili izdava objekt vo kompleksot Biljana na 2 sprata 550m2 s...


1 €
или предлог цена
29 јун 21:22150 m2 deloven prostor legaliziran so 2800 m2 povrsina vo gr

Objekt 150 m2 deloven prostor legaliziran so 2800 m2 povrsina vo grad...


95.000 €
или предлог цена
Зелениково / Скопје

Деловен простор / Магацини

29 јун 21:12DELOVEN OBJEKT VO MADZARI - PERO NAKOV

Se prodava ili iznajmuva deloven objekt vo naselba madzari na ulica P...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Магацини

29 јун 20:47Izdavam magacinski a moze i za rabotilnica

Izdavam magacinski a moze i za rabotilnica prostor od 75m2. Prostoro...


1 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Деловен простор / Магацини

29 јун 07:03СЕ ИЗДАВА

Се издава деловен простор магацин од 600 м2 на одлична локација со до...


1 €
или предлог цена
28 јун 17:49RADISANI 350 M2 SO PARKING

SE IZNAJMUVA DELOVEN PROSTOR 350 M2 MOZE ZA MARKET MAGACIN KLADILNI...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Магацини

28 јун 08:49PRZO AVTO KOMPLEKS - MAGACINSKI PROSTOR -

Se iznajmuva magacinski prostor od 500m2 vo PRZO AVTO KOMPLEKS.


По Договор
или предлог цена
27 јун 14:32PRZO AVTO KOMPLEKS - MAGACINSKI PROSTOR -

Magacini za izdavanje od 100, 200, 500, 800, 1300 m2


По Договор
или предлог цена
27 јун 14:29PRZO AVTO KOMPLEKS - MAGACINSKI PROSTOR -

Se izdava magacinski prostor so 2 vlezovi i parking od 150 ,200, 300 ...


По Договор
или предлог цена
27 јун 14:21SE PRODAVA OBJEKT

Prodavam objekt na 15 km od Kumanovo vo opstina Staro Nagoricane vedn...


1 МКД
или предлог цена
27 јун 13:55Magacinski prostor

Se prodava magacinski deloven prostor vo izgradba. Lokacijata na obje...


По Договор
или предлог цена
27 јун 09:55СЕ ИЗДАВА деловен и магацински простор во Битола,

СЕ ИЗДАВА деловен и магацински простор на главен пат Битола- Прилеп, ...


1 €
или предлог цена
27 јун 07:39Se izdava magacinski prostor

Se izdava magacinski prostor od 100m2. Poveke info na 070207033 Blasko


1 МКД
или предлог цена
27 јун 06:57IZDAVAM MAGACIN 125m2 KAJ EAST GATE-SAEM

IZDAVAM MAGACIN 125m2 SIRINA 6,5m x DOLZINA 20m x VISINA 4m


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Магацини

26 јун 13:34Се издава деловен простор-магацин во Пинтија

Магацинот е 1415 м2 со висина од мин. 4,5 метри, отворен простор без ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Магацини

24 јун 13:58IZDAVAM MAGACIN VO CENTO 230M2

OBJEKTOT SE NAOGA VEDNAS DO MAKOIL BENZINSKATA STANICA VO CENTO.


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Магацини

24 јун 09:14Se izdava deloven prostor od 370 m2

Se izdava prekrasen deloven prostor na izlezot od s.Dabile prema Bos...


1 €
или предлог цена
23 јун 17:38Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам