Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
877 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Dukan na povolna lokacija vo Aerodrom

СЕ ПРОДАВА НОВ ДЕЛОВЕН ПРОСТОР НА АТРАКТИВНА ЛОКАЦИЈА ВО НАСЕЛБА АЕРО...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 13:00Промовирано

ПРЕМИУМ ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО МИ-ДА БИЗНИС КОМПЛЕКС

Се издава премиум деловен простор во МИ ДА комплексот. Нова градба, 1...


900 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
950 €
17 јун 10:35Промовирано

Se prodava deloven objekt vo blizina na železnička stanica

Ekskluzivna ponuda samo vo Agencija Miloševski. Se prodava deloven...


610.000 €
или предлог цена
02 јул 13:22Промовирано

Се издава деловен простор 25м2

Se izdava ducan ( deloven objekt ) odma do zelen pazar - 25m2 - ...


7.000 МКД
или предлог цена
Денес 15:31Се продава деловен простор на бул. Партизнаски одреди

Се продава атрактивен деловен простор во центарот на градот, спроти Г...


1.700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 15:08СЕ ПРОДАВА познатиот комплекс АЛКА

СЕ ПРОДАВА: познатиот комплекс АЛКА кој се наоѓа на само 12км од цен...


399.999 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
449.999 €
Сопиште / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 15:07Se izdavaat termini vo sportski centar "Mladost"

Se izdavaat termini vo kompletno opremen prostor,koj e pogoden za vrs...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 13:22Се Продава Атрактивен деловен простор од 500 m² ШТИП

Се Продава ➡️ Атрактивен деловен простор од 500 m² ШТИП контакт те...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Се издава

Се издава дуќан 25м2 на сама главна улица во Ѓорче Петров.Број за кон...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 13:00Se prodavaat extra ducani

Se prodavaat ducani so pogolema kvadratura. Na extra Lokacija! Cena...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Se iznajmuva deloven prostor

Vo selo Velmej pogoden za prodavnica magacin...


1 €
или предлог цена
Дебарца / Охрид

Деловен простор / Останато

Денес 12:31DELOVEN PROSTOR 55M2

IZDAVAM DELOVEN PROSTOR 55M2


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 11:53IZDAVAM DELOVEN PROSTOR 55M2

Objektot se naoga vo najatraktivniot del na M.A. Cento


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 11:52IZDAVAM MAGACIN VO CENTO 230M2

IZDAVAM MAGACIN VO CENTO 230M2 KONTAKT TEL:075 282 282


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 11:52DELOVEN PROSTOR 55M2

DELOVEN PROSTOR 55M2 KONTAKT TEL:075 282 282


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 11:51Se izdava Prodavnica/Prostor vo Kosel

Se izdava sloboden prostor - Poraneshna prodavnica Moze da se korist...


По Договор
или предлог цена
Денес 10:28Deloven I Magacinski Prostor

Се издава деловен простор одличен за болноца.канцеларија, лабараторја...


По Договор
или предлог цена
Денес 10:19Deloven prostor

Se izdava prodava deloven prostor plus (plac do objektot so moznost z...


1 €
или предлог цена
Денес 09:05ЛОКАЛ.на топ локација,спроти порта МАКЕДОНИЈА,кат 1,ГТЦ

👉 топ понуда само во ЧАНАК агенција 👈 феноменален локал за многу е...


2.150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 08:40HOTEL RIS za kazino ili starski dom

HITNO!!!! TOP💥 TOP LOKACIJA SE PRODAVA HOTEL RIS Vreden Kap...


1 €
или предлог цена
Денес 08:37Se izdava deloven objekt Skopje,Kisela Voda По Договор

Se izdava deloven prostor na Bulevar Boris Trajkovski so kvadratur...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 07:54SE. IZDRAV / PRODAVA

33m2 wc, magacince, i glaven lokal tip top sreden see novo edno par...


180 €
или предлог цена
Денес 01:04Издавам деловен простор од 47 м2 во Битола

Издавам деловен простор од 47 м2. во Нова Битола на ул. “Димче Лахчан...


8.000 МКД
или предлог цена
Вчера 22:28Se izdava dukan vo DracevoСе издава дел. простор во Драчево

Се издава деловен простор на влезот во нас. Драчево 62м2 и како таков...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Останато

Вчера 15:15Izdavam deloven prostor kaj 3biseri 80m2

Izdavam deloven prostor kaj 3biseri 80m2


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Останато

Вчера 15:12Se prodava niva

Se prodava niva 1000 m2 zasadena so ovoski, lokacija: Krivogastansko,...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Останато

Вчера 14:53Se izdava deloven objekt od 250 m2

Se izdava deloven prostor od 250 m2 vo Strumica na ulica Mladinska br...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
700 €
Вчера 10:17SE PRODAVA DELOVEN PROSTOR

Se prodava ili izdava deloven prostor 2100m2 ,so in ventar parking pr...


1 €
или предлог цена
Вчера 09:44Izdavam deloven objekt

Izdavam deloven objekt od 150m2 vo kumaovo vo naselba babin dol, mest...


250 €
или предлог цена
Вчера 07:59Издавам Ресторан во Охрид

Локација Лагадин,300м/2.


1 €
или предлог цена
02 јул 23:56Se izdava deloven prostor/mezanin na ulica Dame Gruev

Mezaninot e 125m2 Povekje info na tel. //078268506\\


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Останато

02 јул 22:29Se izdava prodazno deloven prostor na atraktivna lokacija

Se izdava prodazno deloven prostor na mosne atraktivna lokacija vo ce...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Останато

02 јул 20:46Se izdavaat dukjani so plac

Se izdavaat dukjani so plac vo Skopje,n.Hipodrom sproti novata benzin...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Останато

02 јул 17:40Objekt ZEZO Bitola Bratindol POVOLNO I HITNO 078453511

Se prodava ili iznajmuva objektot ZEZO Bratindol koj lesno moze da se...


1 €
или предлог цена
02 јул 15:43SE IZDAVA NOV LUKSUZEN DELOVEN PROSTOR

Vo strog centar na Bitola sproti Epinal sa izdava celosno nov komplet...


1 €
или предлог цена
02 јул 15:37Se izdava dukjan 30m2 nas.Gjorce Petrov

Se izdava dukjan vo nas. Gjorce Petrov so povrshina od 30 m2 vo nepos...


9 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Деловен простор / Останато

02 јул 13:46ИЗДАВАМ ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

Издавам деловен простор во Охрид централно градско подрачје на ул. ...


90 €
или предлог цена
02 јул 13:37Deloven prostor 100m2 renovirana nova gradba

SE izdava DELOVEN PROSTOR okolu 90m2 NOVA GRADBA - so NOVOIZGRADEN SA...


90 €
или предлог цена
02 јул 12:21DELOVEN PROSTOR NA VLEZOT VO BITOLA

Se prodava deloven prostor na vlezot vo Bitola deloven objekt 200 m...


1 €
или предлог цена
02 јул 10:49Se izdava deloven objekt do pazarot na Bul. Turisticka

Se izdava deloven objekt so povrsina od 50 m2 na prizemje vednas do p...


1 €
или предлог цена
02 јул 07:26ПЛАЦ-ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

Се продава плац -деловен простор,со површина од 700м2+1500м2,со атрак...


По Договор
или предлог цена
01 јул 22:59Prodavam benziska pumpa/Продавам бензиска пумпа

Prodavam benziska pumpa koja se naogja na Magistralniot pat Bitola-Re...


111 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Останато

01 јул 20:53Prodavam benziska pumpa/Продавам бензиска пумпа

Prodavam benziska pumpa koja se naogja na Magistralniot pat Bitola-Re...


По Договор
или предлог цена
01 јул 20:53Страна 1 од 22

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам