Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
2423 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE PRODAVA/IZNAJMUVA DUKJAN VO CENTAROT

Se prodava ili iznajmuva dukjan deloven prostor vo samiot centar na g...


По Договор
или предлог цена
10 мај 10:59Промовирано

Deloven objekt za razna namena

Se prodava deloven objekt na uluca Zivko Firfov 2 vo Veles (poranesen...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR

Se idava deloven objekt vo naselba Ilinden, Skopje. Objektot se naogj...


1.200 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 11:49НОВ ОГЛАС
Промовирано

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO NASELBA MADZARI

Se izdava DELOVEN PROSTOR 83m2 pogoden za kancelarija i dr namena


250 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 21:10Izdavam Deloven Prostor Kancelarii 160 m2 Centar Gradski Zid

Odlicna lokacija! Edna golema kancelarija! Tri sredni kancelarii! ...


1.300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 19:52SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO STROG CENTAR

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO STROG CENTAR VO BLIZINA NA SOBOREN HRAM ...


950 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 19:46Деловен простор во близина на ОУ Климент Охридски

Се продава деловен простор од 140м2 на 2 кат во близина на ОУ Климент...


75.000 €
или предлог цена
Вчера 19:24Нови канцеларии во Центар кај Соборна црква!

Агенција издава канцелариски простор во Центар кај Соборна црква, нов...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 18:24Kancelariski prostor / Taftalidze 1

Se izdava kancelariski prostor vo renovirana kukja. Kukjata e samosto...


400 €
или предлог цена
Вчера 18:15Kancelariski prostor vo Taftalidze 1

Se izdava kancelariski prostor vo renovirana kukja. Kukjata e samosto...


260 €
или предлог цена
Вчера 18:15Kancelarija-deloven prostor vo Centar 44m2

Izdavam kancelarija/deloven prostor(opremen) vo Centar na ul. Jordan ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 17:11Izdavam deloven prostor, Skopje-Centar

Izdavam sovremen deloven prostor na ul. Zeleznichka, Skopje, sproti...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 17:11IZDAVAM DELOVEN PROSTOR 63m2, KLINICKI CENTAR, VODNJANSKA

IZDAVAM DELOVEN PROSTOR POLU SUTEREN 63m2 VO KRUGOT NA KLINICKI CENTA...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 16:04Se Iznajmuva Centar Olimpiski

Se izdava prazen stan pogoden za kancelarii. Lokacijata e kaj Olimpi...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 15:53  НОВ ОГЛАС

СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО АЕРОДРОМ ДО КАПИТОЛ МОЛ

Квадратура: 250 m² Се издаваат канцелариски деловни простории на сп...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 15:46UREDEN KANCELARISKI PROSTOR

SE IZDAVA MODERNO UREDEN KANCELARISKI PROSTOR ZA SEKAKVA NAMENA. Z...


По Договор
или предлог цена
Вчера 15:07Izdavam lokal vo T.C.Skopjanka

Izdavam lokal renoviran vo Skopjanka ,14m2 so pogled na bulevarot Kuz...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 14:37SE IZDAVA KANCELARISKI PROSTOR -KUKJA, VO TAFTALIDZE 1

ШИФРА- 448 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува деловен прост...


1.500 €
или предлог цена
Вчера 13:52NAMESTEN DELOVEN PROSTOR, CENTAR UNIVERZALNA

ШИФРА- 417 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува деловен прост...


800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 13:50Se izdava del.prostor 75m2 na ul.Makedonija,Plostad

Se izdava renoviran deloven prostor 75m2 na ul.Makedonija,na Plostad,...


500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 13:44Se izdava stan 64m2,vo gtc,pogled na kej

Se izdava stan 64m2, renoviran, na 4 kat so direkten i otvoren pogled...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 13:44DELOVEN PROSTOR VO CENTAR KAJ UNIVERZALNA SALA

34172-CENTAR-se prodava deloven prostor vo Centar kaj Univerzalna sal...


1.130 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 13:33STROG CENTAR, 70 M2, 4 KANCELARII, KAT 1

34264-CENTAR-kaj hotel Meriot, 70 m2, 4 kancelarii na 1 kat, so centr...


450 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 13:31Izdavam stan/deloven prostor 35m2, prizemje, Debar Maalo

Издавам полу наместен стан/деловен простор од 35 m2 на приземје во ср...


210 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 13:08Деловен простор во Центар на Скопје,се изнајмува

Деловен простор во Центар на Скопје,две засебни простории,два тоелети...


650 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 13:00Kancelarija vo Mavrovka TC

Delovniot prostor se naogja na treti sprat vo TC Mavrovka. Objektot i...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 13:00СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР-КИЧЕВО

СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР, БУЛ.ОСЛОБОДУВАЊЕ (ЗГРАДА КАЈ ПУЦКО ПЕТРОЛ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:00SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR

Se idava deloven objekt vo naselba Ilinden, Skopje. Objektot se naogj...


1.200 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 11:49  НОВ ОГЛАС

Ohrid, novi kancelarii pozadi opshtinata

Se prodava nov deloven prostor pozadi opshtinata vo Ohrid. Prostorot ...


1 €
или предлог цена
Вчера 11:49Michurin, Aerodrom, deloven prostor na prizemje

Se izdava deloven prostor na ulica Veniamin Machukovski so vkupna pov...


700 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 11:49Debar maalo, Centar, atraktiven deloven prostor

Se iznajmuva celosno opremen atraktiven deloven prostor na Orce Nikol...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 11:48Okeanski deloven prostor 210m2, Karpos

nudime za iznamjuvanje renoviran deloven prostor od vkupno 400m2, na...


6 €
или предлог цена
Вчера 11:35СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО ЛИСИЧЕ -18М2

СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО ЛИСИЧЕ 18М2 ,НА ПРИЗЕМЈЕ СО САНИТАРЕН Ч...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 11:31СЕ ИЗНАЈМУВА НОВ ДЕЛОВЕН ПРОСТОР-550М2

се изнајмува деловен простор и паркиг места во автокоманда од 544м2 к...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 11:31СЕ ИЗДАВА ПРИЗЕМЕН ДЕЛ ОД КУЌА ВО ЦЕНТАРОТ НА ОХРИД-62М2

Се издава приземен дел од нова куќа во центарот на Охрид ,62м2 и дво...


1 €
или предлог цена
Вчера 11:31СЕ ПРОДАВААТ НОВИ ДЕЛОВНИ ПРОСТОРИИ ОД 28 И 33М2 ВО АЕРОДРОМ

СЕ ПРОДАВААТ НОВИ ДЕЛОВНИ ПРОСТОРИИ ВО АЕРОДРОМ СО КВАДРАТУРА ОД 28 И...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 11:30Stanbeno - Deloven prostor 85m2 vo STIIP

ИЗДАВАМ НОВ, Станбено-Деловен простор во зграда ПОРТА ПРОЛЕТ на 4-ти ...


1.111 €
или предлог цена
Вчера 11:04BITOLA CENTAR (STROG) SE IZNAJMUVA DELOVEN PROSTOR

SE IZNAJMUVA (FOR RENT) DELOVEN PROSTOR STROG CENTAR SPROTIVA OD JAVO...


12.345 €
или предлог цена
Вчера 10:54ИЗДАВАМ РЕНОВИРАН СТАН ЗА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

Издавам реновиран стан за канцелариски простор. Погоден за адвокатска...


320 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 10:40ВЕДНАШ ВСЕЛИВ Канцеларии Католичка 113м2

Издавам деловен канцелариски простор 113м2 во мала деловна зграда во ...


5 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 10:37Deloven prostor vo gradba po EKSTRA cena

Se prodava deloven prostor na dve nivoa ( go ureduvame i sreduvame po...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 10:09Kancelarii za iznajmuvanje od 100 do 350m2

Kancelariskite prostorii variraat do 350m2. Delovniot objekt e opr...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 09:56Деловен простор , канцеларии во Индустриска зона Неготино

Се продаваат деловни простории , канцеларии во индустриска зона во Не...


1 €
или предлог цена
Вчера 09:09Страна 1 од 61

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам