Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
290 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Деловен простор во Центар на Скопје,се изнајмува

Деловен простор во Центар на Скопје,две засебни простории,два тоелети...


650 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 13:00Промовирано

Deloven objekt za razna namena

Se prodava deloven objekt na uluca Zivko Firfov 2 vo Veles (poranesen...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Се издава деловен простор 1100 квадрати цена поволна

Deloven prostor Издаваме совршен деловен простор локација зад бензис...


1 €
или предлог цена
12 мај 14:34Промовирано

Se izdava objekt na odlicna lokacija

Objektot se naoga vo naselba Babi vednas do detska gradinka. Objektot...


1 €
или предлог цена
Вчера 21:33ЧОЈС-Se prodava pogon/hala za proizvodstvo

Се продава нов погон/хала п+1 за секаков вид намена со површина на па...


500 €
или предлог цена
Вчера 20:27Se izdava bravarska/mehanicarska rabotilnica ili magacin

Se izdava bravarska/mehanicarska rabotilnica, moze i da se koristi ka...


1 €
или предлог цена
Вчера 17:09SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR 812m2 NA EKSTRA LOKACIJA

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR PO MOZNOST ZA UREDUVANJE PO VASA ZELBA ZA...


По Договор
или предлог цена
Вчера 15:07Се изнајмува деловен објект во индустриска зона во Кочани

Се изнајмува / продава деловен објект во индустриска зона во Кочани (...


По Договор
или предлог цена
Вчера 15:01Се издава/продава деловен простор.

Се издава/продава деловен простор,работилница. Хала 500m2 со сите маш...


1.050 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
1.100 €
Вчера 14:43Se Izdava Deloven Prostor

Se Izdava Deloven Prostor KRUSEVSKI PAT NAMENET ZA SEKAKVA DEJNOST ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:09СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 750м2

Се Издава или Продава Деловен Простор 750м2 на едно ниво погоден за с...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:36ДЕЛОВНИ ОБЈЕКТИ СО СИЛОСИ ВО КУМАНОВО

Деловни објекти + 3 Силоси запишан на ИЛ 1201 за КО Биљановце - ВОНГР...


19.589.235 МКД
или предлог цена
Вчера 12:45Се издава деловен простор

Се издава деловен простор од 100 м2 , на ул. "Круме Беќар" бр.5 во Пр...


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:39SE IZDAVA DELOVNI PROSTORI HALI VO BLIZINA NA BITOLA

NA 10 KM OD BITOLA VO BLIZINA NA "KROMBERG & SCHUBERTCHUBERTE" SE IZ...


2 €
или предлог цена
Вчера 10:55SE IZDAVA RABOTILNICA

Se izdava objekt od 90m2 so dvorno mesto 1400m2, do benzinska pumpa L...


1 €
или предлог цена
Вчера 08:07ИЗДАВАЊЕ, ПРОДАЖБА, ЗАМЕНА НА ПОГОН/РАБОТИЛНИЦА/МАГАЦИН

Издавам или продавам (можна е и заменаза возило или камион) работилни...


1 €
или предлог цена
15 мај 12:38Deloven prostor.

Se izdava deloven prostor vo Lisice na glavna ulica so sopstven parki...


1 €
или предлог цена
14 мај 20:52Se prodava objekt

Se prodava objekt ima kancelarija i mnogu xali zvoni na 070 427 245


5.555 €
или предлог цена
14 мај 16:32DUKjAN - ZAMENA ZA SKIP JCB 3CX

PRODAVAM I IZDAVAM DUKjAN VO CENTAROT NA KRIVA PALANKA POTOCNO POZADI...


По Договор
или предлог цена
14 мај 08:44IDEALEN PROSTOR ZA SEKAKVA RABOTILNICA

PRODAVAM DELOVEN PROSTOR IDEALEN ZA SEKAKVA RABOTILNICA VO C...


По Договор
или предлог цена
13 мај 15:17Poranesen objekt Industrija za mleko Prilep

Lice za kontakt 070 207 405 - Aco Se prodava poranesna IM Prilep. ...


По Договор
или предлог цена
13 мај 15:11Industriski hali od 3200 m2 za EXTRA CENA!!!

Se prodavaat 3 industriski hali so vkupna povrsina od 3200 m2 za seka...


1 €
или предлог цена
13 мај 10:24Hala za poveke nameni

Halata se naoga g lisice industriska zona


2.222 €
или предлог цена
12 мај 18:57Se izdava 200m2

Se izdava hala 200m2 vo lisice so kancelarija. Tel 078 400 343 . Kars...


По Договор
или предлог цена
12 мај 18:57Се издава деловен простор 1100 квадрати цена поволна

Deloven prostor Издаваме совршен деловен простор локација зад бензис...


1 €
или предлог цена
12 мај 14:34Se prodava / izdava deloven objekt vo Pintija

Se prodava ili izdava deloven objekt vo Pintija, 1180m2, od koi 730m2...


По Договор
или предлог цена
12 мај 09:46Se izdava deloven prostor

Se izdava deloven prostor namenet za poveke dejnosti, struja, voda, s...


2 €
или предлог цена
11 мај 22:39SE PRODAVA

Objektot e nov izgraden od tvrda gradba za poveke inf 078 514 059


По Договор
или предлог цена
11 мај 12:48Deloven object Gostivar

Se prodava del od objekt vo Gostivar opishan vo imoten list br. 997...


290.000 €
или предлог цена
11 мај 12:01Se IZDAVA pod naem fabrika ekstra lokacija

Se IZDAVA pod naem deloven prostor od 600m2- poraneshna fabrika za te...


3 €
или предлог цена
11 мај 07:23Деловен и станбен простор

Се продава или издава деловен и станбен простор...деловен простор под...


15 €
или предлог цена
10 мај 21:48ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ - Деловен простор

Се продава деловен простор со површина 115м2,наменски опремен за орди...


По Договор
или предлог цена
10 мај 21:03ДУЌАН ВО ЦЕНТАР - ЗАМЕНА ЗА АВТОМОБИЛ

PRODAVAM I IZDAVAM DUKjAN VO CENTAROT NA KRIVA PALANKA POTOCNO POZADI...


По Договор
или предлог цена
10 мај 17:43Nedvizen imot 3000m2

se prodava plac 3000m2, hala so delovno stanben prostor 800m2 cena po...


1 €
или предлог цена
10 мај 16:10SE IZDAVA & IPET ME QERA

SE IZDAVA & IPET ME QERA Se Izdava nov Renoviran Servis , izrabo...


150 €
или предлог цена
10 мај 13:00Se izdava deloven prostor vo Stip

Se izdava 600m2 deloven prostor vo novo izgraden objekt na prizemje v...


3 €
или предлог цена
10 мај 12:23Se izdavaat Hali/Hala Magacin/Magacini vo Kavadarci

Se izdavaat 3 hali vo Avtoremont Glisic pod benzinska pumpa Gala na 5...


По Договор
или предлог цена
09 мај 21:23Se izdavaat Hali/Hala Magacin/Magacini Kavadarci

Se izdavaat 3 hali vo Avtoremont Glisic pod benzinska pumpa Gala na 5...


По Договор
или предлог цена
09 мај 21:23Се издава деловен простор во кругот на поранешен Еурофуд

Се издава деловен простор во кругот на поранешен Еурофуд, веднаш до н...


1 €
или предлог цена
09 мај 20:30Se iznajmuva ili prodava hala od 5457 m2 !!!

Се изнајмува или продава хала со квадратура од 5457 м2 и земјиште од ...


1 €
или предлог цена
09 мај 19:43Se prodava il dava s kirija

Se prodava ili se dava s kirija objekt od 850 m2 vo inustriska zona ...


250 €
или предлог цена
09 мај 11:28nas. ILINDEN, pogon, magacin, deloven prostor

Plac 3000m2, objekt 1200, kompletna infrastruktura. Moze del.


1 €
или предлог цена
09 мај 07:28Deloven prostor

Se izdava deloven prostor 550 m/2. Ul. Damjan Gruev br.2. Vo blizina...


1 МКД
или предлог цена
08 мај 15:45Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам