Цела Македонија
                           
530 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Vikendica vo dolna MATKA - se prodava !

` Se prodava vikendica vo dolna MATKA na prekrasna lokacija so pogled...


700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Викенд куќи

Вчера 20:03Промовирано

Се издава викендичка во Љубаништа

Се издава викендичка во Љубаништа. Викендичката се состои од два засе...


25 €
или предлог цена
26 јун 10:04Промовирано

АПАРТМАНИ ВО ЉУБАНИШТА НА 100м ОД ОХРИДСКО ЕЗЕРО

Се издава викендица со 2(два) поединечни двособни апартмани од по 40м...


1 €
или предлог цена
31 мај 08:52Промовирано

SE PRODAVA ILI MENUVA

Se prodava ili menuva za druga nedviznost. Vikendicata e nova so imot...


45.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Викенд куќи

Денес 17:38Se prodava Vikendica

Se prodava Vikendica vo blizina na zel. stanica Rajko Zinzifov . So p...


1 €
или предлог цена
Денес 16:04Prodavam kamp / Продавам камп

Продавам камп контејнер, реновиран, во авто-камп Елешац - Охрид со це...


2.000 €
или предлог цена
Денес 13:49Викендица со поглед на Ох. езеро 1500 м.н.висина

Се издава викендица на планината Јабланица со поглед кон Охридското е...


10 €
или предлог цена
Денес 13:47ВИКЕНДИЦА ВО ЉУБАНИШТА НА 100м ОД ЕЗЕРО

Се издава цела викендица во Љубаништа пред автокампот, на само 100-15...


40 €
или предлог цена
Денес 13:39Се издава викенд куќа

Се издава викенд куќа БАЈАМ АПАРТМЕНТ, со пет апартмански соби: една ...


2 МКД
или предлог цена
Денес 13:36VIKEND KUKA ZA IZNAJMUVANE VO S.NIZEPOLE PELISTER

Vo pazuvite na Baba Planina vo blizina na vrvot Pelister(s.Nizepole) ...


1 €
или предлог цена
Битола

Викенд куќи

Денес 13:30SE PRODAVA VIKENDICA NA PATOT ZA BISTRICA SO MESTO OD 1000m2

Vikendica 70m2 ...1000m2 dvorno mesto...bunar...na dva sprata


25.000 €
или предлог цена
Битола

Викенд куќи

Денес 13:22Apartman GOLF - Star Dojran

Телефони за контакт : 071 222 426 и 070 220 022. За вистински ...


35 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Викенд куќи

Денес 13:00Bazen za vasata proslava

Se iznajmuva Bazen pogoden za sekakov vid na proslavi: -dneven odmor...


6.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Викенд куќи

Денес 13:00ВИЛА ,,МАНЕ" ПЕХЧЕВО

ВИЛА „МАНЕ“ Oблеана во чист воздух и природна убавина, оваа вила е ун...


1 МКД
или предлог цена
Пехчево / Берово

Викенд куќи

Денес 12:16Vikendica vo Vojnik so Hala na asfalt

Se prodava vikendica zaedno so Hala za rabota i 3000 m2 dvor vo vojni...


89.000 €
или предлог цена
Куманово

Викенд куќи

Денес 11:40vikendica vo katlanovo

Prodavam opremena vikendica vo Katlanovo, legalizirana so cist imoten...


45.000 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Викенд куќи

Денес 10:18Vikend kuka vo s.Rastani

Se prodavaat dve kuki pred seloto rastani ednata e stara a drugata go...


22.000 €
или предлог цена
Денес 09:19Se prodava kuka 110m2 dvor 3500m2 na more vo Grcija, Kavala

Se prodava kuka od 110m2 so dvor od 3.500m2 vo Grcija, kaj Ofrinio - ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Викенд куќи

Денес 09:13Se izdava bungalov Ohrid

Bungalov so sopstveno kupatilo dnevna kujna kapacitet 5 lica na 20 m ...


1 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Викенд куќи

Денес 08:21Vikendica na Ablanica

Se prodava vikendica(karabina) od 100m2 so pomosen objekt I plac od...


1.000.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Викенд куќи

Вчера 23:48Apartmani Star Dojran

Se izdavat apartmani vo centar do hotel Makedonija na 1 min od gratsk...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Викенд куќи

Вчера 22:47Vikendica vo dolna MATKA - se prodava !

` Se prodava vikendica vo dolna MATKA na prekrasna lokacija so pogled...


700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Викенд куќи

Вчера 20:03Prodavam plac za Vila Ljubanista Sveti Naum

Prodavam plac za Vila vo Ljubanista Sveti Naum vo najubavi...


1 €
или предлог цена
Вчера 16:41Vikendica

vikendica legalizirana vo golemo konjari 3 sobi zagradena vodovod str...


10.001 €
или предлог цена
Прилеп

Викенд куќи

Вчера 16:05Викендичка Маврово

Оваа викендичка се наоѓа во маврови анови на околу 8 километри од ски...


50 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

Вчера 15:39atraktivna vikendica so mnogu golem dvor vo Setole

🧐👉samo vo AGENCIJA CHANAK👈 📣atraktivna vikendica 🏡 so mnogu gol...


69.999 €
или предлог цена
Тетово

Викенд куќи

Вчера 15:29Викендица на Китка - Караџица

Се продава викендица на Китка - Караџица. Чист планински воздух на 25...


75.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Викенд куќи

Вчера 14:03Mavrovo/Маврово iznajmuvam novi apartmani

Се изнајмуваат апартмани веднаш до ски стазата со поглед на езерото и...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Викенд куќи

Вчера 13:18Вила, планина Плачковица

Итнооо се продава, наместена е вилата 60m2 на добра локација на план...


13.500 €
или предлог цена
Радовиш

Викенд куќи

Вчера 11:08Mavrovo vila Kira

Vo srceto na mavrovo se naoga potpolno nova , moderna vila so odlicen...


100 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

Вчера 10:08Se prodava vikendica vo blizina Bislim Bislimska klisura

Se prodava vikendica vo blizina Bislim Bislimska klisura od 60 m2 s...


6 €
или предлог цена
Куманово

Викенд куќи

Вчера 09:28Se prodava plac so vikendica vo selo trubarevo

placot e okolu 900 kvadrati, za podetalno info javete se zemjishtet...


45.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Викенд куќи

Вчера 09:23PRODAVAM KUKJA vo STAR DOJRAN

Prodavame kukja vo Star Dojran, so stanbena povrshina 85m2,so terasa ...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Викенд куќи

30 јун 23:19СПРАТ ОД КУКА ПОКРАЈ ПРЕСПАНСКО ЕЗЕРО

СЕ ИЗДАВА СПРАТ ОД КУКА ВО ЛЕТНИОТ ПЕРИОД И НИЗ ЦЕЛА ГОД ЗА ЉУБИТЕЛИ ...


4.000 МКД
или предлог цена
Битола

Викенд куќи

30 јун 21:54kupuvam vikendica ili plac vo PLETVAR

kupuvam vikendica ili plac vo s.Pletvar ili okolinata. Informacii na ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Викенд куќи

30 јун 21:16Се изнајмува спрат од куќа

Се изнајмува спрат од куќа во Битола. Куќата се наоѓа до старата авто...


1 €
или предлог цена
Битола

Викенд куќи

30 јун 21:04PRODAVAM VIKEND KUKJA - TOP LOKACIJA

Se prodava vikend kukja vo odlicna sostojba, namestena komplet na mno...


17.900 €
или предлог цена
Прилеп

Викенд куќи

30 јун 19:09plac i objekt vo "Suvi Laki" (Strumica/Berovo)

prodavam plac,objekt, i delovi od objekti po imoten list vo "Suvi Lak...


1 €
или предлог цена
Струмица

Викенд куќи

30 јун 18:18Kupuvam vikendica vo okolinata na Skopje

Kupuvam vikendica vo okolinata na Skopje, so imoten list, voda, struj...


30.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Викенд куќи

30 јун 17:23Baram Vikendica vo skopsko pod naem do 100 evra

Baram pod naem vikendica vo skopska okolina (Skopska crna gora, Sonje...


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Викенд куќи

30 јун 15:54Kuka vo Erdzelija

Kukata e na samiot vlez na Erdzelija Kuka 60m2 Plac 1000m2 Pomosni...


16.500 €
или предлог цена
Свети Николе

Викенд куќи

30 јун 15:53Se prodava vikend kuka vo Mavrovo 400m2

ш.Ј251-Се продава куќа (викендица) 400м2 и двор 440м2 во Маврово. Ќуќ...


250.000 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

30 јун 13:22Se prodava imanje 1 hektar so kukja

Se prodava imanje 1 hektar so kukja. Ima i bazen, zagraden prostor. B...


13.000 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
15.000 €
30 јун 13:00Страна 1 од 14

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам