Пробиштип
                           
11 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se iznajmuva Stan

Stan vo centar renoviran namesten na 2 kat Info:076234061 Cena po vid...


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Станови

Денес 14:40Се издава стан во Пробиштип

Се издава реновиран стан во Пробиштип.За повеќе информации јавете се ...


По Договор
или предлог цена
Пробиштип

Станови

Вчера 12:05ИЗНАЈМУВАМ СТАН

СЕ ИЗНАЈМУВА КОМПЛЕТНО НАМЕСТЕН СТАН, ВО ЦЕНТРАЛНИОТ ДЕЛ НА ПРОБИШТИП...


1 МКД
или предлог цена
Пробиштип

Станови

31 мар 21:04Se prodava stan

Se prodava stan na ul. Joakim Krcovski br. 10 Probistip


28.000 €
или предлог цена
Пробиштип

Станови

06 јун 23:39Стан во Пробиштип

Барам стан во продажба. Доколку некој продава или знае некој што прод...


По Договор
или предлог цена
Пробиштип

Станови

10 апр 22:41Барам стан/спрат од куќа

Барам стан/спрат од куќа за изнајмување на подолг период.


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Станови

07 апр 22:02Stan namesten,renoviran so kluc na raka

Stan = Mozna zamena so doplata za kuka Ima: Terasa,drvarnik,dvorno m...


По Договор
или предлог цена
Пробиштип

Станови

03 сеп 05:58Se iznajmuva stan

Se iznajmuva namesten i vednas vselliv stan vo Probistip , vo centaro...


По Договор
или предлог цена
Пробиштип

Станови

04 јун 18:48Се продава двособен стан во Пробиштип 48м2

Се продава двособен стан во Пробиштип во близина на центарот на градо...


17.000 €
или предлог цена
Пробиштип

Станови

16 фев 19:14СТАН ВО ПРОБИШТИП

Се продава стар стан во Пробиштип, делумно реновиран.40м2, на призем...


20.000 €
или предлог цена
Пробиштип

Станови

26 сеп 19:33Се Продава Реновиран стан во прва Гитерка

се продава стан, се наога до автобуска станица во пробиштип (прва гит...


28.000 €
или предлог цена
Пробиштип

Станови

11 мај 07:45Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам