Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
67 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kimono za karate marka Kihon

Prodavam kimono samo ednas oblecen, marka Kihono, detsko br. 140 Cen...


1.300 МКД
или предлог цена
Денес 07:48Novi profesionalni boks, mma, kick boks vreki vreka

KVALITETOT NA VREKITE E PERFEKTEN!!! NEZAMENLIV!!! BEZ NITU EDNA REKL...


3.000 МКД
или предлог цена
03 окт 06:18Амблеми

Продавам амблеми Славчо 071/367-813


1 €
или предлог цена
02 окт 22:34Продавам штитници за потколеници и ракавици

Продавам нови неупотребувани штитници за потколеници за карате и рака...


1 €
или предлог цена
02 окт 22:33PRIDE PROFESIONALNI VREKI ZA TRENING NA SITE BORECKI VESTINI

www.pride.mk ALPE SPORT Bul:Kuzman J. Pitu 24/15 Skopje nova ze...


По Договор
или предлог цена
02 окт 13:46Profesionalna Boks, kick boks, mma, Vreka, Vreki, KVALITET

KVALITETOT NA VREKITE E PERFEKTEN!!! NEZAMENLIV!!! BEZ NITU EDNA REKL...


3.000 МКД
или предлог цена
30 сеп 11:12ДЕТСКИ БОКС РАКАВИЦИ PRIDE 6 OZ. SAMO VO PRIDE.MK BOXING GL

BOXING GLOVES KICK BOXING GLOVES БОКСЕРСКИ РАКАВИЦИ КИКБОКС РАКА...


2.000 МКД
или предлог цена
29 сеп 20:47DRZAC ZA VREKJA BOKS..држач вреќа бокс

Држач за вреќа боксерска /кикбокс НОВИ!! Носивост 130 кг.. Држачите...


20 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Боречки спортови / Справи / Опрема

29 сеп 13:25Profesionalna Vreka Gorilla Sports Excalibur Pro

Nova,Neodpakovana,bokserska vreka profesionalna Gorilla sports Excal...


8.990 МКД
или предлог цена
28 сеп 12:09mma ufc boks rakavici

Prodavam malku koristeni mma ufc rakavici. Vo odlicna sostojba.


1.000 МКД
или предлог цена
27 сеп 13:26ADIDAS SPEED BOXING PROFI ВРЕЌИ ЗА УДИРАЊЕ Designed in USA

ADIDAS SPEED BLACK/GOLD ВРЕЌИ ЗА УДАРАЊЕ НОВО НАЈНОВИ МОДЕЛИ НА AD...


По Договор
или предлог цена
27 сеп 12:27Prodavam Vreka za Boks so Rakavici

Prodavam Vreka za Boks so Rakavici


40 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Боречки спортови / Справи / Опрема

26 сеп 12:45Boks vrekja

Nova ne koristena 1,5m visina


3.250 МКД
или предлог цена
24 сеп 17:30Појаси за карате

жолт SMAI x 1 црвен SMAI x 2 зелен x 2 син MASTERS x 2 150 мкд парче


150 МКД
или предлог цена
24 сеп 07:55KVALITET PRED SE!!! 10G. GARANCIJA! OTVORI OGLAS!

KVALITETOT NA VREKITE E PERFEKTEN!!! NEZAMENLIV!!! BEZ NITU EDNA REKL...


3.000 МКД
или предлог цена
22 сеп 09:36Боксерски вреќи

Се продаваат професионални боксерски вреќи комплет со синџири и алки


3.000 €
или предлог цена
21 сеп 19:34Bokserski rakavici

Bokserski rakavici ednas obleceni Ringhorn 12oz


1.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Боречки спортови / Справи / Опрема

16 сеп 17:41PRIDE vrekja za boks

Vrekjata e nova NE udrena Komplet do NOVI rakavici i stegaci


7.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Боречки спортови / Справи / Опрема

02 сеп 20:43BOKSERSKI NARAKVICI I BANDAZERI

Odlicno socuvani Eden bandazer e 4m Kontakt broj 078 504 874 - Dav...


3.000 МКД
или предлог цена
31 авг 18:47Profesionalna Vreka Za Boks Gorilla Sports Excalibur Pro

Nova,Neodpakovana,bokserska vreka profesionalna Gorilla sports Excal...


8.990 МКД
или предлог цена
24 авг 12:27PROFESIONALNI TRENERSKI FOKUSERI KOZA SAMO VO PRIDE.MK

NOVO NOV MODEL Професионални тренерски фокусери Заоблениот дизај...


3.750 МКД
или предлог цена
18 авг 08:01ADIDAS KICK BOXING WAKO OPREMA 2021/2022 SAMO VO PRIDE.MK

NAJNOVI MODELI NA ADIDAS WAKO KICK BOXING OPREMA ZA TRENING I NA...


По Договор
или предлог цена
11 авг 12:05Nova!

Novi nekolku pati upotrebeni.. INFO ROBERT 078 358 550


6.000 МКД
или предлог цена
08 авг 20:57Prodavam novi kvalitetni mma (ufc) rakavici

Prodazba na novi ekstra kvalitetni profesionalni rakavici za mma (ufc...


1.500 МКД
или предлог цена
01 авг 09:04AMERIKANSKA POLICISKA PALKA TONFA

AMERIKANSKA POLICISKA PALKA TONFA VKUPNA DOLZINA 58 cm


1.300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Боречки спортови / Справи / Опрема

08 јул 11:06Prodavam visoko kvalitetni bokserski vreki

Prodavam visoko kvalitetni vreki za boks i kik boks so dimenzii: 1,5...


3.000 МКД
или предлог цена
22 јун 21:34Bokserski vreki

Prodavam bokserski vreki za boks i kik boks 1.5m-3500denari i 1m-3000...


3.000 МКД
или предлог цена
22 јун 21:34Novi profesionalni boks, mma, kick boks vreki vreka KVALITET

KVALITETOT NA VREKITE E PERFEKTEN!!! NEZAMENLIV!!! BEZ NITU EDNA REKL...


3.000 МКД
или предлог цена
10 јун 10:26Vreki, Vreka, MMA Rakavici, Bokserski Rakavici, UFC

KVALITETOT NA VREKITE E PERFEKTEN!!! NEZAMENLIV!!! BEZ NITU EDNA REKL...


3.000 МКД
или предлог цена
08 јун 09:09Боксерски ракавици OUTSHOCK

Се продаваат боксерски ракавици од Outshock. Ракавиците се во прекрас...


1.100 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Боречки спортови / Справи / Опрема

30 мај 13:10DETSKA VREKA ZA BOKS 5-10 GODINI

Комплет ѕа бокс ѕа почетници, вреќа 43 цм со ракавици ѕа деца 5-10 го...


50 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Боречки спортови / Справи / Опрема

12 мај 22:53Boks Rakavici, Bokserski Rakavici, KickBoks

Prodavam novi bokserski rakavici, golemina 6oz, 8oz, 10oz, 12oz, CENA...


2.000 МКД
или предлог цена
11 мај 09:34Se prodava vreka za boks 075 248 280

Se prodava vreka za boks idealna za vezbanje i topenje kalorii 075 24...


2 €
или предлог цена
10 мај 18:58JAPONSKO ZNAME

Продавам одлично зачувано Јапонско знаме 90x140


20 €
или предлог цена
02 мај 19:34NOVI BOKSERSKI RAKAVICI

NOVI BOKSERSKI RAKAVICI Tel 075 248 405


2.000 МКД
или предлог цена
06 апр 11:32Се продава вреќа за бокс

Се продава вреќа за бокс. Скоро некористена. 076 626 637


4.000 МКД
или предлог цена
26 јан 17:37PRIDE-EVERLAST-ADIDAS PROFI OPREMA ZA BORECKI SPORTOVI

WWW.PRIDE.MK ALPE SPORT Bul:Kuzman J. Pitu 24/15 Skopje nova ze...


По Договор
или предлог цена
13 јан 17:51Појасеви за карате

Продавам кафеав појас за карате Славчо 071/367-813


1 €
или предлог цена
08 дек 19:01Prodavam novi kvalitetni mma (ufc) rakavici 1.500mkd

Prodazba na novi ekstra kvalitetni profesionalni rakavici za mma (ufc...


1.500 МКД
или предлог цена
01 дек 05:23Rakavici

Se prodavaat rakavici(100% koža),sorcevi(top ten,adidas i venum),kost...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Боречки спортови / Справи / Опрема

13 ное 01:22Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам