Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
348 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PRODAVAM SKIJAC CEVLI NORDICA SO REGULATOR MALKU KORISTENI

PRODAVAM SKIJACKI CEVLI NORDICA BR 44 SO REGULATOR MALKU KORISTENI. ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

Вчера 19:42Ski konduri cevli

Prodavam ski konduri Salomon ekstra socuvani br.28, odnosno 43 ili me...


60 €
или предлог цена
Вчера 09:35Ski konduri detski

Prodavam malku koristeni ski konduri salomon mondo broj 24-24,5, odgo...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 09:35Skii Atomic R6

Skii Atomik racing 6 130 cm i cevli 35 ......skii 4000 den, cevli 300...


7.000 МКД
или предлог цена
03 окт 19:01Зимски кондури со гамашни Salomon S/LAB X Alp Carbon 2 GTX

Контакт САМО на Вибер поради често отсуство од МК. Лесно ќе се органи...


9.500 МКД
или предлог цена
03 окт 11:54Fischer RC4 Curv 120 Vacuum Full Fit 2018

Moze da se pravi korekcija na cizmata vo sportbike-Skopje Product ...


339 €
или предлог цена
03 окт 11:40Skii Fischer 165sm

info 071223943


50 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

02 окт 00:26Garmont "RADIUM"

Garmont "Radium" br.27.5 moze dogovor


1 МКД
или предлог цена
30 сеп 10:00Prodavam konduri za skijanje SALOMON

Продавам кондури за скијање SOLOMON 24.0 38. Во одлична состојба,...


3.500 МКД
или предлог цена
29 сеп 23:53Ekstra zacuvani Skii cevli od 43 do 48 broj !!!

Modeli od poslednite 3 godini!!! Flex od 80 do 130


1 МКД
или предлог цена
29 сеп 18:4110 evra par (na golemo)

CEVLITE SE DONESENI OD CH PRED NEKOLKU DENA A GI IMA NAJUBAVITE MARKI...


10 €
или предлог цена
29 сеп 08:13CIZMI I SKII EVTINO!!!

Tel 070-541-761 Prodavam 2 para skii i eden par cizmi za skijanje.20...


1 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

29 сеп 06:42Nitro snowboard chizmi

Nitro snowboard chizmi golemina 42 i 2/3.


По Договор
или предлог цена
28 сеп 08:32ALPINA CIZMI BR 37

ALPINA CIZMI BR 37.5 malce koristeni


1.500 МКД
или предлог цена
26 сеп 19:20LIZGALKI ROCES

LIZGALKI ROCES


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

23 сеп 17:10Ски опрема

Се продаваат👇👇👇 Тел.076894307 Ски -Atomic Beta v7.24 (170)-40...


По Договор
или предлог цена
22 сеп 22:43Salomon 26 - 26.5

077 535 635


По Договор
или предлог цена
22 сеп 12:14Cevli za skijanje

Se prodavaat cevli za skijanje br.28. 5


1.500 МКД
или предлог цена
20 сеп 08:08Salomon

Cizmite se kako novi , mnogu malku koristeni 27.5 sm


2.300 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
2.500 МКД
19 сеп 16:46Cizmi za skii Dalbello NX

Broj 42


50 €
или предлог цена
18 сеп 23:37Cizmi za skii Nordica 720

Skii cizmi i oprema


2.000 МКД
или предлог цена
18 сеп 23:37Ski cizmi

Vo dobra sostojba


45 €
или предлог цена
18 сеп 08:41Prodavam povolno Ski cevli ski konduri Salomon

Se prodavaat ski cevli broj 38, 24 24,5 Odlicni, socubani cena...


2.999 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

14 сеп 21:26Salomon cizmi / cevli za bord / daska

Se prodavaat salomon cevli broj 45, za bord/daska, cizmite vnatre se ...


1.900 МКД
или предлог цена
14 сеп 01:24Ski konduri

Продавам ски кондури rossignol,бр.26.5 (41).


3.000 МКД
или предлог цена
13 сеп 23:59Prodavam skijacki konduri

Prodavam skoro novi detski ski cevli, broj 28-29 (18.5) 25 evra.


25 €
или предлог цена
13 сеп 14:30Ski cizmi detski HEAD-malku koristeni

Prodavam detski ski cizmi HEAD golemina 190-195, odgovara za velicina...


2.500 МКД
или предлог цена
12 сеп 09:40Ski Cizmi Alpina

Cizmite se broj 44-45 mnogu malku koristeni jas sum prv sopstvenik


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

11 сеп 07:51Alpina konduri za skii

Se prodavaat skoro novi, malku koristeni. Broj 44/45


4.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

01 сеп 12:41Detski skii , stapcinja, konduri za skijanje.

Ski Rossignol 1m + konduri 255mm + stapcinja 85cm - 7000den Konduri...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

29 авг 19:07Detski skii , stapcinja, konduri za skijanje.

Zacuvani skii I konduri komplet Rossignol. Konduri Salomon , samo ed...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

29 авг 18:58Planinarski cizmi

Planinarski cizmi br. 37 👉Denver 👉Sympa tex Cena: 1200 den.


990 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

27 авг 18:32Се продава папучи за скии Nordica NX 8.5 Syntech

Се продава папучи за скии Nordica NX 8.5 Syntech Цена 2400 ден Тел...


2.400 МКД
или предлог цена
22 авг 21:02Се продава папучи за скии

Се продава папучи за скии golden team cr 660 ski shoes Цена 2400 ден...


2.400 МКД
или предлог цена
22 авг 20:55SKI CEVLI DELBELO

DELBELO,,SKI CEVLI-srebrena boja- GOLEMINA,290 ,,,350mm ili po ...


100 €
или предлог цена
22 авг 20:25Cevli za skijanje Tecnika 45, Alpina 42 i 43

Prodavam solidno socuvani cevli za skijanje: 1. Alpina br.41-42 (t...


1.600 МКД
или предлог цена
14 авг 21:05Cizmi za skijanje Salomon

Se prodavaat cizmi za skijanje Salomon 26-26.5 cm (br.41) INFORMA...


40 €
или предлог цена
09 авг 15:18Ski i konduri

Info 077 535 635


По Договор
или предлог цена
31 јул 09:46Snowboard boots/чизми

Sаlomon чизми во перфектна состојба минимално носени


4.000 МКД
или предлог цена
23 јул 13:00Snowboard čizmi Salomon

Snowboard čizmi salomon samo ednas koristeni


100 €
или предлог цена
17 јул 16:26Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам