Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
68 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Tennis Tenis reket

Cena na eden 30eur


30 €
или предлог цена
09 јан 20:29Se Prodavaat Reketi i TOPCINJA ZA TENUS

Se prodavaat povece Reketi za Tenis i toa Wilson,Prince ,Kubler,K2 i ...


1.234 €
или предлог цена
28 дек 09:34ORIGINAL COMBAT 4.9 REKET ZA BADMINTON

Zainteresirani za povekje info 070383612


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

28 дек 00:44WILSON рекет

Зачуван рекет за тенис WILSON Без футрола


1.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

23 дек 11:11TORBI-FUTROLI-RANCI ZA REKETI ZA TENIS

Se prodavaat Futroli i Ranci za Reketi za Tenis Isto taka ima na lag...


1.234 €
или предлог цена
06 ное 12:44WILSON NOVI REKETI ZA TENIS "NOVI "

Se prodavaat Novi neotpakuvani reketi za tenis WILSON komplet so futr...


123 МКД
или предлог цена
06 ное 12:44Se prodavaat 3 reketi za tenis

Vo odlicna sostojba 1 HEAD 3500 2 slazenger 2500 3 WILSON 3500 Site ...


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

03 ное 14:04Reketi za tenis,Reket,Head,Wilson,Princes i dr.

Prodavam reketi od poznati brendovi po ekstra ceni vo odlična sostojb...


20 €
или предлог цена
31 окт 20:37Рекет за бадмингтон/ Reket za badmington

Се продава рекет за бадмингтон со футрола.


600 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

02 окт 12:36Babolat Roddick junior 140 reket

Detski reket za tenis, vo dobra sostojba.


800 МКД
или предлог цена
29 сеп 16:34Partizan logo slika za na zid

Ajdemo GROBARI Logo Partizan Dimenzija 50 cm x 42 cm Materijal Medij...


1.500 МКД
или предлог цена
28 јул 14:14Се продава мрежа за тенис

Мрежа за тенис...чувана повеќе од 15 год. Во плакар... се продава 150...


150 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

25 јул 15:30Tenis - Тенис - Teniski reketi, Spanuvanje na reketi

Tenis, teniski reketi Head Speed MP/PRO Graphene 360+ (2020/2021) н...


200 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

15 јул 12:54Prodazba na REKETI ZA TENIS -Wilson-Prince-Kuebler

Se Prodavaat reketi za tenis . Wilson Prince Kuebler i dr. Modeli ...


35 €
или предлог цена
10 јун 18:15Пинг понг маса со тркалца Runners

078-255-255 078-470-470 Пинг понг маса комплет со професионална...


19.500 МКД
или предлог цена
18 мар 15:09Raked za tennis

se prodava raked za teniss dobro zacuvan moze da se vide vo biolkoe ...


2.000 МКД
или предлог цена
11 мар 21:39prodavam 2 wilson teniski reketi otvori i procitaj modeli

prviot e wilson advantage racket mit size frame geometry vtoriot e ...


70 €
или предлог цена
09 мар 23:10Raketi za tenis

Razlicni vidovi na teniski raketi po povolni ceni


1.000 МКД
или предлог цена
23 фев 09:25Торба за тенис рекети

Се продава торба за 2 тениски рекети Babolat Nadal pure aero,многу м...


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

24 јан 11:19Babolat Synthetic Gut

Се продава жица за рекет (Babolat Synthetic Gut). Само мал дел од неа...


1.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

03 сеп 12:54Teniska torba-Torba za tenis BABOLAT

Se prodava torbica za tenis BABOLAT.Odlično sočuvana.


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

31 јул 00:29BABOLAT Comet 125

Se prodava reket za tenis Babolat Comet 125


800 МКД
или предлог цена
13 јул 20:14Teniski reket HEAD YOUTEK SPEED S - одлична состојба

Се продава тениски рекет HEAD YOUTEK GRAPHENE SPEED S. - Рекетот е ...


5.600 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

20 јун 12:42Oprema za tenis

Prodaje se u kompletu 2 reketa + torba


8.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

20 мај 13:29SE PRODAVAAT REKETI PRINCE, WILLSON..

Reketite se vo odlicna sostojba


50 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

15 дек 17:55Teniski reket mn maklu koristen

Se prodava dobro socuvsn teniski tenet Head grafite compact 660 cena ...


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

21 ное 14:21Puma requet so potpis na G.Vilas rrr

Prodavam mnogu star no premnogu socuvan teniski reket puma so potpis ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

09 окт 12:39Se prodava Prince reket

Se prodava Prince triple force,reketot e vo odlicna sostojba koristen...


2.000 МКД
или предлог цена
20 авг 19:59Страна 2 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам