Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
68 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Reket Babolat

prodavam recisi nov reket samo nekolku pati koristen.So futrola i gum...


5.000 МКД
или предлог цена
28 мар 16:03Reketi za tenis

.


6.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

25 мар 22:34Нова профи торба Head Tour Travel Team

Продавам нова професионална голема торба со тркалца Head Tour Travel ...


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

24 мар 23:27Teniski reketi

Se prodavaat razni reketi Komplet so futrola i topcinja Socuvani ...


500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

24 мар 15:51RANEC TORBA ZA REKETI I OPREMA HEAD

MNOGU SOCUVANA TORBA RANEC ZA REKETI I OPREMA HEAD


11 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

22 мар 20:07Australian Open oficijalna topka - topki za tenis - тенис

🎾Dunlop Australian Open🎾 3 топки! -Официјална топка на првиот грен...


360 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

19 мар 00:11Detski profesionalni reketi tenis Dunlop

Se prodavaat detski profesionalni reketi za tenis! Od 5 do 13 godini.


1.800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

19 мар 00:10Novi i polovni teniski reketi! Reket za tenis Dunlop!

Detski, pocetnicki, rekreativni i profesionalni reketi Dunlop. Детск...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

19 мар 00:10Dunlop topki Dunlop Fort All court

Teniski topki Dunlop Fort All court -pakuvani po 3 vo kutija -cena: 3...


360 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

19 мар 00:10тениски рекети

Se prodavaat teniski reketi! 1.Novi Babolat pure aero Rafael Nadal m...


2 МКД
или предлог цена
16 мар 13:30Wilson Blade 98 ver.7 305gr Вилсон Блејд рекети тенис

Prodavam 2 teniski reketi- Wilson Blade 98, Version 7, 305 gramski, s...


80 €
или предлог цена
- 30 % Попуст
115 €
Скопје Центар / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

12 мар 11:13WILLSON i BABOLAT

Prodavam teniski reket : WILLSON grafiten , nov neupotreben


5.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

07 мар 12:11Reket za Tenis za Vozrasni.

Se prodava Reket za Tenis za Vozrasni.


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

06 мар 21:12Reket za Tenis za Vozrasni.

Se prodava Reket za Tenis za Vozrasni.


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

06 мар 21:12Prodavam set od palki za golf

Prodavam set od palki za golf Tour edge


15.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

06 мар 15:39Detski tenis reket

Detski teniski reket Head Maria Sharapova 23" vo odlicna sostojba!


20 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

02 мар 10:34Reketi 4 komada

Se prodavaat poedinecno cena po dogovor.


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

19 фев 16:06Reketi za TENIS od poznati Svetski marki Wilson,Head,Babolat

Se prodavaat Reketi za TENIS od poznati svetski marki:WiLSON, HEAD ,B...


1.234 €
или предлог цена
13 фев 12:50WILSON NOVI REKETI ZA TENIS "NOVI "

Se prodavaat Novi neotpakuvani reketi za tenis WILSON komplet so futr...


123 МКД
или предлог цена
13 фев 12:47SE PRODAVA TENISKI REKET SO PAKET TOPCINJA

SE PRODAVA TENISKI REKET SO PAKET TOPCINJA


1.900 МКД
или предлог цена
12 фев 14:11Tenis

Prodavam reket za tenis Tel.za kontakt 070 305606


200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

03 фев 15:49топчиња за тенис Artengo

се продаваат 4 топчиња за тенис Artengo


600 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

02 фев 12:40HEAD

Se prodava Head T.i51.00 vo odlicna sostojba


3.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

01 фев 21:29se prodavaat teniski reketi za deca

se prodavaat teniski reketi za deca


1.600 МКД
или предлог цена
29 јан 19:46Куфер за голф опрема

Се продава куфер за носење на голф опрема. Куферот е во вредност од 1...


119 €
или предлог цена
27 јан 19:17Tenis masina za spanovanje na reket.

Spanerica za teniski reket.


550 €
или предлог цена
24 јан 22:15TENISKI REKETI HEAD WILSON PRINCE

Se prodavaat teniski za vozrasni i detski od site brendovi i golemini...


500 МКД
или предлог цена
02 јан 19:14se prodavaat teniski reketi novi

se prodavaat teniski reketi


1 €
или предлог цена
01 јан 14:52Futrola za reket

Se prodava futrola za reket head


10 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

19 дек 21:52Teniski reketi

Se prodavaat teniski reketi so futrola i teniski topcinja Crn so fut...


500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

19 ное 11:08Profesionalen raket za tenis PRINCE o3 LIMITED EDITION

raketot e vo odlicna sostojba, mnogu malku koristen


8.000 МКД
или предлог цена
11 ное 14:28SensoGlove kozena narakvica so senzori

SensoGlove kozena narakvica so senzori na prsti i displej 3000 den....


111 €
или предлог цена
11 ное 14:05Тениски рекет Head YouTek Graphene Speed S

Тениски рекет Head YouTek Graphene Speed S, супер состојба (8.5/10). ...


4.300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

08 ное 12:58Head speed mp i tasna head

Reketite se 300 gr kao novi bes nikakvo ostetuvanje se prodavad kompl...


220 €
или предлог цена
22 окт 13:13Babolat Pure Drive Tour

Se prodava reket za tenis marka Babolat Pure Drive Tour zacuvan vo is...


60 €
или предлог цена
20 окт 21:58Tenniski reketi

Se prodava Tenniski reket odlicno zacuvan Head


1 МКД
или предлог цена
19 окт 11:40Teniski reket

Se prodava detski teniski reket pro Komplet so topcinja Socuvan ...


500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

12 окт 14:26Neupotrebena Wilson oprema za golf

Kontakt: Hristijan 071 247 329


899 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

05 авг 18:40Детски тениски рекети HEAD SPEED Graphene 26"

Рекетите се здрави со нов шпан и гриф. Цената за HEAD Graphene XT...


2.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

10 апр 16:58TENIS TENISKI REKET REKETI * HEAD * ANDRE AGASSI proveri

HEAD RADICAL JR. ANDRE AGASSI PERFEKTNO SOCUVAN GOLEMINA 67 cm TEZ...


50 €
или предлог цена
06 мар 20:06Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам