Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
265 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

CZ 75 BD POLICE cal 9 luger

*** NOV *** NOV *** SE PRODAVA REDOK PRIMEROK NA CZ 75 POLICISKA VE...


499 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лов / Пукање / Останато

Денес 19:43VOZDUSNA PUSKA GAMO

PRODAVAM VOZDUSNA PUSKA GAMO BLACK BEAR 5.5mm, NAJNOV MODEL KUPENA 1...


7.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.000 МКД
Кисела Вода / Скопје

Лов / Пукање / Останато

Денес 14:15prodavam nov dvogled GROSSFELD

prodavam nov dvogled grossfeld 99990X6880 8m/48000m kontakt aleksand...


3.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лов / Пукање / Останато

Денес 13:27noken vizir

prodavam noken vizir


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лов / Пукање / Останато

Денес 13:16  НОВ ОГЛАС

Dijaboli 7.62 mm pcp дијаболи

Prodavam dijaboli 7.62 mm slug mnogu precizna i stabilna dijabola za ...


1.300 МКД
или предлог цена
Денес 13:07CZ 999 scorpion

se prodava isklucivo na lice so dozvola ispukano samo 2 kursumi


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Лов / Пукање / Останато

Денес 13:02Radio Stanica Toki Voki BAOFENG UV-5R 8W

Nova BAOFENG UV-5R CENATA E ZA EDNA STANICA Domet do 10km Tec...


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лов / Пукање / Останато

Денес 13:00Радио Станици Baofeng 999s

ЦЕНАТА Е ЗА ЕДНА 1 станици 1 * Baofeng Blue BF-999S UHF CTCSS/CDCS...


1.250 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лов / Пукање / Останато

Денес 13:00Продавам пиштол цз 99

Prodavam pistol cz99 Cena 350евра 078222533


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лов / Пукање / Останато

Денес 10:35Каиш Колан за 12 калибар за 25 куршуми

Каиш Колан за 12 калибар за 25 куршуми


600 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лов / Пукање / Останато

Вчера 23:56Karabin Mauzer M24

Se prodava domakinski socuvan,seuste na lov ne koristen karabin M24 s...


600 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лов / Пукање / Останато

Вчера 21:04Ноќен визор Noken vizor teleskop dvogled

Binoculars Night Vision Device R6 850 nm Infrared 1080P HD 5X Digital...


190 €
или предлог цена
- 24 % Попуст
250 €
Вчера 16:50Батерии за Баофенг радио станици Baofeng

Батерија за Баофенг радио станици Имам за BAOFENG BF-666S, 777s, 888...


300 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лов / Пукање / Останато

Вчера 13:46Футрола за куршуми на кундак калибар 30.06; 8x57; 12

Имам за сите калибри футроли !!! 9 куршуми


400 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лов / Пукање / Останато

Вчера 13:46Каиш - Kaish за калибар 30.06 25 куршуми

за 25 куршуми 8.57 i 12 kalibar Imam


600 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лов / Пукање / Останато

Вчера 13:46Дурбин / Durbin / Opticki nisan

Se prodava opticki nisan so jacina od 4.5 - 15 x 50mm pogoden za malo...


60 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лов / Пукање / Останато

01 јул 17:58Lisici

Prodavam novi orginalni lisici so dva kluca i pepper sprej 200 denari...


600 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лов / Пукање / Останато

01 јул 17:23Lovna puska Bokerica

Prodavam 12.iz 12/70 bokerica,so dokumenti, moze i zamena za poloafto...


400 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лов / Пукање / Останато

01 јул 13:10ODLICEN DVOGLED RUSKI MODEL BAIGISH 20X50

Достава на рака или по карго.Моделот Baigish е двоглед со широк спект...


2.050 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Лов / Пукање / Останато

01 јул 10:34LAMPI BATERISKI SO DRZAC ZA PUSKA

Novi bateriski lampi so polnenje koi koristat mnogu silna CREE LED-...


1 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Лов / Пукање / Останато

01 јул 10:12Vozdushna pushka

Se prodava vozdusna puska retay 135 brzina 350 m Cena 12500 Za po...


12.500 МКД
или предлог цена
01 јул 09:59Vozdushna PCP Hatsan AirMax .22 (5.5)mm

Се продава Hatsan Air Max .22 ( 5.5)mm пушката е одлична со 4 шаржери...


500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Лов / Пукање / Останато

01 јул 09:30Se prodava pistol CZ Crvena Zastava

Calibar 7.65 Samo na lice so odobrenie od MVR. Vo perfektna sostojba ...


300 €
или предлог цена
01 јул 09:20Futrola za pistol tt teteec tokarof 7.62mm 9mm

Futrolata e nameneta za TT 7.62 naptavena e od čista koža po naračka...


6.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Лов / Пукање / Останато

01 јул 06:48bajonet

Se prodava bajonet


3.000 МКД
или предлог цена
Петровец / Скопје

Лов / Пукање / Останато

30 јун 20:25Продавам оптика Konus Pro T30 3-9x40

Оптиката е нова и многу прецизна, има гравирана кончаница и може да с...


13.000 МКД
или предлог цена
30 јун 11:04bateriska lampa so mnogu silna CREE LED-Q3 dioda

tel za kontakt 071296091 071296091 071296091 ELEKTRIK BATERISKI L...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Лов / Пукање / Останато

30 јун 10:25BATERISKA LAMPA X-MAN SURVIVOR

NOV MODEL+++ ULTRA VOLTAGE 80000 KV 220 GRAMA 36X30X175MM 3X 1.5...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Лов / Пукање / Останато

30 јун 10:24BATERISKI LAMPI EKSTRA SVETAT

Novi bateriski lampi so polnenje koi koristat mnogu silna CREE LED-Q3...


599 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Лов / Пукање / Останато

30 јун 10:23Футроли за пиштол !!!

се продаваат нови футроли за пиштол некористени од чиста кожа.


5 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Лов / Пукање / Останато

30 јун 10:13Се продава Пушка Пумпарица Берета

Се продава новa некористенa пушка исклучиво на луге со дозвола. Инфо ...


5 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Лов / Пукање / Останато

30 јун 10:13prodavam bateriska sijalica

Prodavam nova Mag Lite bateriska sijalica javete se na bro...


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лов / Пукање / Останато

30 јун 07:53Prodavam Pistol Beretta 92 f

Na lice so odobrenie za nabavka na oruzje - prodavam pistol Beretta 9...


1.250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лов / Пукање / Останато

30 јун 07:49Prodavam poluavtomatski Karabin MERKEL SR1

Na lice so odobrenie za nabavka na oruzje -Prodavam poluavtomatski ka...


2.850 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лов / Пукање / Останато

30 јун 07:47Racno izraboteni nozevi

Prodavam racno izraboteni nozevi od visoko legiran celik pravilno zak...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лов / Пукање / Останато

28 јун 20:15Racno izraboten noz

Racno izraboten lovecki noz vrven kvalitet


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лов / Пукање / Останато

28 јун 20:14Karabin M48 special edition

Se prodava karabin M48 specijalna naracka vo fabrikata Samokov . Za p...


550 €
или предлог цена
28 јун 12:25Prodavam loven karabin Zastava m70

Prodavam loven karabin Zastava m70 8×57 na lice so dozvola a dokolku ...


450 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лов / Пукање / Останато

27 јун 16:06Prodavam Karabin Mauser M98

Na lice so odobrenie za nabavka na oruzje od kategorija repetiracki k...


700 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лов / Пукање / Останато

27 јун 15:00KARABIN "MAUZER" 8×57

Prv sopstvenik Doagja zaedno so Opticki Nishan Napomena : Se pro...


По Договор
или предлог цена
27 јун 14:17Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам