Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
47 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

TECHNOGYM EXCITE RUN NAJNOVI MODELI PROFESONALNI LENTI

ALPE SPORT FITNESS KUZMAN JOSIFOVSKI PITU 24/15 1000 SKOPJE MAKEDON...


По Договор
или предлог цена
24 сеп 16:03Промовирано

Фитнес справа

Се продава елиптичен кростренажер - германски модел CROSS TRAINER TL ...


12.000 МКД
или предлог цена
26 сеп 21:39Промовирано

Бенч клупа са сталком

Novi teleskopski stalak za šipku u kompletu sa kombinovanom benč klup...


8.000 МКД
или предлог цена
26 сеп 11:09Промовирано

STEPPERI ERGO-FIT 3000 PROFESSIONAL MADE IN GERMANY

Се продаваат повеќе на број и избор Топ состојба од медицинска прак...


549 €
или предлог цена
Вчера 17:54Techno Gym XT PRO

Steper Techno Gym XT Pro so BESPREkORNA Sostojba


500 €
или предлог цена
03 окт 14:56STEPER

Prodavam kvaliteten steper cena 3000 den.


3.000 МКД
или предлог цена
01 окт 11:17Steper CYBEX

Se prodava steper Cybex tectrix odlicno socuvan Raboti kompletno se...


300 €
или предлог цена
29 сеп 11:48Steper sport art

Se prodava steper marka sportart, odlicna sostojba cena 400evra


400 €
или предлог цена
26 сеп 16:48Steper

Steper Air Climber


2.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
2.500 МКД
25 сеп 14:09Steper Proteus

Se prodava steper Proteus, vo odlicna sostojba, pogoden za domasna a ...


300 €
или предлог цена
23 сеп 21:51Steper kettler steperce rider ispravno

Samo na ovoj broj 078305130 078305130 Prodavam 5 steperi doneseni ...


2.500 МКД
или предлог цена
22 сеп 08:01СТЕПЕРИ ЗА ФИТНЕС СО 2 НИВОА

Многу малце користени Должина:66cm Ширина:27cm Висина:10cm


1.200 МКД
или предлог цена
11 сеп 12:50STEPER I ELEVATOR

ELEVATOR 2200eur


2.200 €
или предлог цена
02 сеп 19:02LIFE FITNESS 95 SI LED STEPPER PROFESIONALNA UPOTREBA

СОСТОЈБА: КОРИСТЕНА Life Fitness Stepper 95Si е врв на комерцијалн...


750 €
или предлог цена
22 авг 15:06Steper

Steper i lizgac vo ispravna sostojba, cena za parce 1500 den


1.500 МКД
или предлог цена
18 авг 12:09POVOLNO PRODAVAM EXTRA STEPER!!!

Prodavam sprava za vezbanje - steper, mnogu malku koristena, skoro n...


4.000 МКД
или предлог цена
17 авг 15:59Kettler Power Steper

Se prodava Kettler Power Stepper. Za povekje informacii pratete porak...


4.000 МКД
или предлог цена
10 авг 14:49PROFESIONALNI KORISTENI STEPPERI TECHNOGYM,PRECOR,MATRIX

Se prodavaat koristeni profesionalni stepperi za komercijalna upotreb...


По Договор
или предлог цена
04 авг 18:00Steper

Se prodava steper vo ispravna sostojba


5.000 МКД
или предлог цена
16 јул 07:09Maxi Climber

sprava Maxi Climber malku koristena


5.500 МКД
или предлог цена
15 јул 22:19STEPER

Steper vo odlicna sostojba so ekran i podesuvanje na jacinata... INF...


2.500 МКД
или предлог цена
19 јун 01:43Prodavam Steper

Prodavam Steper skoro nov mnogu malku koristen vo domasni uslovi, soc...


2.500 МКД
или предлог цена
18 јун 13:05SE PRODAVA STEPER

SE PRODAVA STEPER MNOGU MALCE KORISTEN ODLICEN KAKO NOV


1 €
или предлог цена
15 јун 13:07Steper 4000 den

Steper zemen od teretana samo displeyot ne raboti udren e kako sto se...


4.000 МКД
или предлог цена
23 мај 15:01StairMaster 8 Series Gauntlet LCD - Najnov Model Skali USA

СЕ ПРОДАВААТ ПОВЕЌЕ НА БРОЈ ПРОФЕСИОНАЛНИ ЕЛЕКТРИЧНИ СКАЛИ. ДЕМО М...


По Договор
или предлог цена
11 апр 15:393 TIPA LENTI IZLOZENI VO SALON NA BIDIFIT 1GODINA GARANCIJA

https://bidifit.com/ NA RASKRSNICATA PRED DRZAVNA BOLNICA UL.ZE...


19.990 МКД
или предлог цена
01 апр 18:55Vozdushen steper

Ketler. Nov. 500 DENARI.


500 МКД
или предлог цена
21 дек 18:36STEPER СТЕПЕР SO 12 NIVOA NA OTPOR DO 120 KG

https://bidifit.com/ 070609659 02/6121100


12.990 МКД
или предлог цена
18 окт 15:23MINI STEPER СТЕПЕР TWISTER NOV NEOTPAKOVAN BIDIFIT

☎️ Купи веднаш на 070 609 659 🥇 до 12 месеци гаранција 🚛 Достава ...


12.990 МКД
или предлог цена
20 сеп 21:29MATRIX STEPPER S3x PROFESSIONAL

Се продаваат повеќе на број професионални степери за комерцијална и д...


1.599 €
или предлог цена
04 авг 11:00Степер

Малку користен степер во целосно исправна состојба.


3.500 МКД
или предлог цена
05 јул 13:36Kardio slim

Prodavam kardio slim


3.000 МКД
или предлог цена
29 мај 13:00NAJGOLEM IZBOR NA STEPER STEPERI ZA SOVRSEN I SEKSI IZGLED

POSETETE JA NASATA FACEBOOK STRANA SO LOGOTO FITNESS MK -dvona...


1 МКД
или предлог цена
26 апр 12:2108 апр 13:25NAJGOLEM IZBOR NA STEPER ZA PRIVLECEN ZADNIK NAJNISKI CENI

POSETETE JA NASATA FACEBOOK STRANA pod logoto FITNESS MK -steper ...


1 МКД
или предлог цена
27 мар 17:42Steper dvonasocen \\\ Runners ///

078-255-255 078-470-470 Степерот е двонаменска справа која ви пом...


6.250 МКД
или предлог цена
18 мар 15:10NOV STEPER DONESEN OD GERMANIJA СТЕПЕР STEPERI

STEPEROT E NOV NIKOGAS NE E VOZENO NA NEGO ..KUPEN OD GERMANIJA CEN...


6.000 МКД
или предлог цена
28 фев 23:03NOV PROIZVOD! STEPER I TWISTER VO EDNA SPRAVA

POSETETE NE NE NASATA FACEBOOK STRANA: pod logoto na FITNESS MK ...


1 МКД
или предлог цена
28 фев 15:29Steperi za vezbanje

Se prodavaat steperi novi za vezbanje izraboteni od masivno drvo mnog...


20 €
или предлог цена
19 јан 07:47Stepper kettler montana

Prodavam malku koristen stepper kettler montana


12.000 МКД
или предлог цена
01 јан 17:27NOVO NOVO STEPER I TWISTER VO EDNA SPRAVA VO FITNESS MK

POSETETE NE NA FACEBOOK STRANATA: pod logoto FITNESS MK 3 TIP...


1 МКД
или предлог цена
26 дек 11:43STEPERI MATRIX S5x 2017 NAJNOV MODEL PROFESIONALNI

STEPERITE SE KORISTENI NA SAEM I SE VO NOVA SOSTOJBA SO FABRICKA GAR...


По Договор
или предлог цена
18 ное 12:09TECHNO GYM EXCIDE STEPPER

Gym Equipment Macedonia -Најголема продавница за половна опрема на...


790 €
или предлог цена
06 ное 18:56Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам