Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
1386 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

KORISTENA PROFESIONALNA FITNESS OPREMA NAJPOZNATI BRENDOVI

NAJGOLEM IZBOR NA KORISTENA PROFESIONALNA FITNESS OPREMA SO GARANCIJA...


По Договор
или предлог цена
31 мај 13:16Промовирано

NAUTILUS ONE SERIJA MADE IN USA SET 8 MASHINI ZA TERETANA

Se prodavaat set od 8 mashini NAUTILUS MODEL ONE aktuelen mode...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:59ROWER VESLO Professionale Fassi Acqua ITALIA

НОВО МОДЕЛ 2022Г. Професионален веслач ровер за комерцијална и дома...


1.200 €
или предлог цена
Денес 13:59Fassi Power 60 ITALY професионална мулти клупа

Fassi Power 60 професионална луксузна клупа Цена: 490еур. НОВА ...


490 €
или предлог цена
Денес 13:59FASSI SPORT ITALIA 8.0 ДО 140КГ. 5ГОД. ГАРАНЦИЈА ТРАКА ЗА ТР

НОВО ВО НАШИОТ АСОРТИМАН НОВ МОДЕЛ НА FASSI SPORT ITALIA ТРАКА...


80.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:58НОВО !!! МУЛТИСТАНИЦА ФАССИ СПОРТ ИТАЛИА 250

НОВО!!! МУЛТИСТАНИЦА ФАССИ СПОРТ ИТАЛИА 250 ЦЕНА 50000ДЕН. Дали не...


50.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:57Staticen soben mini velosiped noetpakuvan Статичен велосипед

Mini staticen velosiped za Race i Može Nov neotpakuvan


4.600 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Вратило за врата

Вратило за врата Купен од Runners, нов неотпакуван само отворен за п...


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Benc

Benc


3.500 МКД
или предлог цена
Денес 12:49BENCH KLUPA

Nova teska i masivna bench klupa za vezbanje Tel. 071 264 065


12.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:07  НОВ ОГЛАС

Orbitrek

Orbitrek Elit


5.500 МКД
или предлог цена
Денес 11:49  НОВ ОГЛАС

NUGABEST N5 MASAZA MASERSKI KREVET ALTERNATIVNA MEDICINA

Se prodava potpolno nov krevet od nuga best so termalna masaza i del ...


2.500 €
или предлог цена
Денес 09:28Orbitrek Elite, malku koristen!

Orbitrek Elite, vo odlicna sostojba malku koristen


5.500 МКД
или предлог цена
Денес 06:12  НОВ ОГЛАС

Baram sprava kako na slikata ili nesto slicno

Sliki na viber ili whatsapp


По Договор
или предлог цена
Денес 05:37Tegovi Set Ekstra Cena

Kupen od bidifit no ne koristeni vo opsto. Celosno Novi.


Денес 03:26  НОВ ОГЛАС

Staticen mini velosiped

Staticen mini velosiped 4000 i 4600 denari neotpakuvani


4.600 МКД
или предлог цена
Вчера 22:35  НОВ ОГЛАС

Се продава справа за вежбање Easy Glider

Се продава справа за вежбање...1750 денари... Цената не е фиксна.


1.750 МКД
или предлог цена
Вчера 20:43  НОВ ОГЛАС

Kettler Orbitrek

Prodavam Kettler orbitek. Vo odlicna sostojba . Cenata e fiksna.


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 19:53  НОВ ОГЛАС

STATICEN VELOSIPED TOCAK OD 120-150KG GERMANSKI NOVI

SITE PROIZVODI SE SO 1 GODINA GARANCIJA !! 070700802


10.990 МКД
или предлог цена
Вчера 15:59ELEKTRICNI TRKAI PATEKI LENTI TRCANJE GERMANIJA

5 TIPA NA ELETRICNI LETI SAMO KAJ NAS SO 1 GODINA GARANCIJA KUPIFIT...


29.990 МКД
или предлог цена
Вчера 15:59GERMANSKA KOMBINIRANA HOME GYM MULTIFUNKCIONALNA GLADIATOR

KOMBINIRANA SPRAVA SO 18 VEZBI SO 1 GODINA KOMLETNA GARANCIJA !! KUP...


19.990 МКД
или предлог цена
Вчера 15:59ORGINALNI ORBITREK ELIPTICNI SPRAVI SAMO KAJ NAS

SITE SPRAVI SE SO 1 GOD GARANCIJA(OD OVLASTEN SERVIS) ZAVERENA SO FIS...


13.990 МКД
или предлог цена
Вчера 15:58ORBITREK ELIT PLATINUM ELITICEN KROSTRENAZER TRENER

SITE PROIZVODI SE SO 1 GODINA GARANCIJA I OVLASTEN SERVIS!! 070700...


16.990 МКД
или предлог цена
Вчера 15:58Spravi za teretana BodySport, Orbitrek StairMaster

Smit mashina Bodysport f30 Dip mashina triceps KikTon Hip Hop Body...


Вчера 15:53Smit mashina BodySport

Moze da se vidi i proba vo sekoe vreme. Mashinata seuste se koristi v...


398 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
400 €
Вчера 15:53Ластици на отпор

Se prodavaat lastici za vezbanje. Crven tezok : do 15kg otpor Crn ...


200 МКД
или предлог цена
Вчера 14:43Pull Up - Bands

Bands with different levels of resistance are ideal for bodyweight ex...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 14:43Prodavam Staticen Velosiped

Prodavam poluprofesionalen staticen velosiped vo odlicna sostojba. Z...


20.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:27Se prodava cuvan orbitrek

Se prodava cuvan orbitrek vredi da se vidi


1 МКД
или предлог цена
Вчера 11:45Spravi

Stomacni Grbni Vo top sostojba 1500e dvete vo paket


Вчера 08:59Tegovi

Ednoracni tegovi od 12do35kg Cena 2e kg samo komplet Stalak techno...


Вчера 08:59total gym 1000

vo super sostojba, funkcionira besprekorno.


Вчера 08:38OrbiTrek

Se prodava OrbiTrek Mnogu malku koristen kako nov Lice za kontakt...


5.500 МКД
или предлог цена
Вчера 02:53STATICEN VELOSIPED TOCAK ВЕЛОСИПЕД SOVENSKI

STATICNI VELOSIPEDI OD 120 DO 15O KG SO 1 GODINA GARANCIJA SAMO KAJ N...


9.990 МКД
или предлог цена
27 јун 23:016 TIP ANA ORBITREK ELIPTICNI SLOVENSKI SPRAVI

SITE SPRAVI SE SO 1 GODINA GARANCIJA SI PECAT OD FIRMA SO OVLASTEN SE...


9.990 МКД
или предлог цена
27 јун 23:01ЕЛЕКТРИЧНИ ЛЕНТИ ТРАКИ ELEKTRICNI LENTI TRAKI TRCANJE ТРЧАЊЕ

НАЈГОЛЕМ ИИЗБОР НА ТРАКИ ПО НАЈПОВОЛНИ ЦЕНИ СО 1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА ...


29.990 МКД
или предлог цена
27 јун 23:01MULTIFUNKCIONALNA POVEKENAMENSKA HOME GYM GLADIJATOR SO 18

POVEKENAMENSA SPRAVA SO 18 VEZBI SO 1 GODINA KOMLETNA GARANCIJA made...


19.990 МКД
или предлог цена
27 јун 23:01Se prodavat polovni spravi

Abductor 300 evra Adductor 300 evra Sut masina za zadna loza 200 ev...


950 €
или предлог цена
27 јун 21:10Vratilo

Vratilo i razboj


6.500 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
7.500 МКД
27 јун 19:36Еднорачни тегови

Се продаваат еднорачни тегови со тежина од 2 и 3kg Поединечна цена...


700 МКД
или предлог цена
27 јун 19:16Lat Masina-Combo(Gorno&Dolno Vlecenje)

Profesionalna kombinirana lat masina so gorno i dolno vlecenje.


27 јун 18:05Страна 1 од 35

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам