Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
83 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

TEZINI I BB SPRAVI

Se prodava profesionalna kardio oprema: Dve traki : Stair Master 21...


03 мај 11:58Промовирано

Spravi tegovi

Tegovi spravi Kontakt dogovor vo poraka Napomena Bucicite ne se d...


1.990 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
100.000 €
Вчера 17:03Промовирано

KORISTENA PROFESIONALNA FITNESS OPREMA NAJPOZNATI BRENDOVI

NAJGOLEM IZBOR NA KORISTENA PROFESIONALNA FITNESS ,TERETANA OPREMA SO...


По Договор
или предлог цена
04 мај 11:12Промовирано

Spravi

Profesionalni spravi info : Emin : 070681784


По Договор
или предлог цена
Денес 18:19Se prodava LIVEUP Multi - way expander

Se prodava LIVEUP Multi - way expander


25 €
или предлог цена
Денес 12:30ПРОФЕСИОНАЛНИ ПИЛАТЕС ТОПКИ

РАСПРОДАЖБА на нови професинални пилатес топки со дијаметар од 65 и ...


590 МКД
или предлог цена
27 мај 11:25REVOFLEX XTREME SPRAVA ZA VEZBANJE

NOVI REVOFLEX XTREME SPRAVA ZA VEZBANJE


800 МКД
или предлог цена
27 мај 08:27OLIMPISKI TATAMI,ТАТАМИ DEBELINA 2.5 sm

OLIMPISKI TATAMI JAPONSKI 1M X 1M X DEBELINA 2.5 sm TOP KVALITET,NE S...


30 €
или предлог цена
23 мај 14:57TECHNOGYM Skillrow Professionalna veslacka mashina

Technogym Skillrow Professionalna veslacka mashina Measuremen...


По Договор
или предлог цена
22 мај 14:31Spravi za vezbanje

Prodavam -Total gum 4500 den. ...


4.500 МКД
или предлог цена
20 мај 09:39Sprava za vezbanje

Twister sprava za vezbanje


19 мај 21:28UNDER ARMOUR KOMPLETI ZA TRENIRANJE

UNDER ARMOUR ORIGINAL USA,OBLEKA ZA SEKAKOV VID NA SPORT FITNESS,TRCA...


4.000 МКД
или предлог цена
15 мај 12:24SET TEGOVI SAMO VO BIDIFIT 1KG=60 DENARI POBRZAJTE!!

Eden TEG OD : 2kg-390 den 3kg-590 den 4kg-790 den NA RASKRSNI...


190 МКД
или предлог цена
11 мај 22:51Hip thrust

Se prodava profi hip thrust 078 415 314


500 €
или предлог цена
07 мај 16:09FitnesSpravi #PaisjeFitnesi #TERETANA #Technogym #LifeFitnes

FitnesSpravi #PaisjeFitnesi #TERETANA #Technogym #LifeFitness #M...


По Договор
или предлог цена
05 мај 16:01Гимнастичарски прстени за вежбање

Продавам нови некористени Гимнастичарски прстени за вежбање.


40 €
или предлог цена
01 мај 01:25Orbitrec "Elitte"

Prodavam socuvan i ispraven Orbitrec, malku koristen.


7.999 МКД
или предлог цена
29 апр 11:12Орбитрек Orbitrek

Продавам добро зачуван и одлична состојба Орбитрек


6.000 МКД
или предлог цена
24 апр 11:08SOWEIL Daska za stomacni

Daska za pravenje stomacni vezbi


2.500 МКД
или предлог цена
17 апр 19:05Nprodavam tegovi

PRODAVAM ELAN STARA SIPKA SO TEZINI 2 X 75 2 X 5 I 2X 1...


6.500 МКД
или предлог цена
03 апр 08:28Leg Magic

Sprava za vežbanje noze, aerobik... skoro nova mnogu malku koristena


3.100 МКД
или предлог цена
06 мар 16:03Federi za istegnuvanje.

Federi za istegnuvanje.Malku koristeni vo odlicna sostojba. .


300 МКД
или предлог цена
26 фев 10:22TRX professional remeni za vezbanje

Se prodavaat novi ,voopsto nekoristeni remeni .Sleduva komplet pakuva...


06 фев 08:52Gympak Max пренослив систем за вежбање InnovaGoods

Материјал: -Челик -Метална легура -ABS -Гума -Пена -Пренослив д...


5.800 МКД
или предлог цена
26 јан 13:46Фитнес платформа InnovaGoods

Материјал: -ПВЦ -Метал -Природна гума -Боја:Црно-Жолта -Иноватив...


2.699 МКД
или предлог цена
26 јан 13:44Prodavam EASY GLIDER

Продавам фитнес справа EASY GLIDER за слабеење, многу ефикасна.


1.000 МКД
или предлог цена
24 јан 18:54#FitnesSpravi #PaisjeFitnesi #TERETANA #Technogym #LifeFitne

#FitnesSpravi #PaisjeFitnesi #TERETANA #Technogym #LifeFitness #...


По Договор
или предлог цена
24 јан 11:00ORBITREK Elite

Prodavam Orbitrek Elite vo odlicna sostojba, mnogu malku koristen. Mo...


10 јан 18:37Фитнес Справа

Домашната фитнес опрема за асистенција на стомачни, склекови која заф...


31 дек 13:02.prodavam klupa za vezbanje

Prodavam klupa sklopliva i za poveke vezbi


70 €
или предлог цена
07 дек 16:54GUMENI TOPCINJA ZA VEZBANJE

NOVI GUMENI TOPCINJA ZA VEZBANJE NA PODLAKTICA PO 200 DEN PARCE


200 МКД
или предлог цена
27 ное 11:06Gymbit Vibroshaper Апарат за вежбање

Високо квалитетниот Gymbit Vibroshaper уред ви помага да согорите кал...


10.000 МКД
или предлог цена
02 ное 19:34Weight Vest

Elek za vezbanje. Maksimalen kapacitet 30kg. Se prodava samo eleko...


1.100 МКД
или предлог цена
22 окт 18:05SET TEGOVI 30 KG

SET TEGOVI PREMIUM QUALITY . . . BRAND: ScSPORTS MATERIJAL: MET...


5.000 МКД
или предлог цена
11 окт 16:26Ластици на отпор

Se prodavaat lastici za vezbanje. Crven tezok : do 15kg otpor Crn ...


150 МКД
или предлог цена
01 окт 16:15Woss fitness trainer вежбање за опрема надвор

Одлична замена за TRX вежбање за војничко вежбање. Нови неотпакувани ...


2.500 МКД
или предлог цена
16 сеп 22:37Orbitrek platinum plus

Se prodava sprava za vezbanje Orbitrek platinum plus , rackite se sta...


7.000 МКД
или предлог цена
02 авг 22:06Vratilo

Vratilo za domasni uslovi. Extra.


1 МКД
или предлог цена
30 мај 16:21Orbitrek, орбитрек

Orbitrek, zacuvan, uste I'ma garancija


9.600 МКД
или предлог цена
27 апр 09:30Novi set 📣📣📣📣

Novi sega na popust 650den Set lastici so otpor Imame i pilates ...


22 мар 18:50LASTICI ZA VEZBANJE

Novi kvalitetni lastici za vezbanje


700 МКД
или предлог цена
18 мар 19:58Bodybuilding rakavici za vezbanje teretana 700 МКДЦената е ф

Prodavam novi mnogu kvalitetni rakavici za teretana, cena - 700d. ...


700 МКД
или предлог цена
28 фев 08:15Drzac za bokserska vreka

Drzac za bokserska vreka 1 metro


3.500 МКД
или предлог цена
17 јан 10:23Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам