Цела Македонија
                   
3076 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SCOTT SCALE 925

Големина “М”


1.800 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Велосипеди

24 ное 16:32Промовирано

CARVER UNIQ -City/Hybrid/Treking

carver 110 uniq 29" 52cm ram 27 brzini -alivio/acera hidraulic di...


500 €
или предлог цена
Денес 10:03BOARDMAN ROAD

2x 8 claris 55cm ram


480 €
или предлог цена
Денес 10:02Cube

28" 59cm ram 105 full M. Disc Bez zabeleska


610 €
или предлог цена
Денес 10:02ROAD BIKE SHOCKBLAZE PRO57

ODLICNO SOCUVAN


499 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Денес 09:20Velosiped MERIDA FREESPORT 28" DEORE

VELOSIPED MERIDA FREESPORT - SHIMANO DEORE 3 X 8 ALEX RIMS DUPLI...


140 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Денес 08:33Karbon

Karbon velosiped ; mozna e i zamena za drug velosiped Ponudete


500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

Денес 08:33SPECIALEZED Rockhoper Expert 29'

SRAM 1x12 suspezija Juddy Air golemina L vozen samo 200km CENA 85...


850 €
или предлог цена
Денес 08:27Raleigh rushhaur 4.0 - 29ka

Prodavam tocak germanski vo odlicna sostojba na nego mu raboti se ist...


18.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
19.000 МКД
Прилеп

Велосипеди

Денес 08:21MTB Specialized Epic

Se prodava Specialized Epic, M velicina na ram 26ka trkalo. Komplet X...


20.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
25.000 МКД
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

Денес 08:20Velosiped

Prodavam velosiped drag vo ispravna sostojba Altus menuvac


6.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.500 МКД
Ѓорче Петров / Скопје

Велосипеди

Денес 08:07Velosiped kako Noov Ekstra!

Se Prodava Tocak so 18 brzini Zacuvan Ispraven Odlicen bez nikakov Pr...


4.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.000 МКД
Битола

Велосипеди

Денес 08:03Specialized 29er

Specialized 29er golemina M...XT + sram oprema...rock shox susp. shi...


550 €
или предлог цена
Кочани

Велосипеди

Денес 07:25PRODAVAM DETSKI VELOSIPED ODLICNO ZACUVAN KAKO NOV

Prodavam detski velosiped zacuvan kako nov so odlicni gumi...


3.500 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Денес 00:16Road Bike Full Carbon perfekt -Velosiped Tocak

Prodavam Road bike Full Carbon vo izvonredna sostojba 2x10 Advanced ...


780 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

Вчера 23:58Velosiped

Ispraven oprema shimano,donesen od germany. Zacuvan...moze zamena za ...


5.000 МКД
или предлог цена
Пробиштип

Велосипеди

Вчера 23:33FANTIC XF1 INTEGRA 150 TRAIL 2020g

FANTIC - XF1 INTEGRA 150 TRAIL 2020g Motor - Brose Drive - S 36V Ma...


2.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Велосипеди

Вчера 23:04city bike SCHWINN 28 ca ...full aluminium

city bike SCHWINN 28 ca ...full aluminium...made in tajwan skrsena u...


9.000 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Велосипеди

Вчера 23:00***VELOSIPED 26 ", 28 ",VELOSIPEDI***POVEKE MODELI

SCOTT YECORA 26" ,CANNONDALE 26",MERIDA 28 ", CUBE ACID 26", WHEEL...


1 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 22:25VELOSIPED SERIOUS od uvoz

VELOSIPED SERIOUS OD UVOZ GERMANSKI ALUMINSKI RAM 26''GUMI NOVI 26...


7.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 22:07ARROW VELOSIPED OD UVOZ

ARROW VELOSIPED UVOZ OD SVAJCARIJA ALUMINIUMSKI RAM SIMANO OPREMA ...


5.500 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
5.800 МКД
Битола

Велосипеди

Вчера 22:07CANNONDALE FATTY CAAD 3 USA VELOSIPED 26"

CANNONDALE FATTY CAAD 3 Head Shok Aluminium Ram GUMI NOVI 26" -...


12.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 22:00SCOTT CONTESSA - 640 / MTB -Velosiped

SCOTT CONTESSA / C - 640 - MTB Aluminium ram . Size "M" Trkala 26"...


140 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
8.000 €
Битола

Велосипеди

Вчера 22:00SCOTT YECORA PRO/SPEC 26" VELOSIPED mtb

SCOTT - PERFORMANCE YECORA - PRO/SPE-MTB GUMI 26" ALUMINIUMSKI RAM...


220 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 22:00HERKULES Valencia

Велосипедот е во перфектна состојба, многу малку возен, останатото се...


350 €
или предлог цена
Кочани

Велосипеди

Вчера 20:26Specialized Demo 8 downhill

Se prodava downhill velosiped Specialized Demo 8 so 26" trkala. Golem...


600 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
650 €
Битола

Велосипеди

Вчера 19:49Prodavam Bianchi C2 Sport hybrid 2020 god

Prodavam Bianchi C2 Sport hybrid, So Acera menuvac, kupen pred 1 godi...


43.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

Вчера 19:21Tocak-velosiped

Prodavam tocak donesen od svajcarija celosno ispraven vozen nekolku p...


400 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Велосипеди

Вчера 19:18Scott Metrix 30 (model 2021)

Scott Metrix 30 Size: XL Trkala: 28" 2021 god 580€ Kompletnata...


580 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Вчера 18:46Cube AIM Race

Cube AIM Race Size: M Trkala: 29" 2021 god 530€ Kompletnata mo...


530 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Вчера 18:46Cube SL Road (model 2022) carbon vila

Cube SL Road (carbon vila) Size: M (56cm) Trkala: 28" 2022god 600...


600 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Вчера 18:46Velosiped odlicno socuvan

Velosipedot e odlicno socuvan so komplet simano oprema go prodavame z...


8.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 18:38  НОВ ОГЛАС

PRODAVAM VELOSIPED MAX SKY SPORT 4.0 SUSPENZIA 18 SPEED 24''

PRODAVAM VELOSIPED MAX SKY SPORT 4.0 ALL TERRAIN STEEL FORK PERFORMA...


80 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
100 €
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 18:00Se prodava tocakot, malku koristen

Malku koristen, zenski tocak, jas vozam drug pogolem.


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

Вчера 17:47CUBE Reaction Pro 29er

Продавам велосипед CUBE Reaction Pro 29er во беспрекорна состојба. В...


780 €
или предлог цена
Кичево

Велосипеди

Вчера 17:42Celosno repariran ROG

Se prodava celosno repariran ROG, so golemina na ram 56, golemina na ...


10.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

Вчера 17:37Велопипед

се продаваат два велосипеди машки марка GIANT и женски KTM, во перфек...


400 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Вчера 16:50Novi gumi 28 ki miselin

Dve nnovi miselin gumi 28 tel 072 400349


1.800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Вчера 16:49PONY ADRIATIC

Ponito e kako novo,sve fabricko, cuvano za merak, novi gumi sava, ce...


100 €
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

Вчера 16:09polar mirage pro

Polar Mirage Pro gumi 29ka so glicerinski disk kocnici kupen e novv i...


24.000 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
24.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 16:07Se prodava velosiped

Dobro zacuvan velosiped, so novi gumi Kenda.


3.500 МКД
или предлог цена
Кичево

Велосипеди

Вчера 16:05Страна 1 од 77

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам