Пробиштип
                   
39 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

GeForce GTX 1070 Ti Titanium 8G

GeForce GTX 1070 Ti Titanium 8G Koristena vo domasni uslovi, raboti ...


13.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
15.000 МКД
Денес 00:14NAS Qnap TS-230 нов!

Се продава NAS Storage Qnap TS-230 нов, само тестиран со комплетно па...


10.000 МКД
или предлог цена
Пробиштип

Останато

Вчера 12:00Десктоп компјутер Fujitsu i5 процесор

Се продава следната конфигурација: Fujtisu Esprimo P720 core i5-4...


7.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.000 МКД
Вчера 12:00Десктоп гејминг конфигурација i5

Се продава десктоп конфигурација со следните карактеристики: Intel...


10.500 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
11.000 МКД
Вчера 12:00HP Pavilion dv6

Laptopot e so i7 procesor,8GB ram,5 mb kes i e isklucivo brz ide komp...


7.500 МКД
или предлог цена
14 авг 18:53Android tablet tesla

Se prodava tablet Quad core processor 1gb ram Android 6.0


900 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
1.000 МКД
Пробиштип

Таблети

14 авг 18:25HP M15a

Се продава принтер HP M15a во исправна состојба, комплет со кабли и д...


2.500 МКД
или предлог цена
10 авг 09:30Дисплеј за лаптоп 17'' WideScreen 30 pin

displej za laptop 17'' widescreen i 30 pinski, zacuvan maksimalno be...


1.500 МКД
или предлог цена
23 јул 14:02Laptop MSI CR610x

Prodavam laptop msi so neispravna maticna za delovi ispraven displej ...


2.500 МКД
или предлог цена
23 јул 14:02Displej 15.4" za Fujitsu Simens

Prodavam postar model na Displej 15,4'' displejot e izvaden od Laptop...


1.500 МКД
или предлог цена
04 јул 21:00Tastatura za Fujitsu Simens

Prodavam tastatura vo ispravna sostojba bez nikakov problem od Laptop...


1.500 МКД
или предлог цена
04 јул 21:00Хард дискови Hitachi 3TB НОВИ!

Се продаваат нови спакувани воопшто неупотребени хард дискови Hitach...


3.200 МКД
или предлог цена
24 јун 08:50Дисплеј за лаптоп / Display laptop 15.6 LED 30pin

Се продава дисплеј за лаптоп: LED Slim 30 pin Size:15.6" WideSc...


3.000 МКД
или предлог цена
Пробиштип

Останато

03 јун 09:29Хард дискови нови Seagate Barracuda 4TB NOVI !

Се продаваат хард дискови нови неупотребувани, спакувани Seagate Barr...


5.500 МКД
или предлог цена
17 апр 20:39Се продава Xbox one

Koristen e pomalku od 2 meseci se raboti super bez nikakov problem.Ce...


1 €
или предлог цена
21 мар 20:51Se prodava lap top

Se prodava lap top lenovo koristen 1 mesec cena 37000 denari 077 7...


37.000 МКД
или предлог цена
20 јан 15:27Куќишта Sharkoon VG6-W RGB

Се продаваат користени куќишта Sharkoon VG6-W RGB со x3 RGB 120mm ...


1.800 МКД
или предлог цена
04 јан 15:14Baram kupuvam Baterija za asus x501a

Baram kupuvam Baterija za asus x501a


По Договор
или предлог цена
28 дек 02:12Gamer PC

-MB Gigabyte Z370M-DS3HLGA 1151 DDR4 3866MHz OC SATA3 M.2 -PSU 65...


600 €
или предлог цена
21 авг 16:06MONITOR 24''

SE PRODAVA ispraven monitor BENQ.


50 €
или предлог цена
Пробиштип

Останато

09 јул 10:03Десктоп компјутер-Philips

LCD monitor 18.5", windows 7, so programi


9.000 МКД
или предлог цена
29 апр 11:33Se prodava kompjuter

Se prodava kompjuter moze sve kompled moze i odelno samo monitor 1500...


4.000 МКД
или предлог цена
23 фев 16:02Ploca za hp 250 G1

prodavam ne servisirana ispravna ploca komplet so 2 G ram i procesod ...


2.500 МКД
или предлог цена
15 јан 13:35Тонер / Тонери по најниски цени

Тонери за HP и Canon по најниски цени. Листата на модели ги има на с...


466 МКД
или предлог цена
Пробиштип

Останато

11 ное 08:56Видео надзор - најповолни цени со 2 години гаранција

Продажба и монтажа на видео надзор, со професионална опрема од брендо...


1 МКД
или предлог цена
Пробиштип

Останато

11 ное 08:56HP Compaq се продава ИТНО

Компјутерот е во одлична состојба За повеќе информации на 078 722 41...


8.000 МКД
или предлог цена
28 авг 18:18Monitor+maticna so processor i ram

Se prodava monitor philips 17inch(1200den) Maticna ploca so 512mb ra...


2.000 МКД
или предлог цена
04 мај 22:48TOSHIBA SATELLITE A215 za DELOVI

Se prodava Toshiba Satellite A215 S7422 na delovi: EKRAN = 1500 dena...


1 €
или предлог цена
22 апр 09:06MONITOR 24''

SE PRODAVA ispraven monitor BENQ.


50 €
или предлог цена
Пробиштип

Останато

01 апр 09:22poloven ruter

se prodava poloven ruter za wi-fi malku koristen cena 650 den


02 мар 07:56PECATAR EPSON ISPRAVEN

PECATAR EPSON ISPRAVEN


500 МКД
или предлог цена
08 авг 17:47Екстра понуда на компатибилни тонери на HP и CANON

Понуда за компатибилни тонери за модели на HP и CANON принтери по нај...


466 МКД
или предлог цена
02 мај 14:17Pigmentna boja za Epson printeri

Prodavam pigmentna boja so premium kvalitet nameneta za Epson printer...


400 МКД
или предлог цена
30 апр 11:25Preinstalacija na sistemi na Desktop,Laptop,Netbook

Vrsam formatiranje na desktop, laptop i netbook kompjuteri i instalir...


400 МКД
или предлог цена
30 апр 11:25Prodavam Epson R265 i R285 so zapuseni glavi

Prodavam dva printeri Epson R265 i Epson R285 so zapuseni glavi. ...


1 €
или предлог цена
30 апр 11:25512MB RAM PC 5300S Memory za Laptop 512 MB Memorija

Se prodava 512MB RAM PC 5300S Memory za Laptop 512 MB Memorija


5 €
или предлог цена
28 фев 23:06POLNAC ZA LAPTOP LENOVO NOV

PRODAVAM NOVI POLNACI ZA LAPTOP LENOVO SO GARANCIJA


По Договор
или предлог цена
15 дек 15:18Kvalitetna boja za CISS sistemi za Epson,HP,Canon

Prodavam kvalitetna boja za dopolnuvanje na Vasite CISS sistemi ili r...


31 јул 10:01Gaming Kompjuter +monitor

Se prodava gejming kompjuter kupen vo 2016 specs 8gb ram ddr3 1tb h...


25.000 МКД
или предлог цена
26 јул 01:35Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам