Подкатегорија:
                   
356 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Sapphire PULSE RX 5700 XT 8G GDDR6

Sapphire PULSE RX 5700 XT 8G GDDR6 GPU: Boost Clock: Up to 1925...


180 €
или предлог цена
Вчера 15:01SAPPHIRE NITRO+ rx 580 4gb gddr5

Продавам графичка карта rx 580 4gb gddr5 sapphire nitro+ .Графичката...


5.500 МКД
или предлог цена
Вчера 14:03  НОВ ОГЛАС

Hard disk 320/500GB SATTA 3.5’’

Se prodava hard disk so satta priklucok za kompjuter 320GB 400denari...


400 МКД
или предлог цена
Вчера 10:47Se prodavaat AMD 6800 16gb

Se prodavaat PowerColor Fighter 6800. Grafickite se vo dobra sostojb...


300 €
или предлог цена
01 јун 17:57Se prodavaat razni graficki 3070

На залиха следниве карти : 1. Asus Strix 3070 8gb, sleduvaat bez kut...


300 €
или предлог цена
01 јун 17:22TERMALNI PRINTERI CITIZEN

PRODAVAM TERMALNI PRINTERI POGODNI ZA KAFIC, RESTORAN, KLADILNICA CIT...


100 €
или предлог цена
01 јун 14:54Socuvano kukjiste za kompjuter so DVD-RW

Prodavam socuvano kukjiste so DVD-RW Tel/Viber: 072-229-289


400 МКД
или предлог цена
31 мај 22:43Napojuvanje PowerBox 700W

Prodavam ispravno napojuvanje PowerBox ATX-700W izvadeno od kukjiste,...


500 МКД
или предлог цена
31 мај 22:43Kukjiste Delux so napojuvanje 700W i DVD-RW

Prodavam socuvano kukjiste Delux zaedno so napojuvanje PowerBox ATX-7...


500 МКД
или предлог цена
31 мај 22:43NOVI MAUSI GAMING MOUSE

NOVI MAUSI SO 7 KOPCINJA DOUBLE CLICK GAMING MOUSE BRZI LASERSKI ...


31 мај 18:17Hard disk 500GB

Se prodava hard disk 500gb Za kompjuter so satta priklucok Vo ispra...


500 МКД
или предлог цена
31 мај 13:28Rig mining psu napojuvanje 1200W

Napojuvanje za rig so 6kabli komplet Imam rig so istoto napojuvanje ...


5.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 МКД
31 мај 13:27Tastatura Wireless

Se prodava wireless tastatura so maus Kompletno socuvana so site del...


31 мај 13:21Graficka GT610 2GB DVI/HDMI

Se prodava graficka karticka GT610 2GB So DVI/HDMI Vo ispravna sos...


1.400 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
1.600 МКД
31 мај 13:21Mouse optical bezzicen za gaming

Mouse optical bezzicen gaming mausi so l-ion baterija Professional ...


31 мај 13:20Intel Xeon E3 1270 V2 LGA1155 performanski kako i7-3770K

Prodavam Intel Xeon E3 1270 V2 za LGA1155 so isti performansi kako i7...


2.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
2.200 МКД
31 мај 10:56Ram DDR 4 .... 2400mhz

Prodavam ram memoria ddr 4 na 2400 mhz Edna plocka 8 gb Edna plocka ...


По Договор
или предлог цена
31 мај 10:47Ram DDR3....2x4Gb kingston

Prodavam ram DDR3...... Edna od 2 Gb Edna od 4 Gb


По Договор
или предлог цена
31 мај 10:47Toner za HP CF 244 M28a, M28W, M15a ,M15W

Продавам Тонери за HP M28a, M28W, M15a ,M15W CF244A за 1000 копии но...


899 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
949 МКД
31 мај 09:29Graficka pisi ekspres gigabbite

Odlicni. gddr-2


1.000 МКД
или предлог цена
31 мај 08:08MONITOR SO TELEVIZOR 26LG3000-ZA

Lg monitor so televizor koristen mnogu mallku Ko monitor ne otvaran ...


5.500 МКД
или предлог цена
31 мај 08:07AMD Cooler Master

AMD Cooler Master Oва е сток кулер од АМД АПУ 5600к процесор(socket...


По Договор
или предлог цена
30 мај 14:17Serverski ram ddr3 8gb

Sk hynix 8gb pc3-10600R---32pcs


10.000 МКД
или предлог цена
30 мај 13:21Ram memorii ddr3 4gb/8gb 1600mhz

Ddr3 4gb---500 den Ddr3 8gb---900den Dostapen posle 17:00


500 МКД
или предлог цена
30 мај 13:21Procesori Intel® Core™ Gen-6,7,8,9

i5 6500 ----2000 Dostapen posle 17:00


2.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
2.500 МКД
30 мај 13:20MSI RX 570 OC 8 GB *VEGAS KOMPJUTERI*

MSI RX 570 ARMOR OC 8 GB 256 bit Гаранција: 6 месеци Цена: 5.000 ...


5.000 МКД
или предлог цена
30 мај 13:05ASUS GTX 1660 SUPER™ 6GB GDDR6 *VEGAS KOMPJUTERI*

ASUS TUF Gaming GTX 1660 SUPER™ 6GB GDDR6 Гаранција:24 месеци Цен...


180 €
или предлог цена
30 мај 13:05Servis za kompjuteri i polnenje toneri

Vrsime servis na desktop i prenosni kompjuteri laptop,notebook i vrsi...


30 мај 11:40Toneri i kertridzi

Toneri i kertridzi za site tipovi na Laserski i inkjet printeri i niv...


29 мај 11:07Nov ssd

Prodavam SSD Hard disk od 30 TB.


210 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
230 €
28 мај 22:214x HDD 4TB chia 144 plots

078212567


400 €
или предлог цена
28 мај 14:43Otkup na mining rig / rigovi so razni karti.

Откупувам ригови со 5-6 графички на риг од поновата серија исклучливо...


1.200 €
или предлог цена
28 мај 14:22RX 6900 XT GIGABYTE RADEON

Se prodava kupena vo februar 2021


45.000 МКД
или предлог цена
28 мај 13:36Prodavam modularno GIGABYTE B700H napojuvanje

Napojuvanjeto ne e mnogu koristeno, se prodava poradi toa shto kupiv ...


2.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
2.500 МКД
28 мај 10:0215.6" Monitor (Ekran) za LapTop - Монитор (Екран) за лаптоп

Monitor(Ekran) - 39.6cm (15.6”) od Laptop Toshiba Satellite L850-13R ...


1.500 МКД
или предлог цена
28 мај 09:05Sapphire nitro+ 5700 XT

Sapphire nitro+ 5700 XT ,istecena garancija.Moze zamena za 3080TI so ...


11.000 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
12.500 МКД
25 мај 13:10Продавам 6х CM 120MF & CM ARGB LED controller

Се продаваат 6 х Cooler Master MF120 HALO RGB Fans - гаранција до ...


6.000 МКД
или предлог цена
24 мај 17:20Monitor AOC E936Swa 47 cm (18.5")

Prodavam monitor AOC E936Swa 47 cm (18.5") Specifikacii: https://...


49 €
или предлог цена
24 мај 11:43monitor HYNDAI 17" Olicen

monitorceto e odlicno so odlicna slika mnogu malku koristeno.


1.000 МКД
или предлог цена
23 мај 16:21Prodavam monitor LG 19"(49cm) m38a-b

Monitorot e vo isrpavna sostojba. Lg 19m38a-b (1366 x 768) 2018god ...


2.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
2.200 МКД
23 мај 14:05Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам