Гази Баба
                   
669 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Изработка на веб страна, софтвер и хостирање

Изработка веб страни за вас или вашата фирма. Хостирање на вашата в...


По Договор
или предлог цена
Вчера 22:26PS5 - GOD OF WAR - RAGNAROK

nova neotpakuvana za PS5 GOD OF WAR - RAGNAROK ili zamena za PS5 Need...


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 21:24Ekrani za laptop

Prodavam ekrani za laptop 15.6 40pin.


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 15:47Sapphire PULSE RX 5700 XT 8G GDDR6

Sapphire PULSE RX 5700 XT 8G GDDR6 GPU: Boost Clock: Up to 1925...


180 €
или предлог цена
Вчера 15:01Gaming PC: Ryzen 5 5600X /32GB/1 TB NVMe/RX 6600

MB: MSI B450-A PRO MAX CPU: AMD Ryzen 5 5600X 6-core RAM: Kingsto...


55.900 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 15:01SAPPHIRE NITRO+ rx 580 4gb gddr5

Продавам графичка карта rx 580 4gb gddr5 sapphire nitro+ .Графичката...


5.500 МКД
или предлог цена
Вчера 14:03  НОВ ОГЛАС

Razer Basilisk V3

Mausot e koristen 1 mesec , se prodava poradi toa sto ne mi odgovara ...


3.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.200 МКД
Вчера 10:56Hard disk 320/500GB SATTA 3.5’’

Se prodava hard disk so satta priklucok za kompjuter 320GB 400denari...


400 МКД
или предлог цена
Вчера 10:47Lap top notebook M52N

Genuine intel(R) cpu T2400 1.83ghz,1.83ghz, ram 2gb hdd160-gb vifi...


1.999 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 09:22Destop orginal MSI.

destop orginal msi ne servisiran ili cepkan do sega raboti besprekorn...


600 МКД
или предлог цена
- 54 % Попуст
1.300 МКД
Гази Баба / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 09:22Se prodavaat AMD 6800 16gb

Se prodavaat PowerColor Fighter 6800. Grafickite se vo dobra sostojb...


300 €
или предлог цена
01 јун 17:57Se prodavaat razni graficki 3070

На залиха следниве карти : 1. Asus Strix 3070 8gb, sleduvaat bez kut...


300 €
или предлог цена
01 јун 17:22TERMALNI PRINTERI CITIZEN

PRODAVAM TERMALNI PRINTERI POGODNI ZA KAFIC, RESTORAN, KLADILNICA CIT...


100 €
или предлог цена
01 јун 14:54GRAFICKI KARTI ASUS 1080TI 11GB

PRODAVAM 5 KARTI ASUS 1080TI 11GB CENA PO KARTA 250EU KARTITE SE TOP ...


250 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

01 јун 14:54Formatiranje i instalacija na noviot Windows 11

Formatiranje i instalacija na noviot Windows 11, kako i noviot Office...


500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Софтвери / Microsoft

01 јун 10:07SERVIS ZA KOMPJUTERI STATICNI I LAPTOPI, TABLETI, TONERI I P

SERVIS ZA KOMPJUTERI STATICNI I LAPTOPI, TABLETI, TONERI I PRINTERI ...


5 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи

01 јун 09:46Socuvano kukjiste za kompjuter so DVD-RW

Prodavam socuvano kukjiste so DVD-RW Tel/Viber: 072-229-289


400 МКД
или предлог цена
31 мај 22:43Napojuvanje PowerBox 700W

Prodavam ispravno napojuvanje PowerBox ATX-700W izvadeno od kukjiste,...


500 МКД
или предлог цена
31 мај 22:43Kukjiste Delux so napojuvanje 700W i DVD-RW

Prodavam socuvano kukjiste Delux zaedno so napojuvanje PowerBox ATX-7...


500 МКД
или предлог цена
31 мај 22:43Desktop Personalen Kompjuter kukiste i monitor LG

Desktop Personalen Kompjuter kukiste i monitor LG so instaliran windo...


3.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Десктоп компјутери

31 мај 20:04Acer Aspire E1-531

Lap topot e vo odlicna kondicija za upotreba so duocore procesor so 4...


4.200 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

31 мај 19:48INTEL XEON X5470

Kopleten komjuter so serverski cetirijadren INTEL XEON X5470 procesor...


3.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Десктоп компјутери

31 мај 19:39Dell Latitude E6440 so i7

Dell latitude E6440 s0 i7 4610M CPU na 3,00 ghz so 8gb ram 1tb hdd 14...


9.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

31 мај 19:13NOVI MAUSI GAMING MOUSE

NOVI MAUSI SO 7 KOPCINJA DOUBLE CLICK GAMING MOUSE BRZI LASERSKI ...


31 мај 18:17Kobo aura edition 1 ebook ereader e-book

Prodavam nova zastitna maska sleepcover case za Kobo aura edition 1. ...


400 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Таблети

31 мај 16:00Se prodava desktop kompjuter

Se prodava ispraven komplet desktop kompjuter so instaliran windows 7...


4.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.500 МКД
Гази Баба / Скопје

Десктоп компјутери

31 мај 15:56Hard disk 500GB

Se prodava hard disk 500gb Za kompjuter so satta priklucok Vo ispra...


500 МКД
или предлог цена
31 мај 13:28Rig mining psu napojuvanje 1200W

Napojuvanje za rig so 6kabli komplet Imam rig so istoto napojuvanje ...


5.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 МКД
31 мај 13:27Tastatura Wireless

Se prodava wireless tastatura so maus Kompletno socuvana so site del...


31 мај 13:21Graficka GT610 2GB DVI/HDMI

Se prodava graficka karticka GT610 2GB So DVI/HDMI Vo ispravna sos...


1.400 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
1.600 МКД
31 мај 13:21Mouse optical bezzicen za gaming

Mouse optical bezzicen gaming mausi so l-ion baterija Professional ...


31 мај 13:20Polnac za ACER 19V 2.37A

Se prodava polnac za acer 19V 2.37A Vo ispravna sostojba Prakjam ...


500 МКД
или предлог цена
31 мај 13:17Saphire RX 470

Se prodava rig so 6 graficki AMD Radeon RX 470 , 8gb , Saphire Nitro ...


800 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.000 €
Гази Баба / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

31 мај 12:44Program za prodavnica kafici marketi fiskalna

Зошто да не си го олесните работењето со наједноставниот софтвер за в...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Софтвери / Office Канцелариски

31 мај 11:43TONER DO VASIOT DOM BESPLATNA DOSTAVA - SKOPJE

Имате потреба од тонер за вашиот принтер. Направете нарачка ние ви г...


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

31 мај 11:43Program za mini market, kafic, rodavnica, kolonijal

Зошто да не си го олесните работењето со наједноставниот софтвер за в...


50 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Софтвери / Останато

31 мај 11:43Desktop Personalen Kompjuter kukiste

Kontakt Telefon: 075-302-111 Desktop Personalen Kompjuter kukiste so...


2.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Десктоп компјутери

31 мај 11:12RAM za LAPTOP SODIMM DDR3L 2x4 GB 1600Mhz

Prodavam skoro novi RAM za LAPTOP SODIMM DDR3 2x4 GB 1600Mhz. Koreste...


900 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
1.000 МКД
31 мај 10:56Intel Xeon E3 1270 V2 LGA1155 performanski kako i7-3770K

Prodavam Intel Xeon E3 1270 V2 za LGA1155 so isti performansi kako i7...


2.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
2.200 МКД
31 мај 10:56Ram DDR 4 .... 2400mhz

Prodavam ram memoria ddr 4 na 2400 mhz Edna plocka 8 gb Edna plocka ...


По Договор
или предлог цена
31 мај 10:47Страна 1 од 17

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам