272 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Orbitrek Proteus

Se prodava orbitrek marka Proteus, imam 4 komada, voodlicna sostojba,...


300 €
или предлог цена
Вчера 14:16Orbitrek

Se prodava orbitrek, vo odlicna sostojba cena fiksno 4000 denari


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:16  НОВ ОГЛАС

Teniski reketi HEAD i WILSON

Se prodavaat dva teniski reketi head i wilson Socuvani Sleduvaat i ...


800 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

Вчера 10:46Roleki br 36

Prodavam Rolerki kako novi koristeni se samo dvapati, moze da se vidi...


2.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Ролерки и Скејтборди / Чевли

01 јун 12:43Бајонет М 48

Бајонети -Кожен висак за пендрак, Кожни висак за бајонет-М 48,М 1918,...


120 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лов / Пукање / Справи / Опрема

01 јун 10:33Se prodava magneten orbitrek

Se prodava neispraven magneten orbitrek 075 340 959


3.900 МКД
или предлог цена
01 јун 09:33Steper

Steper vo ispravna sostojba


1.500 МКД
или предлог цена
01 јун 09:33НОВИ ЛЕНТИ/ТРАКИ ЗА ТРЧАЊЕ

Се продаваат нови ленти за трчање. Тежина 100, 130, 150 кг. Со можно...


По Договор
или предлог цена
31 мај 13:51MOTORDZISKO KOZNO ODELO VANUCCI

MOTORDZISKO KOZNO ODELO VANUCCI


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

31 мај 13:49ЛОВНА ПУШКА TOZ 34

Продавам ловнa пушка 12, TOZ 34.


270 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лов / Пукање / Останато

31 мај 13:45Prodavam velosiped

Prodavam velosiped cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

31 мај 06:51Magneten orbitrek

Se prodava magneten orbitrek jet stream.


6.000 МКД
или предлог цена
30 мај 22:15PRODAVAM HEAD TORBA RANEC ZA TENISKA OPREMA

SKORO NOVA TORBA RANEC ZA TENISKA OPREMA


11 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Голф,Тенис / Останато

30 мај 10:58Rolerki Salomon

Prodavam rolerki marka Salomon , eden par e broj 40.


3.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 МКД
Гази Баба / Скопје

Ролерки и Скејтборди / Чевли

29 мај 08:09Reketi za tenis

.


6.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

28 мај 13:20orbitrek za vezbanj E-Strider BE6100E zamena za pojacalo

Orbitrekot e poloven ama kako nov sluzese samo za zakacuvanje na ali...


7.000 МКД
или предлог цена
28 мај 12:35Orbitrek

Poloven orbitrek Elite ispraven so garancija


5.000 МКД
или предлог цена
27 мај 20:33Matrix & TechnoGym Gym Set

Odlicen Matrix & TechnoGym Gym Set vo nasata ponuda Kompletna lis...


1 €
или предлог цена
27 мај 11:35LIZGALKI

LIZGALKI


1 МКД
или предлог цена
26 мај 10:43Cizmi za skii

Cizmi za skii cevli po dogovor


1 МКД
или предлог цена
26 мај 10:41Detski velosiped

Detski velosiped solidno socuvan 070/267-509 Pomaliot velosiped ce...


1.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Ролерки и Скејтборди / Останато

26 мај 08:50Спортски реквизити,стативи кошеви со табли и разни спртски р

Изработка на стативи кошеви и разни спортски реквизити


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

25 мај 19:55Tezini plocki

Se prodavaat ploci za bb spravi fabricki 65kg 3evra/1kg


3 €
или предлог цена
25 мај 14:13Sprqva za noze HIP HOP

Se prodava hip hop Panatta sport vo odlicna sostojba pogoden za komer...


199 €
или предлог цена
25 мај 14:13Pojasi za karate

Prodavam pojasi za karate Portokalov -350.den Plav-350.den Dvata ...


500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

25 мај 12:09Kimono

Prodavam kimono za karate .Malku koristeno.


1.500 МКД
или предлог цена
25 мај 12:09Karate KIMONO

Prodavam Karate KIMONO za dete ,visina da e nad 1,30cm.


1.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Боречки спортови / Облека

25 мај 12:08filter pumpa za bazen

pumpata e odlicna koristena eden mesec za bazen intehs 3 m .


1.500 МКД
или предлог цена
24 мај 23:49Продавам тегови 2×5кг

Продавам тегови 2×5кг 1500 денари


1.500 €
или предлог цена
21 мај 19:34Tocak Tocaci polovni

Rog ljubjana restavriran 100e Canyon 26ka M ram vila so lockout 300e ...


100 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

20 мај 09:24PRODAVAM ROLERKI SALOMON TITANIUM BR 39\2

PRODAVAM ROLERKI SALOMON TITANIUM BR 39/2


11 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Ролерки и Скејтборди / Останато

20 мај 08:26mashina za noze

S


2 €
или предлог цена
20 мај 06:39PRODAVAM ROLERKI SALOMON BR 45/6

SKORO NOVI ROLERKI SALOMON BR 45/6


11 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Ролерки и Скејтборди / Останато

18 мај 19:53Run 700 VisioWeb

Достапни на залиха 6 месеци гаранција Обезбеден сервис Комплетно ...


1.890 €
или предлог цена
17 мај 23:31Amila Profesionalni Olimpiski Tezini

Profesionalni tezini od brendot Amila so vrven kvalitet i golema izdr...


190 МКД
или предлог цена
17 мај 23:24Life Fitness Discover

Novi modeli Life Fitness Discover vo odlicna sostojba za sovremen fit...


1 €
или предлог цена
17 мај 23:09Profi Natural Rubber Dumbbells

Profesionalni Natural Rubber tegovi Amila Dostapni na zaliha ...


255 МКД
или предлог цена
17 мај 22:59Profi Hex Tegovi Amila

Profi tegovi Amila Dostapni na zaliha Cena so vklucen 18% DDV...


190 МКД
или предлог цена
17 мај 22:58SOLE PRO F63 НОВА

Врвна моќност на DC мотор (КС): 6 КС Конзола – 6,5” LCD, контроли за...


101.500 МКД
или предлог цена
17 мај 22:54Teniski reketi

Se prodavaat teniski reketi Povolni socuvani vo komplet so topcinja ...


400 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

17 мај 16:20Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам