Скопје Центар
                   
534 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

mashina za plocki

masina so laser 80cm 5500den masina so laser 1m 6000den masina so las...


5.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

Вчера 07:38



Промовирано

mikser za lepak 2400w

mikser za lepak makita 2400 w


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

01 јун 10:37



Промовирано

Vodomer

Vodomeri 1/2 -- Cena 1000den vodomer 3/4 -- cena 1300


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

Вчера 07:50



pila na bateria mala

pila na bateria mala so 2 bateri


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

Вчера 07:49



racna freza

freza racna


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

Вчера 07:48



Pistol za farba 1,5 1.7

pistol za farba 1,5 i 1,7 dizna


1.300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

Вчера 07:48



zirafa

zirafa


9.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

Вчера 07:48



tornador za hemisko

tornador


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

Вчера 07:41



celicna cetka za trimer

celicna cetka za trimer


800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

Вчера 07:41



hilta makit 2800w

hilta makita krsac 2800w


7.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

Вчера 07:40



freza za trimer

freza za trimer


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

Вчера 07:40



pumpa za voda

pumpa za voda


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

Вчера 07:40



manometar za co2

manometar za co2


1.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

Вчера 07:40



pistol za co2

pistol za co2 3 m 2500 den


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

Вчера 07:40



trimer na benzin straus

trimer na benzin straus 4,2 kv kompLet kako na slika,,


4.990 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

Вчера 07:39



Co2 kombiniran, procraft 400 amp (1godina Gar)

Co2 procraft 400 ampera 1 godina Garancia combiniran co2•


12.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

Вчера 07:39



mazalica 12 l

mazalica 12l


6.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

Вчера 07:39



hilta za krsenje hitachi 2500w

HiLta hitachi 2500w


6.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

Вчера 07:38



mashina za plocki

masina so laser 80cm 5500den masina so laser 1m 6000den masina so las...


5.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

Вчера 07:38



pila za trimer

pila za trimer


1.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

Вчера 07:38



trimer na benzin lesnik

trimer na benzin lesnik 5.2kw 5500 den Trimer na benzin lesnik 6.8 kw...


5.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

Вчера 07:38



motor za voda honda

motor honda za voda f50 - 7000den motor honda za voda f75-8000


7.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

Вчера 07:38



pumpa za nafta

pumpa za nafta ...


9.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

Вчера 07:37



vaga vagi 30kg 40kg 100kg 150kg 200kg 300kg 500kg

vagi se novi kvalitetni ima ceni i za na golemo prakam po kargo niz c...


1.400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

01 јун 10:59



Novi Makazi za kroenje

Novi makazi za kronje si 2bateri 30mm


4.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

01 јун 10:58



agregat agregati honda 4.2kw

Agregat honda 4.2kw racen palenje cena 19500den Agregat honda 4.2kw ...


19.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

01 јун 10:58



vodomer

vodomeri 1/2 cena 1200den 3/4 cena 1400den novi.prakam.po.kargo.


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

01 јун 10:56



Pumpi pumpa za parno Wilo grundfos hst

PUMPI za parno Wilo grundfos 25/60 130 cena 2500den 25/60 180 cena...


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

01 јун 10:54



mikser za lepak 2400w

mikser za lepak makita 2400 w


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

01 јун 10:37



Germanska masina za secenje plocki

Se prodava Germanska masina za secenje plocki. Cena 20.000 Denari ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

01 јун 09:25



Golema brusalica 2200w kako nova

Se prodava golema brusalica Soma 2200w kako nova Tel za kontakt 07...


2.500 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
2.700 МКД
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

01 јун 09:07



Mala brusalica metabo germanska odlicna

Se prodava metabo brusalica germanska vo odlicna sostojba Tel za k...


1.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.600 МКД
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

01 јун 09:07



Bormasina ISKRA 550w 16ka futer kako nova

Se prodava profi bormasina 550w iskra so 16ka futer kako nova Tel ...


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

01 јун 09:06



Mala brusalica Metabo germanska kako nova

Se prodava mala brusalica metabo germanska kako nova Tel za kontak...


2.200 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
2.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

01 јун 09:06



Hilta MATRIX 850W GERMANSKA ODLICNA

Se prodava hilta matrix 850w germanska vo odlicna sostojba Tel za ...


2.400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

01 јун 09:06



Brusalica BLACK&DECKER 600W PROFI ODLICNA

Se prodava brusalica black&decker 600w profesionalna vo odlucna sosto...


1.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

01 јун 09:04



Brusalisa Bosch PWS 720W KAKO NOVA

Se prodava brusalica bosch pws720w kako nova Tel za kontakt 071 53...


1.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

01 јун 09:04



Hilta FERM 1100W ODLICNA

Se prodava hilta ferm 1100w vo odlicna sostojba Tel za kontakt 071...


2.500 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
2.700 МКД
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

01 јун 09:03



Ryobi батерија со полнач

Продавам Ryobi 18V батрерија комплет со полнач.


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

01 јун 08:18



Se prodava inventar za labaratorija

Se prodava labaratoriski invertar


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

01 јун 06:37



AGREGAT GENEATOR HONDA 1KW I 2,5KW

AGREGATI OD 1KW NOVI AGREGAT 1KW 4 ADREGAT HONDA 3KW BAKARN...


6.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

01 јун 06:22



BATERISKA PILA ZA DRVA EINHELL 18V BATERIA NOVA

PILA BRUSHLES PRAKAM PO KARGO


6.200 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
7.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

01 јун 06:21



Страна 1 од 14

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам