Гази Баба
                   
32 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Riser 009s , PSU server , Kabli ,

RAJZERITE SE NOVI !!! NE KORISTENI !!! !! Rajzerite sto se so pove...


400 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Вчера 11:25PRODAVAM RIGOVI RX570 RX580 I VEGA56

SE PRODAVAAT 4 RIGA NITRO SAPPHIRE 8GB PLUS 750EU I 2 VEGA56 1000EU S...


650 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Вчера 10:28GRAFICKI KARTI ASUS 1080TI 11GB

PRODAVAM 5 KARTI ASUS 1080TI 11GB CENA PO KARTA 450EU KARTITE SE TOP ...


450 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

26 мар 09:18Saphire RX 470

Se prodava rig so 6 graficki AMD Radeon RX 470 , 8gb , Saphire Nitro ...


1.500 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.800 €
Гази Баба / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

21 мар 13:38Chia miner 324 plots

Cpu i5 3470 Ram 12gb Gpu GT 430 Hdd 9x4TB Moze i zamena ponudete


1.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

09 мар 12:24M.2 NGFF to PCI-E X4 Adapter Card

M.2 NGFF to PCI-E X4 Adapter Card


500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

18 фев 16:20Mining rig so 6 graficki RX 580 XFX 8GB

Se prodava mining rig: Biostar TB85 LGA 1150 Made for Cryptocurrency...


2.200 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

03 јан 23:03Prodavam Rig so 5 graficki RX 570 Saphire ITNO!

Godina ipol koristen rig so 5 graficki RX 570 4gb Safirki. Gigot e k...


550 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

18 дек 13:00Bobcat miner 300 helium

Prodavam bobcat miner bidejki nemam lokacija za postavuvanje


350 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

10 ное 02:20Rig Sapphire RX 580 8GB 400 mh/s

Prodavam rig Sapphire Novi napajanja 1000w i 850w cooler master N...


3.900 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

25 окт 11:48Rig

SE PRODAVA KOMPLETEN RIG RX 470 X3 4 GB RX 470 X1 8 GB RX 580 X1 4GB


500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

17 окт 11:16Komleti maticni CPU i RAM 8gb so 12 slotovi

Prodavam novi nekoristeni kompleti maticni so CPU i RAM 8gb so moznos...


9.600 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

15 окт 14:54Napojuvanja 2000w 90+ Gold

Prodavam novi neotpakuvani napojuvanja 2000w so poveke 20x 6+2 pinski...


9.600 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

15 окт 14:48Rajzeri S009

Prodavam novi nekoristeni neotpakuvani rajzeri S009 kako na slikata


350 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

15 окт 14:44Rajzeri rizer 009s

Rajzeri na zaliha


410 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

09 окт 12:39Nov rig so 7 * 3080ti evga 12gb 610mh

RIGOVI NOVI SKLOPENI 5 MSI 3080 360MH 6 MANLI 3080TI 510MH 7 EV...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

09 окт 12:39Nov rig so 4 * 3090 zotac 24gb

RIGOVI NOVI SKLOPENI 5 MSI 3080 360MH 6 MANLI 3080TI 510MH 7 EV...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

09 окт 12:39Nov rig so 6 * 3080ti 12gb 510mh

RIGOVI NOVI SKLOPENI 5 MSI 3080 360MH 6 MANLI 3080TI 510MH 7 EV...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

09 окт 12:39Rig so 5×3080msi 360mh

RIGOVI NOVI SKLOPENI 5 MSI 3080 360MH 6 MANLI 3080TI 510MH 7 EV...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

09 окт 12:39Kupuvam rigovi i graficki / rig / риг

Otkupuvam rigovi so 470/480/570/570, 5700xt , 3060ti , 3070 LHR , 30...


1.234 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

01 окт 15:12Xfx rx570 4gb 172mh

Moze i vo kripto


900 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

05 сеп 22:51rx 470 sapphire 4gb

Servisirani smeneti termalni padovi i termalna pasta mining edition ...


150 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

23 јул 19:03Rig Shapire nitro 4gb 190mh

Moze i so kripto


1.200 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

23 јун 11:19Rig / Риг / Rigovi Rx570/470 sapphire 4gb !!!!

Se prodavaat rigovi so rx470 / 570 4gb !!! Rigovite se so 6/8/10/12...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

27 мај 14:59Bobcat 300 Helium miner

Se prodava bobcat 300 Helium miner. Doaga so 4dbi fabricka antenna so...


1.300 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

26 мај 14:23Продавам 2 рига RTX3070 ventus 2x

Прв риг: 6 графички ~372MH/s Втор риг: 5 графички ~310MH/s Сите гра...


17.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

13 мај 15:26Helium miner Panther x2

Prodavam novi helium mineri panther x2 Eu 868 078488498


900 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

04 мар 10:21Prodavam Rigovi 4GB

Prodavam 13 riga 4 giga RX 470 RX 570, R290 Saphire,XFX Power Color. ...


1.990 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

14 дек 07:58Mining rig RX 580

Prodavam mining rig: Rig so 6 rx580 -185 mh/s (+-5mh/s) 3500€ R...


3.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

19 јул 16:34Antminer s9i

O78 304 445 4 antmineri s9i 14,5 th overlok na 16,5th


2.400 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

17 апр 22:28Antminer s9i

4 antmineri s9i 14,5th/s overlok na 16th/s


2.400 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

17 апр 20:56Antminer s9i

Prodavam 4 antminera s9i 14,5th overlok 16th/s 2400e kontakt tell ...


2.400 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

17 апр 20:46Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам