Кисела Вода
                   
1561 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PELETI

➡️Se Prodava peleti 🟠VARDAR PELLET🟠 ➡️4888 KCAL/KG=5.68 KW20451 KJ/...


350 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
365 МКД
Кисела Вода / Скопје

Греење и климатизација / Пелети

Денес 13:00Промовирано

Француски лежај со каса

Се продава Француски лежај со каса за остава под душекот. Истиот е во...


3.500 МКД
или предлог цена
- 30 % Попуст
5.000 МКД
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Кревети

Денес 13:35Детски креветчиња

Се продаваат два детски кревети со димении 190х90 со еден душек.


2.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 МКД
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Кревети

Денес 13:35Prodavam garnitura

Prodavam polovna garnitura mnogu dobro socuvana. Dim.280×200×70 cm ...


6.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Денес 13:24STALAZA ZA VINO POLICI RAFTOVI

Stalaza za vino so dimenzii 65 cm na 200 cm visina i 45 cm dlabocina


10.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Полици и Места за складирање

Денес 13:07PELETI

➡️Se Prodava peleti 🟠VARDAR PELLET🟠 ➡️4888 KCAL/KG=5.68 KW20451 KJ/...


350 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
365 МКД
Кисела Вода / Скопје

Греење и климатизација / Пелети

Денес 13:00ORMAR ZA KONDURI

SE PRODAVAAT ORMARI ZA KONDURI DVOREDNI BELI SO dve vrati plus zakac...


7.350 МКД
или предлог цена
- 43 % Попуст
12.800 МКД
Кисела Вода / Скопје

Полици и Места за складирање

Денес 12:18SE IZNAJMUVA AGREGAT 3.5 KW

Se iznajmuva agregat 3.5 kw so 2 monofazni izleza * Cena po dogovor


900 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

Денес 12:14Spalna Lezaj i Regal

Spalnata e mnogu socuvana kako nova e,dusecite se isti socuvani a i n...


16.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:01Комарници-најевтини во градот!!!

Изработка и монтажа на фиксни и роло комарници.Брзо и квалитетно Инф...


1 €
или предлог цена
Денес 10:56DETSKI DUSHEK 115×68

SKORO NOV DUSHEK MALKU KORISTEN.DIMENZII 115 x 68 x 20 KOMPET SO KR...


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Душеци

Денес 10:14Izrabotka na Xidromasazni kadi djakuzi џакузи

10 godisno rabotno iskustvo so proizvodatvo prodazba i montaza na tus...


1 €
или предлог цена
Денес 10:07Ogledalo ogledala so led tac

Izrabotka na ogledala po vasa mera so led osvetluvanje i moznost za v...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Огледало

Денес 10:07Izrabotkapo merka na stakleni i aluminski ogradi

Izrabotka po merka na stakleni i aluminski ogradi. DBM Ekskluziv sko...


1 €
или предлог цена
Денес 10:07Sanitarija, djakuzi, tus kabini paravani ogradi po merka

10 godisno rabotno iskustvo so proizvodatvo prodazba i montaza na tus...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Туш кабини

Денес 10:07KONJOPOI VISOKI SANK MASI

Barajte na ovoj broj: 078210375 Iznajmuvam Konjopoi i Tendi so pre...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

Денес 09:43Montaza i demontaza na sobni i blindor vrati

Vrsime montaza i demontaza na sekakov vid na sobni i blindor vrati pv...


25 €
или предлог цена
Денес 09:17DRVENI I PROZORI I VRATA BEZ KASA

PRODAVAM 3 DRVENI PROZORI SO DIMENZIJA 130X67 SO TERMOPAN STAKLO, 100...


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:06Krevet na kat(novi)

Krevet na kat --240€ 90*200. -cena na 2kreveta 240€ 90*200 -cena 1...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Кревети

Денес 09:00Salamander PVC prozor 110×110

Salamander PVC prozor 110×110 Skoro ne koristen , izvaden e od bar...


95 €
или предлог цена
Денес 07:58Betonski blokovi kocki 15×15cm

Prodavam betonski kocki 15cm na 15cm Istite se pogodni kako zamena z...


20 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градежни материјали

Денес 00:21PRODAVAM BARSKI MASI KONJOPOI

Prodavam visoki masi okrugli novi 070 552 109


111.111.111 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

Вчера 22:19  НОВ ОГЛАС

Гарнитура-Петосет

Се продава гарнитура петосет (не се пушта) до димензии Голем дел-295...


10.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 21:09ELEMENT ZA KONDURI

SE PRODAVAAT PLAKARI ZA KONDURI,SO Tri VRATI,DVOREDNI DIMENZII:Dlabi...


4.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

Вчера 20:10Dekorativen Japonski zid

Продаваме и вградуваме декоративен Јапонски малтер со исклучителна ес...


9 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градежни материјали

Вчера 20:03ALARM WIFI

EXTRA CENA od 5000 ZASTITE SE NA VREME WIFI alarm za stan .kuka...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 19:45Masina za perenje BOSH

Kompletno ispravna masina za perenje BOSH


6.200 МКД
или предлог цена
Вчера 19:26prodavam pateki

prodavam persiski kilim i pateki povolno


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 19:04Halogenki-50W-GU10-Sijalici-Vati-Volti-Халогенки-Сијалици

Prodavam toptan 9 novi sijalici. Jacina 50w.


500 МКД
или предлог цена
Вчера 18:40PVC PROZIRI VRATA I KOMARNICI

IZRABOTUVAME PO MERKA PVC VRATI PROZORI I KOMARNICI OD NAJ KVALITETEN...


По Договор
или предлог цена
Вчера 18:02KRUPS XP320830 - АКТИВНА ГАРАНЦИЈА

Се продава апарат за еспресо KRUPS XP320830. Исправен, максимално соч...


7.999 МКД
или предлог цена
Вчера 15:57Столови еко кожа

Се продаваат 6 столови еко кожа, потполно здрави и без гребаници, куп...


7.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

Вчера 15:29  НОВ ОГЛАС

IZVEDBA NA INSTALACIJA ZA PARNO GREENJE

Vrsime izvedba na sekakov vid na parno greenje i servis na istite .


30 МКД
или предлог цена
Вчера 14:17Servis na sekakov tip pecki na peleti

Servis steluvanje cistenje Postavuvanje na eksterni termostati ...


65 €
или предлог цена
Вчера 14:17Servis na site vidovi pecki na peleti

☆Inoks ogaci prodazba i postavuvanje ☆Pecki na drav servis i prodazb...


65 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Греење и климатизација / Останато

Вчера 14:16Gradezna limarija

Vrsime nabavka I montaza na limarski uslugi ...


5 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градежни материјали

Вчера 14:13Bojlerce gorenje novo

Bojlerceto e recisi novo, samo postaveno eden mesec i voopsto ne rabo...


2.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Бојлери

Вчера 13:29prodavam 2 aspiratori

nov Aventa 125mm 700den. i koristen Mts 120mm. 400den. dvata ako...


1.100 МКД
или предлог цена
Вчера 13:17PVC prozori i vrati..SALAMANDER..

. Dokazan _ Germanski kvalitet . povolni ceni ,profesionalna i navre...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:03PVC prozori i vrati..SALAMANDER..

. Dokazan _ Germanski kvalitet . povolni ceni ,profesionalna i navre...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:03PVC prozori i vrati .. SALAMANDER ..

. Dokazan _ Germanski kvalitet . povolni ceni ,profesionalna i navre...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:02Страна 1 од 40

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам