Автокоманда
                   
135 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Gaming Acer Predator G3

CPU : Intel Core i7 4770 - 3.90 GHz. RAM : 8 GB Kingston HyperX. HDD...


14.500 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
15.000 МКД
Автокоманда / Скопје

Десктоп компјутери

Денес 13:002 x 32GB RAM DD4 3200mhz G.Skill Ripjaws

Prodavam 2 RAM moduli x 32GB RAM DDR4 3200mhz G.Skill Ripjaws izvaden...


5.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
6.000 МКД
Вчера 16:22MSI POLNAC ADAPTER/Адаптер/Полнач 19V/4.74A

MSI polnac za laptop poloven ispraven 100% ac adapter model lse0202...


900 МКД
или предлог цена
Вчера 12:17Msi EX 700x Laptop Maticna Delovi

Prodavam delovi za Laptop: Msi EX700x Model No: MS-1719 Maticna ...


1.500 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 12:17HP Laptop 6730B Biznis Serija / Serial Port

Prodavam Laptop Biznis Serija na HP-6730B so Instaliran Windows 10 ...


6.200 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 12:17HP Pavilion Gaming 15, R5-4600h, 16gb, 1TB NVMe, GTX1650

Prodavam kako nov, besprekorno cuvan laptop HP Pavilion Gaming 15, R5...


550 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Лаптоп компјутери

27 јан 19:31Gaming Dell Alienware R12

Продавам нови со гаранција 1 година: Компјутерите се со Office гра...


450 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Десктоп компјутери

27 јан 19:27Graficka RX6800 XT

Graficka Karta Asrock RX6800 XT 16Giga Mnogu socuvana Nema nikakvi ...


1 €
или предлог цена
27 јан 17:07Novi drzaci i plastika za ekran za Asus FX504

Prodavam novi hindzovi (drzaci) za ekran, zadna plastika i predna pla...


2.000 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Останато

27 јан 15:12Lenovo Ideapad L340, i7-8550, 16GB RAM, EKSTRA

Prodavam malku koristen laptop Lenovo Ideapad L340, so slednite karak...


23.000 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Лаптоп компјутери

27 јан 15:11Gaming Pc i7

CPU : Intel Core i7 4770 - 3.90 GHz. RAM : 8 GB Kingston HyperX. HDD ...


12.500 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Десктоп компјутери

27 јан 10:47Philips 22" led monitor 226V4L, recisi nov

Prodavam super socuvan i mnogu retko koristen 22" led monitor Philips...


2.500 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
2.700 МКД
27 јан 08:36Nov gaming i5-9400, 32GB RAM, SSD-NVME+HDD

Prodavam odlicna gaming konfiguracija so i5-9400, 32GB RAM DDR4 3200m...


28.000 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
29.000 МКД
Автокоманда / Скопје

Десктоп компјутери

27 јан 08:36Ekstra gaming i5-8400, 16GB DDR4, 250GB SSD+1TB, RX-580 8GB

Prodavam odlicen gaming kompjuter, koristen povremeno so slednite kom...


21.500 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Десктоп компјутери

27 јан 08:36KABEL ZA VGA NOVI

NOVI KABLI NEOTPAKUVANI ZA VGA


150 МКД
или предлог цена
26 јан 13:45Кожна ташна ANDROMEDA

Нова неупотребувана кожна ташна


1 МКД
или предлог цена
26 јан 10:39HP 6820s intel T2310/AMD1350X/4GBRAM/320GBHDD

Laptopot e odlicno socuvan se koristi sekojdnevno, ima ubav golem 17"...


4.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
5.000 МКД
Автокоманда / Скопје

Лаптоп компјутери

25 јан 16:54HP HDX18 X18-1090EZ P8600/Nvidia9600mGT/4GB/128SSD/320HDD

Laptopot e specialna edicija, mnogu ubab i ogromen ekran 18.4" so stu...


7.000 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
8.000 МКД
Автокоманда / Скопје

Лаптоп компјутери

25 јан 16:54Asus ROG G60VX intel P8700/Nvidia9800GS/4GBRAM/120GBSSD/320G

Laptopot e odlicno socuvan i celosno funkcionalen, gaming serija so o...


7.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.000 МКД
Автокоманда / Скопје

Лаптоп компјутери

25 јан 16:54Asus ROG G551-VW/i7-6700HQ/GTX960m4GB/16GBDDR4/128GBSSD/1TB

Se prodava Asus Gaming laptop so mnogu jaki performansi za igranje, g...


24.000 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
25.000 МКД
Автокоманда / Скопје

Лаптоп компјутери

25 јан 16:53Polnac za laptop nov Lenovo 90w (20v, 4.5A)

Prodavam nov, nekoristen polnac za laptop Lenovo. Detali na slikite.


600 МКД
или предлог цена
24 јан 21:03Gejmerski kompjuter so monitor

Se prodava kompletna gejmerska konfiguracija Monitor Samsung 28inchi...


25.000 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Десктоп компјутери

24 јан 19:47KingSpec 2TB NVMe M.2

Prodavam nov neotpakuvan ultra-brz ssd nvme KingSpec 2TB NVMe M.2. I...


7.500 МКД
или предлог цена
24 јан 19:176TB Seagate skyhawk surveillance

Seagate skyhawk surveillance 6Tb


4.300 €
или предлог цена
18 јан 22:38kompjutter so ddr 3 memori i 4 jadren procesor

Prodavam kompjuter amd phenom iix4 810 so 8gb (2x4) ram memorija...


110 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
6.400 €
Автокоманда / Скопје

Десктоп компјутери

18 јан 04:15Mining Rig 8 x 3070 Ti Asus Strix

Сите делови се под гаранција 2 години 8x 3070 TI Asus Strix OC 2x ...


7.450 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

16 јан 16:03RTX 3090 MSI SUPRIM X

Продавам RTX 3090 MSI SUPRIM X под гаранција уште година дена од дома...


1.200 €
или предлог цена
16 јан 16:00tp-link 841n se prodava 300mbps

poloven no odlicen. se naogsam vo cento kaj velkovo meance. PRODADE...


600 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
700 МКД
16 јан 13:20iPad Pro 11-inch

Продавам Ipad Pro 11-inch WiFi 256 GB / 120 refresh rate, како нов, с...


36.000 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Таблети

13 јан 13:00AMD R5-2GB Low Profile

AMD R5-2GB DDR3, Low profile, mnogu malku koristena, kako nova. Dobra...


1.500 МКД
или предлог цена
12 јан 10:33kuler za amd

kuler za amd procesori kulerot e do 125w odlicen koristen 4 meseci. ...


1 МКД
или предлог цена
10 јан 17:25snimam igri za kompjuter, pc 1, 2, 3, 4 windows xp, 7, 10

Snimam igri na cd-r i dvd-r verbatim i maxell za windows 98,99,2000, ...


1 €
или предлог цена
07 јан 13:36Original toneri Canon C-EXV 49

Se prodavaat samo kako komlet. Odgovaraat za slednite modeli na foto...


10.000 МКД
или предлог цена
01 јан 20:48Graficka / Графичка Картица / NVIDIA GeForce FX 5200

Prodavam Graficka Karta Malku Koristena 100% ispravna AGP NVIDIA G...


400 МКД
или предлог цена
30 дек 23:19Graficka/Графичка Картица/MSI MX 440 SE 64MB / AGP

Продавам исправна графичка AGP MSI GeForce4 MX 440 SE 64MB / AGP / T...


350 МКД
или предлог цена
30 дек 23:18iMac 27 Mid 2011

Se prodava poradi toa sto nabaviv ponov model inaku nikogas ne bi go ...


400 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Десктоп компјутери

19 дек 23:18HP Workstation Z220 Intel Xeon

Z220 intel Xeon E3 1245 V2 8Threads 8GB DDR3L ram 12800 SSD 120Gb...


310 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Десктоп компјутери

11 дек 12:02Rig so osum karti ASUS gtx 1660ti

Prodavam 2 mining rigovi so po 8 karti Asus Tuf-Gtx 1660 ti -T6G . Ed...


По Договор
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

10 дек 16:12Graficka HD2400 PRO 256M / Графичка карта/ Graphic Cards

Продавам користена графичка карта со спецификации од описот : Sapphi...


900 МКД
или предлог цена
09 дек 19:20Rigovi so osum karti ASUS gtx 1660 ti

Prodavam 2 mining rigovi so po 8 karti Asus Tuf-Gtx 1660 ti -T6G . Ed...


По Договор
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

04 дек 08:51Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам