82 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Packard Bell EasyNote TJ75

Dobro socuvan lap top PackardBell Easy Note TJ75 so i3 procesor na 2,...


4.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 18:32Delovi za DELL-Sony-Lenovo (модели во огласот)

G555 PCG-71C11L PA-10 PA-12 ...и други


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 09:55Delovi za ASUS i ACER (модели во огласот)

ASUS : L502M X53S K53T X201E X55A mini ...и други ACER : A...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 09:55Delovi za HP laptopi (modeli vo oglasot)

Pavilion zv6000 Pavilion zd7000 Pavilion DV6000 Pavilion DV5 15-G...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 09:54Dell Inspiriоn 1545

Dell Inspiriоn 1545 sо intel duо cоre prоcesоr na 2,10ghz sо 4 gb ram...


3.600 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

27 јан 07:33Odlicen Laptop HP Probook 450 G2

❗❗❗ Odlicen Laptop HP Probook 450 G2 💻 ❗❗❗ Se prodava vo odlicna...


8.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

27 јан 00:03ACER

Продавам лаптоп,во одлична состојба,неговата тастатура не е ич корист...


18.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

26 јан 19:45MacBook Pro

- MACBook Pro - bez polnac


100 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

26 јан 19:32HP ProBook 470 G0

Odlicen lap top Hp probook 470 G0 so i5 processor na 2,5 ghz so 8gb r...


8.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

25 јан 23:03Fujitsu Simens AH532 SO I5

fUJITSU sIMENS ah532 soi5 na 2,5 ghz so 4 gb ram i 640gb hdd so 15,6 ...


6.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

25 јан 22:00Acer aspire V3-571G so i5

Acer aspire V3-571G so i5 rocesor na 2,5 ghz so dve graficki karti in...


8.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

25 јан 07:33Macbook Pro 13" 2017

Macbook Pro 13" 2017 Display Retina display 13.3-inch (diagonal) LED...


550 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

22 јан 22:44Dell Latitude E6510 so i5

Dell latitude so odlicna baterija i5 procesor so 4 gb ram i 320gb hdd...


6.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

22 јан 10:36Lenovo G580

Lenovo G580 so 4 gb ram 320gb hdd, intel duo core procesr na 1,8 ghz ...


5.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

20 јан 13:46Toshiba satelite C850 so i3

Toshiba satelite C850 so i3 proceso3 na 2,3 ghz so 4 gb ram 320gb hdd...


6.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

19 јан 14:45Lenovo G770 so i7

Lenovo G770 so i7 procesor na 2,7 ghz so dve graficki karti so 17,3 l...


9.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

18 јан 12:14Dell Latitude E6420 so i5

Dell Latitude E6420 so i5 2520M CPU na 2,5 ghz so 8 gb ram,1tb hdd 8g...


7.200 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

15 јан 22:49Dell Latitude E6440 so i7

Dell latitude E6440 s0 i7 4610M CPU na 3,00 ghz so 8gb ram 1tb hdd 14...


9.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

15 јан 22:36Lenovo ThinkPad SL510

Lenovo ThinkPad SL510 so 4 gb ram so 160gb hdd so 15,6 led monitor in...


4.200 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

15 јан 22:26HP Probook 4320s Core i3

HP Probook 4320s Core i3 | 4GB | 320GB HD Intel Core i3-M370 @ 2.40G...


4.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

15 јан 22:17Se prodava DELL Lap Top

Se prodavaat DELL Inspirion N5010 Lap Top baterijata ne drzi sve fun...


7.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

15 јан 21:59Prodavam laptop lenovo G5070

Lenovo G5070 intel dual core 1.40GHz 4GB ram 250GB HDD 15.6 led slim...


6.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

14 јан 16:55Prodavam laptop acer aspire e5571g

Acer aspire E5571G intel dual core 2.16GHz 4GB ram 500GB HDD 15.6 le...


6.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

14 јан 16:53Prodavam laptop fujitsu lifebook AH512

Fujitsu lifebook AH512 250GB HDD 6GB RAM i5-2450M 15.6 led cena:7500


7.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

14 јан 16:49Prodavam laptop hp 650

HP 650 500GB HDD 6GB RAM CPU 1000M 15.6 led Cena:5500


5.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

14 јан 16:47ASUS LAP TOP 10-KA

SKORO NEKORISTEN LAP TOP 10-KA ASUS


11 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

14 јан 09:53Laptop Fujitsu Siemens - Intel procesor- za onlajn nastva

Fujitsu Siemens Li3710, 15.6 '' ekran, procesor Intel Core2Duo, 4 gb ...


7.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

11 јан 10:59DELl

Se prodava laptop marka DELL


15.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

09 јан 10:46SONY VAIO

Se prodava sony vaio PCG-71913L 4 GB RAM 500 HDD I5 PROCESOR BLUE RAY...


8.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

30 дек 01:25Лап топи повеке 50 парчиња

Спејс ФМ е фирма за увоз и дистрибуција на половни лап топ и детскоп ...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

29 дек 21:52Acer Aspire 7715z

Acer Aspire 7715z so intel 2 duo core processor na 2,2 ghz so 4 gb ra...


4.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

29 дек 13:37Dell Latitude 7430 i7 non-vPro 14.0" FHD Non-Touch

Dell Latitude 7430 Standard. Користен 14 дена, доаѓа со гаранција од...


1.099 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

28 дек 13:02Samsung 540U so i5

Samsung 540U na so i5 processortreta generacija na 1,8 ghz so 8gb ram...


5.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

24 дек 09:26OTKUP NA LAPTOP LAPTOPI LAPTOPOVI NOVI I POLOVNI NAJREALNO

SITE BRENDOVI


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

21 дек 14:23Prodavam detski laptop vtech

detski laptop so instalirano azbuka igri i mnogi drugi raboti matemat...


10 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

18 дек 09:30Poloven zacuvan Dell laptop

Se prodava: Dell Inspiron 3537 so: - Intel Core i7 - 16GB 1600mhz ...


290 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

13 ное 18:39Delovi za HP 250 G3,G4,G5... ispravni i testirani...

Delovi za HP 250 G2,G3,G4, Intel i AMD maticni ploci, plastiki, maski...


50 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

29 окт 13:31SONY VPCX115LG ULTRA SLIM SSD BATERIJA 4-5 CASA

Vo 100% ispravna i perfektna sostojba


170 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

26 окт 09:17Prodavam DELL Laptop i5, 15.6inch, 4gb ram, 500gb HDD

Mnogu sochuvan, bez nikakvi zabeleski. Raboti odlichno. DELL Inspiro...


14.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

25 окт 20:40Лаптоп Lenovo Ideapad

Се продава лаптоп Lenovo со процесор Intel Celeron, 4GB RAM, 500GB ме...


100 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

18 сеп 15:54Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам