301 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Tocak GAZELE Maski-Holandija

Gazelle Montreux Limited edition maski tocak donesen od holandija so ...


500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

Денес 12:01Gazele Tocak Holandija

Tocakot e Gazele eden od naj dobrite marki vo Holandija.. Odlicno e ...


200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

Денес 12:01Ski Cizmi Alpina

Cizmite se broj 44-45 mnogu malku koristeni jas sum prv sopstvenik


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

Вчера 21:36SKII SALOMON CROSSMAX CARVE 160cm

Се продаваат скии марка Salomon модел crossmax carve со должина 160 с...


80 €
или предлог цена
Вчера 18:00LINEAEFFE VIGOR STAR RD 50

Продавам комплет три нови машинки за 3200,-денари! Погодни за крапов...


3.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Риболов / Справи / Опрема

Вчера 08:49patiki za fudbal

Se prodavat poradi zgresen broj,mn malce noseni br40


1.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Фудбал / Чевли

Вчера 07:38Pistol Smith Wesson 9mm

pistolot e socuvan kako nov kompakt model smith wesson kalibar...


800 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Лов / Пукање / Останато

Вчера 02:51--Karabin-8x57--Lovechka pushka-16ka--Pishtol-7.65....

--Prodavam-- --Karabin--CZ--M-70--8X57..so dva oroza--odlichno sochu...


750 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
800 €
Кисела Вода / Скопје

Лов / Пукање / Справи / Опрема

27 јан 22:45Vreka za boks eftinoo nova

Vrekata e nova. Ne e koristena voopsto.


2.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

27 јан 20:38KIMONA

SE PRADAVAAT GLANC NOVI 3 KIMONA. 2 za JUDO i 1 za KARATE. KIMONATA...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Боречки спортови / Облека

27 јан 16:56Uvoz od GERMANIJA

Se PRODAVAAT ODLICNO SOCUVANI KAKO NOVI ROLERKI, ( koristeni, uvezeni...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Ролерки и Скејтборди / Чевли

27 јан 16:56senka, sun shade, zastita za optika

prodavam nova,po greska naracana zastita, senka, sun shade, za optika...


500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Лов / Пукање / Останато

27 јан 07:50PRODAVAM SKII ELAN

Prodavam odlicno socuvani skii Elan so vezovi Rossignol i steki Elan ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
2.990 МКД
26 јан 15:03HIT BATERISKA LAMPA ZA NA GLAVA CREE XML-T6 HIGH POWER

Достава на рака или по карго.Многу моќна батериска лампа со јачина од...


1.250 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Лов / Пукање / Справи / Опрема

26 јан 10:29Vrekja za spienje

KL M90 ganc nova od holandska armija KONTAKT **DEJAN 075 486 878*...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Лов / Пукање / Справи / Опрема

26 јан 00:23Teniski reketi

Se prodavaat 2 teniski reketi Fisher 26 grafiten 1500 den. Detski ...


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

25 јан 21:06Trotinet Seegway Ninebot F25

Komlpet so rezervna guma,punjac ,kutija,site dodatoci, inbus kluc,c...


20.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Електронски спортови

25 јан 16:11nosaci za velosiped,tocak

prodavam dva nosaci na velosipedi za na kuka koi lesno se montiraat i...


150 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

25 јан 10:56MASINKI ZA RIBOLOV

Prodavam oprema za ribolov


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Риболов / Справи / Опрема

25 јан 07:02prodavam 2 seta novi pulovi za tabla

eden drven set i eden plasticen, 500 denari za 1 set


500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

24 јан 19:27Salomon detska kaciga

Salomon detska kaciga za skijanje M 53/56cm kako nova malce koristena


2.200 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
2.500 МКД
Кисела Вода / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Облека

24 јан 17:19Merrell Opti-warm/Opti-shell jakna

Prodavam Merrell Opti-shell/Opti-warm zimska jakna donesena lani leto...


3.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Облека

23 јан 16:03Ski naocari

Vo perfektna sostojba


1.200 МКД
или предлог цена
22 јан 23:17Alpina detski konduri 22.5

Alpina detski konduri 22.5 ili 34/35br


1.200 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.500 МКД
Кисела Вода / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

22 јан 12:53Drzac za velosipedi / Држач за велосипеди

Продавам профи нов држач за 2 велосипеди , без разлика која големина ...


300 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Тркачки спортови / Справи / Опрема

22 јан 10:40Se prodava oprema za skijanje - konduri, stapcinja, kaciga,

Se prodava zacuvana ski oprema Stapcinja Masters 115cm - 600denari ...


600 МКД
или предлог цена
22 јан 00:44Retrovizori trotinet velosiped

Retrovizori


500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Авантуристички спортови / Останато

21 јан 20:08Skii Atr Tyrolia 180cm Made in Austria

Se prodavaat dobro socuvani komplet so vezovi tyrolia 650 i konduri n...


2.500 МКД
или предлог цена
21 јан 14:40Detski ski konduri

Се продаваат скијачки кондури Dolomite црвени, детски. Број 22.5 - EU...


2.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

21 јан 10:24Techno Pro ski konduri

Се продаваат скијачки кондури Techno Pro. Кондурите се во одлична сос...


2.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

21 јан 10:24Regatta детска јакна

Се продава детска Regatta adventure tech јакна црвена зелена боја во ...


1.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Облека

21 јан 10:23KIMONO ZA JUDO

Prodavam malku koristeno kimono za JUDO orginal KWON Golemina- 190...


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Боречки спортови / Облека

20 јан 19:19Skii polovni

Se prodavaat skii


4.500 МКД
или предлог цена
19 јан 22:07Cizmi za skijanje

Se prodavaat cizmi za skijanje br.38-39 285 mm 24.0 dobro zacuvani


2.800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

19 јан 22:07Prodavam kombilizon

Prodavam kombilizon so cizmi br 44


1.600 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Риболов / Справи / Опрема

19 јан 20:33spravi za vo teretana

polovni spravi za vo teretana od firmata body s sport haken smid 350...


11.111.111 €
или предлог цена
17 јан 22:47Shimano Rp1 Број 41 Нови!

Нови Shimano Rp1 никогаш облечени на велосипед.


3.400 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Тркачки спортови / Чевли

17 јан 15:40Zidna sprava za vezbanje

Prodavam zidna sprava za vezbanje, konzola za vo zid, odlicna, ne kor...


4.800 МКД
или предлог цена
17 јан 13:50Skii Head i konduri Dalbello

Prodavam skii Head 135cm i konduri Dalbello br.37-38 mnogu socuvani


5.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

16 јан 22:50Atomic

Prodavam konduri Atomic br.41-41 mnogu socuvani


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

16 јан 22:42Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам